Jump to content
Dogomania

Resztki z obiadu, chleb ze smalcem, strach i przerażenie, to już przeszłość. Iskierka,teraz Perełka ma DS i jest szczęśliwa!!!


Gabi79

Recommended Posts

Godzinę temu, Gabi79 napisał:

Chciałam zacytować Figunię, ale się nie udało.

Ja też uważam, że pomoc przyszła w ostatniej chwili, tym bardziej, że sunia ma jakieś guzki na listwie mlecznej.

Na razie została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, po 2 tyg. wirusówki, a po kolejnych dwóch sterylka i usunięcie listwy mleczne.

Iskierka ma bardzo starte przednie zęby, jakby gryzła kamienie

Biedna sunieczka :(  Ogromnie się cieszę Gabrysiu, że zaopiekowałaś się malutką. Po Aschitce zostało sporo pieniążków więc jak będziemy dzielić, to wezmę Iskierkę pod uwagę. No i ma obiecany bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam wątek suni i tę babę chętnie bym ususiła za to was dziewczyny za to, że uratowałyście jej życie jestem wdzięczna. I proszę o konto to w październiku postaram się coś przekazać na tę biedę. Widać, że u was się pięknie otwiera i zaczyna ufać.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

Biedna sunieczka :(  Ogromnie się cieszę Gabrysiu, że zaopiekowałaś się malutką. Po Aschitce zostało sporo pieniążków więc jak będziemy dzielić, to wezmę Iskierkę pod uwagę. No i ma obiecany bazarek :)

Elu, podziękowania należą się najbardziej Kasi. To ona z mężem i synem pojechała po Iskierkę i to Kasia z Rodziną sprawili, że Iskiereczka zaczyna ufać.

Ja tutaj zrobiłam najmniej.

Za każde wsparcie będę ogromnie wdzięczna!!!

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Gabi79 napisał:

Elu, podziękowania należą się najbardziej Kasi. To ona z mężem i synem pojechała po Iskierkę i to Kasia z Rodziną sprawili, że Iskiereczka zaczyna ufać.

Ja tutaj zrobiłam najmniej.

Ukłony dla Kasi z Rodzinką, ale to Ty Gabrysiu pokazałaś ją na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

..................................

 

Znowu Dogo żyje własnym życiem.

Tak, jak już pisałam, chciałam najpierw prosić o pomoc, dopiero później decydować się na ratowanie Iskierki, decyzję by nie czekać podjęłam w momencie i nie żałuję.

Każda chwila w tym potwornym miejscu to był dla maleńkiej koszmar

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, dwbem napisał:

Przeczytałam wątek suni i tę babę chętnie bym ususiła za to was dziewczyny za to, że uratowałyście jej życie jestem wdzięczna. I proszę o konto to w październiku postaram się coś przekazać na tę biedę. Widać, że u was się pięknie otwiera i zaczyna ufać.

Bardzo dziękujemy za chęc pomocy. Zaraz podeśle numer Iskierkowego konta.

Sunia jest w hoteliku i tak jak Gabrysia napisałam, to Kasia i jej rodzina pracuje z Iskierką intensywnie i uczy ją że warto zaufać człoweikowi:)

Link to comment
Share on other sites

O 28.09.2016 o 18:08, dwbem napisał:

Przeczytałam wątek suni i tę babę chętnie bym ususiła za to was dziewczyny za to, że uratowałyście jej życie jestem wdzięczna. I proszę o konto to w październiku postaram się coś przekazać na tę biedę. Widać, że u was się pięknie otwiera i zaczyna ufać.

a ja informuje, że już na koncie Iskiereczki 20 zł od kochanej dwbem.

Bardzo dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, EVA2406 napisał:

Jestem na zaproszenie.

Iskiereczka korzysta z ostanich ciepłych promieni słoneczka :)

W tej chwili mogę wspomóc jednorazową wpłatą.

Bardzo dziękujemy:) Jednorazowa to też bardzo dużo:)

Zaraz prześle konto Iskierkowe.

 

Nasza sunia jest tak śliczna, że nie mogę przestać sie usmiechać jak tylko o niej myśle:) Całe życie Iskierki się mieniło, wreszcie może ŻYĆ pełnią zycia. I widać to na jej pyszczku, że taki świat jej się naprawde spodobał:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...