Jump to content
Dogomania

Nilsson

Members
 • Content Count

  1,089
 • Joined

 • Last visited

About Nilsson

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej ,podziwiam Was za determinację z jaką szukaliście Likuni.Jestem pełna podziwu i szczęśliwa że mała się odnalazła.Mimo że się nie udzielałam na wątku to każdy dzień czytałam wiadomości.Nowy piesek państwa od Liki adoptowany z Cieszyna ,miał złamaną łapkę i oni dali mu domek.Wielkie ukłony dla wszystkich zaangażowanych w szukanie Liki.jesteście WIELCY!!!
 2. Wczoraj dziewczyny wstawiły na spotted :Ustroń ,Wisła,Skoczów ,Brenna .Ogłaszana jest na Fundacji Lepszy świat , Pomagamy czworonogom i przygarnij zwierzaka. Była z ego co wiem dwa razy w Głosie Ziemi Cieszyńskiej .Gazeta ma zasięg na cały powiat.
 3. https://www.facebook.com/pg/FundacjaLepszySwiat/photos/?tab=album&album_id=1189808314452450 Witam dziewczynki :-) wstawiam juz trzecie ogłoszenie na fb.Prosze przeczytajcie i napiszcie w jakich okolicach była widziana ,będziemy udostępniać.
 4. Joluś bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć :-)
 5. Jak skasować te dwa posty??? jakimś cudem trzy poszły :-(
 6. Bardzo proszę o kilka dni w rozliczeniu Czarnego.Dzisiaj w nocy odeszła moja ukochana sunia.Jestem totalnie rozbita.
 7. Kochane ,wczoraj po południu nasz KOCHANY CZARNY/MUNIEK odszedł za TM.Został uśpiony.Weterynarz mówiła że to najwyższy czas ,miał przerzuty i nie miało najmniejszego sensu go męczyć.Pociesza mnie fakt że nie odchodził sam ale do końca miał świetną opiekę.Żal ,że tak wyszło :-)
 8. Czarny ma rozsiany guz wątroby i śledziony :-( Pytałam dzisiaj wetki.
 9. Kupię mu mokrą karmę w weta ,może to mu zasmakuje.Tak strasznie mi go żal .Dziwne mi było że po dwóch miesiącach nie przytył a sierść nadal była matowa ,taki czupurek.Opiekun też walczy z rakiem i tym bardziej otaczają go opieką.rozumieją jego stan .Tylko to może być pocieszające ,że nie odejdzie w bólu zimnie i nie wiadomo jak .
 10. http://olx.pl/oferta/czarny-i-jego-dluga-droga-ku-lepszemu-CID103-IDc1HgP.html     Evita już jedno ogłoszenie wstawiła,zaraz będziemy robić dalsze.
 11.     Można dać na kilka okolicznych województw.Transport można załatwić .Takie linki znalazłam olx najpewniej.pl gumtree.pl morusek.pl doadopcji.pl adopcjapsa.pl alegratka.pl ogloszenia.wp.pl cafeanimal.pl cwirek.pl kokosy.pl
×