Jump to content
Dogomania

Nilsson

Members
 • Content Count

  1,089
 • Joined

 • Last visited

About Nilsson

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej ,podziwiam Was za determinację z jaką szukaliście Likuni.Jestem pełna podziwu i szczęśliwa że mała się odnalazła.Mimo że się nie udzielałam na wątku to każdy dzień czytałam wiadomości.Nowy piesek państwa od Liki adoptowany z Cieszyna ,miał złamaną łapkę i oni dali mu domek.Wielkie ukłony dla wszystkich zaangażowanych w szukanie Liki.jesteście WIELCY!!!
 2. Wysyłałam do Czech ,mam też polubione ich strony i mam nadzieję jakby się pojawiła to ją zaraz zauważymy.Mogę powtórzyć .Udostępniam na stronie fundacyjnej a tam też Czesi zaglądają .
 3. Wczoraj dziewczyny wstawiły na spotted :Ustroń ,Wisła,Skoczów ,Brenna .Ogłaszana jest na Fundacji Lepszy świat , Pomagamy czworonogom i przygarnij zwierzaka. Była z ego co wiem dwa razy w Głosie Ziemi Cieszyńskiej .Gazeta ma zasięg na cały powiat.
 4. No i jak odezwał się ktoś z tej fundacji?? Jestem ze Skoczowa i nie słyszałam o takiej fundacji.
 5. https://www.facebook.com/pg/FundacjaLepszySwiat/photos/?tab=album&album_id=1189808314452450 Witam dziewczynki :-) wstawiam juz trzecie ogłoszenie na fb.Prosze przeczytajcie i napiszcie w jakich okolicach była widziana ,będziemy udostępniać.
 6. Joluś bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć :-)
 7.     WIELKIE DZIĘKI JUSTYNKO!!!!!!!!!!!!!!!!!
 8. Lukas trafił do schroniska kilka miesięcy temu.Ma jedną łapkę sztywną po dawnym urazie .Po pewnym czasie piesek bardzo zaczął chudnąć ,żebra sterczały aż przykro było patrzeć.Postanowiliśmy zabrać go na miejsce Czarnego .Okazało się ,że ma bardzo chore uszy i rozdrapuje do krwi.Zaczęliśmy go leczyć.   Dziękuję wszystkim osobom które zgodziły się przekazać na niego resztę pieniążków które zostały na koncie czarnego/Muńka.Lukas nie ma żadnych deklaracji.Jest młody i mam nadzieję że szybko znajdzie domek.   Piesek jest pod opieką fundacji.   Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat" 43-400 Cieszyn, ul. Limanowskiego 8/3 Konto: ING Bank Śląski 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319     Przekazane od Czarnego- 149zł bazarek 345,10gr razem 494.10 DT-listopad -200zł Zostało 294.10
×