Jump to content
Dogomania

Resztki z obiadu, chleb ze smalcem, strach i przerażenie, to już przeszłość. Iskierka,teraz Perełka ma DS i jest szczęśliwa!!!


Gabi79

Recommended Posts

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem na zaproszenie u cudnej Iskierki. Ponieważ moja podopieczna Aschita w piątek wyrusza do swojego domku, przeniosę deklarację na Iskierkę. 

Gabi, poproszę o numer konta i od października będę wpłacała na malutką.

Asiu, ślicznie dziękujemy, kiyoshi jest skarbnikiem, ale ja zaraz wyślę nr konta.

Bardzo się cieszę z domku Aschity!!!

Link to comment
Share on other sites

O 22.09.2016 o 07:29, renatka_s napisał:

Zaglądam z zaproszenia, stałej deklaracji dać nie mogę, ale jednorazowo prześlę 20 zł.

 

O 22.09.2016 o 08:43, Yoana napisał:

Zaglądam do Malutkiej Iskierki, w tym miesiącu nie dam już rady, ale w październiku jakiś grosik podrzucę.

 

O 22.09.2016 o 12:00, teresaa118 napisał:

Zapisuje watek, na poczatekn dam stala 20, moze wiecej, jak jedno z moich podopiecznych znajdzie domek

Jesteście wspaniałe, z całego serca dziękuję za wsparcie dla Iskiereczki!!!

Link to comment
Share on other sites

O 22.09.2016 o 08:25, _Dunaj_ napisał:

Zaglądam do Iskierki

Witaj _Dunaj_ u sunieczki

O 22.09.2016 o 08:44, Moli@ napisał:

Ludzie nie mają serca, jak taką kruszynkę, wiatrem podszytą wyrzucać z domu...zamiast miękkiego posłanka fundować piwniczny beton. a zima tuż, tuż.

Dobrze że już dobrze i będzie tylko lepiej :)

Kasia podejrzewa, że Iskierka była tam od dawna, ona nie zna normalnego życia.

PANICZNIE BOI SIĘ WSZYSTKIEGO I KŁAPIE ZĘBAMI ZE STRACHU

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, caryca26 napisał:

Też dorzucę coś jednorazowo. Poproszę o konto małej.

dziękuje z całego serduszka Tobie i wszystkim którzy wcześniej zadeklarowali chęć pomocy sunia.

Rozmawiałam z Gabrysią a ona z Kasia i niestety sunia jest wystraszona...mam nadzieje, że Kasia lub Gabrysia zajrzą i napiszą więcej. Sądze, że będziemy potrzebowały dla malutki więcej pieniązków niż wstępnie sądziłyśmy...ponoć ma jakiś guzek na listwie mlecznej, to wszystko musi obejrzeć wet:(

Za chwilkę będe rozsyłać numer konta do wszystkich, którzy jeszcze go nie otrzymali.

 

Link to comment
Share on other sites

Izuniu, w zasadzie to już napisałaś, to co najważniejsze.

Iskierka jest mega przerażona, chyba nie zna życia poza tym miejscem, skąd została zabrana.

Czyli historia ze znalezieniem to najprawdopodobniej bajeczka. Iskierka boi się nawet śpiewu ptaków,szelestu worka, przelatującej muchy, WSZYSTKIEGO.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

kiyoshi, ja deklaruję 20 zł od października, nr konta już od Gabi dostałam. Proszę, wpisz mnie w post z deklaracjami.

juz uzupełniłam, Teraz Gabrysia musi skopiować mój post uzupełniony do tego z rozliczeniami (tak to się nam skomplikowanie zrobiło- wszystko na bierząco uzupełniam w swoim poście nr 9:))

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Izuniu, w zasadzie to już napisałaś, to co najważniejsze.

Iskierka jest mega przerażona, chyba nie zna życia poza tym miejscem, skąd została zabrana.

Czyli historia ze znalezieniem to najprawdopodobniej bajeczka. Iskierka boi się nawet śpiewu ptaków,szelestu worka, przelatującej muchy, WSZYSTKIEGO.

 

Wierzę w to,że Kasia zrobi wszystko co w je mocy,aby Iskierka zaczęła ufać.Na to potrzeba czasu i cierpliwości,a będą widoczne kroczki ku lepszemu.Malutka wyciągnięta z masakrycznych warunków bytowych i jeszcze nie wiadomo ile złego zaznała od ludzi :( Trzymam kciuki za bidusię,bardzo mocno!

Gabrysiu,tak jak obiecałam,uwzględnię Iskierkę w bazarku,a jeżeli Zuleczka znajdzie domek,to stałą przeniosę na nią.

Link to comment
Share on other sites

Kilka fotek Iskiereczki;-)

z pierwszych dni

2i0yhky.jpg

23i8d1h.jpg

51dbuh.jpg

i dzisiejsze:-)

117ferb.jpg

2utg4li.jpg

zklclt.jpg

2ec2az4.jpg

293vvqw.jpg

ozdib.jpg

4sz1ux.jpg

sunia powolutku się otwiera. Zdecydowanie bardziej zrelaksowana jest na ogrodzie niż w domu. W domu generalnie nie wychodzi z legowiska w ganku (tylko do jedzenia).Przy próbie przeniesienia legowiska do centrum domu Iskierka wraca do ganku i śpi na butach ;-/ Ale już macha ogonkiem a nasz widok i cieszy się z okazanego zainteresowania. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...