Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

4 godziny temu, Tianku napisał:

w sumie to może i lepiej bo to by oznaczało że krąży na dużo większym obszarze :(

napisałam jeszcze do kilku osób ze Śląska może coś wymyślą 

potrzebny ktoś z Ustronia kto  na fb na wydarzenie zaprosi ludzi z Ustronia :( 

 

Tianku kochana dziękuję Ci za zaproszenie na wątek choć przybyłam tu już wcześniej na wieści z bazarku naszej cioci Bogusik o zaginionej Lileczce :( Z okolic Ustronia znam jednie Aneczkę ( Nilson) , która już widzę zaangażowała się w akcje poszukiwawczą. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Akcja wyjazdowa zostaje odwołana! W związku z tym WiosnaA zrobi zwrot  wpłaconych pieniędzy do osób,które deklarowały konkretnie na pobyt ekipy w Ustroniu.Jest to Anula :245,00zł

Do pozostałych osób z poniższej listy, zwracamy się z prośbą o potwierdzenia czy chcą zwrot,czy też pozostawiają swoje wpłaty na poczet innych kosztów związanych z poszukiwaniami Liki!

Pieniądze z zakupu fantów na moim bazarku zostają u WiosnaA na poczet poniesionych kosztów! Wszelkie kolejne wpłaty np. z bazarków będą zbierane przez skarbnika Liki, czyli Anula i ona będzie się rozliczać z WiosnaA !

 

AKTUALIZACJA:

DEKLAROWANA POMOC ZWIĄZANA Z KOSZTAMI POSZUKIWANIA LIKI:

1.Anula - OPŁATA NOCLEGU DLA 1 OSOBY,KTÓRA ZECHCE POJECHAĆ DO USTRONIA CZYLI 35,00złx7 dni=245,00zł-wpłacone 02.11.17-245,00zł

2.jaguska - 100,00zł. NA KOSZTY POBYTU OSÓB BĘDĄCYCH W USTRONIU - pw. 31.10.17-wpłacone 02.11.17-100,00zł - pieniądze zostają na poczet  kosztów !

3.Bogusik - BAZARKI NA POKRYCIE KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z POSZUKIWANIAMI LIKI + ZAKUP KAMERY-ŁAPKI JEŻELI ZAISTNIEJE TAKA POTRZEBA

4.Poker - 50,00zł - pw. 31.10.17-wpłacone 02.11.17-50,00zł -Pieniądze zostają na poczet kosztów !

5.Margo3011 - wpłata odwołana.

6.elficzkowa - 50% Z KĄTA WSPÓLNEGO DZIKUSKÓW CZYLI - 326,32zł - pw. 31.10.17-wpłacone 02.11.17-330,00zł - Pieniądze zostają na poczet kosztów !

7.Yoana - COŚ? -  pw. 07.11.17

8.iwstar58 - 50,00zł - pw. 31.10.17 -wpłacone 03.11.17-50,00zł - Pieniądze zostają na poczet kosztów !

9.Tianku - 30,00zł -pw. 31.10.17-wpłacone 07.11.17-30,00zł

10.bakusiowa - COŚ? -pw. 31.10.11- wpłacone 03.11.17 - 50,00zł -Pieniądze zostają na poczet kosztów !

11.Sowa - 30,00zł - wpłacone 02.11.17 - 30,00zł - Pieniądze zostają~na poczet kosztów !

==============================================

STAN WPŁAT NA DZIEŃ 06.11.17 - 640,00zł+ 245,00zł /Anula-pobyt dla 1 osoby/ =+ 885,00zł

 

Osoby,które wpłaciły za fanty z mojego bazarku do WiosnaA:

1.elik-wpłacone 03.11.17 - 40,00zł

2.Martika&Aischa-wpłacone 06.11.17-27,00zł

3.sonia71-wpłacone 02.11.17-30,00zł

4.atulek - wpłacone 03.11.17 - 147,00zł

-------------------------------------------------------------

Razem :  + 244,00zł

BAZAREK Wiosna + 326,89ZŁ

http://www.dogomania.com/forum/topic/340350-prosimy-o-małą-cegiełkę-na-poszukiwania-zaginionej-likido-51117/

==============================================================================

RAZEM WPŁATY: 885,00ZŁ+244,00ZŁ+326,89ZŁ=1.455,89ZŁ

Rozliczenie wydatków na odnalezienie Liki,które założyła ze swoich pieniążków WiosnaA:

131zł - zostało do klatki

561,74zł - zakup ulotek

86,10zł - wykupienie ogłoszenia w gazecie Głos Ziemi Cieszyńskiej

RAZEM: 778,74zł - 90zł z bazarku Anuli na klatkę
Zostaje:
41zł - klatka
561,74zł - zakup ulotek
86,10zł - ogłoszenie w gazecie GZC
-------------------
Razem: - 688,84zł

 

WYDATKI:

-688,,84ZŁ

-245,00ZŁ / Zwrot wpłaty Anuli 6.11.17/

-86,10zł / ogłoszenie w gazecie GZC 6.11.17/

RAZEM WYDATKI: -1.019,94ZŁ

WPŁATY 1.455,89ZŁ - WYDATKI 1019,94ZŁ = 435,95ZŁ  STAN NA 06.11.17 WYNOSI + 435,95

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, WiosnaA napisał:

Bogusiu,tak,do gabinetów wet.

Wysłałam,..popraw ew. tę moją "pisaninę".

Ok dziękuję.Aniu sprawdź to moje ostatnie rozliczenie bo to mi coś nie pasuje.Chyba wzięłam złą bazę wydatków ale nie wiem...Nie bardzo mogę się rozeznać w Twoim rozliczeniu 2 strony wcześniej.Policz Ty abyśmy miały stan konta na dzień dzisiejszy

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Bogusik napisał:

Ok dziękuję.Aniu sprawdź to moje ostatnie rozliczenie bo to mi coś nie pasuje.Chyba wzięłam złą bazę wydatków ale nie wiem...Nie bardzo mogę się rozeznać w Twoim rozliczeniu 2 strony wcześniej.Policz Ty abyśmy miały stan konta na dzień dzisiejszy

Ojej,tego się bałam Bogusiu,że finansów w obecnym czasie nie ogarnę.

Ważne,aby Ludzi wpływy się zgadzały, pilnujcie mnie Bogusiu i Deklarowicze,czy Wasze wpłaty chociaż nanoszę.

 

Wydatków nie było dużo 2x 86,10zł - gazeta ogłoszenie GZC...561,74zł -ulotki  i  245zł - Anuli za noclegi zwrot

i pozostałość po klatce (nie śledziłam wcześniej),wzięłam ostatnią sumę  z wątku 131zł i zrobiłam minus - 90zł z bazarku Anuli - (tu nie powinnam  nic mieszać,bo elik liczyła...ale jakoś tak odruchowo o te 90zł stan zmniejszyłam...przepraszam!

 

edit.konto sprawdziłam,dziś wpływów nie mam.

 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, bakusiowa napisał:

Pieniądze ode mnie zostają.

Bardzo dziękujemy :)

4 minuty temu, WiosnaA napisał:

Ojej,tego się bałam Bogusiu,że finansów w obecnym czasie nie ogarnę.

Ważne,aby Ludzi wpływy się zgadzały, pilnujcie mnie Bogusiu i Deklarowicze,czy Wasze wpłaty chociaż nanoszę.

 

Wydatków nie było dużo 2x 86,10zł - gazeta ogłoszenie GZC...561,74zł -ulotki  i  245zł - Anuli za noclegi zwrot

i pozostałość po klatce (nie śledziłam wcześniej),wzięłam ostatnią sumę  z wątku 131zł i zrobiłam minus - 90zł z bazarku Anuli - (tu nie powinnam  nic mieszać,bo elik liczyła...ale jakoś tak odruchowo o te 90zł stan zmniejszyłam...przepraszam!

I tak nic z tego nie wiem....:) Sprawdź moje rozliczenie i napisz po swojemu czyli :  wpływy....+ wydatki....=

Było dosyć dużo na minusie a teraz jest tyle na plusie...? Dlatego mam wątpliwości i proszę o sprawdzenie

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu w notatniku mam takie wpływy,

100zł- jaguska
30zł - Sowa
50zł - Poker
330zł -elficzkowa
245zł - Anula noclegi
50zł - iwstar58
50zł - Bakusiowa
30zł - Tianku
90zł - z bazarku Anuli na klatkę.(3.11.17)
--------------------
R:  975zł
    326,89zł - bazarek mój
    244zł - bazarek Bogusik

Wpływy na moje konto razem: 1545,89zł

Różnica wychodziła chyba przez tę klatkę,którą odjęłam wcześniej

wydatki:

131zł - zostało do klatki

561,74zł - zakup ulotek

86,10zł - wykupienie ogłoszenia w gazecie Głos Ziemi Cieszyńskiej nr1.

86,10zł  - wykupienie ogłoszenia w gazecie Głos Ziemi Cieszyńskiej nr2.

245zł - zwrot Anuli za noclegi

razem: 1109,94zł

1545,89zł  - 1109,94zł = 435,95zł

 

edit,

Elik,sprawdź proszę ,kasę klatki..co z tymi 90zł?..bo namieszałam chyba odejmując. 

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Istar19 napisał:

Tysiu, jak mogę zaproponować, zamiast łańcucha może by zakupić taką linkę?

http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/smycz_polowanie/smycze_mysliwskie/31944

koszt to tylko 20 zł...linka ma 8 metrów i amortyzator, u nas kiedyś się sprawdziła, jak nie mieliśmy w pełni płotu. Moja linka niestety gdzieś się zgubiła przy przeprowadzkach, bo bym ją odstąpiła :( no ale rozpłynęła się...

W tym miesiącu nie pomogę finansowo, ale jakby Misio faktycznie pojechał do nowego domu, to za miesiąc mogę coś wpłacić dla psiaka z łańcucha, albo wspomóc jakimś groszem starszych państwa. 

 

PS. Ciągle trzymam kciuki za Likę ! Wierzę, że się odnajdzie...tyle ludzi jej szuka :(

O właśnie! Też myślałam o tym, ale nie wiedziałam, czy zda egzamin, dziękuję za podzielenie się doświadczeniem:)
Psiaczek jest mniej więcej wielkości Morusa mojego (choć pewnie futro przekłamuje, wg mnie jest trochę mniejszy), na oko max 10-12kg, więc może linka będzie faktycznie mniej ciążyła...

9 godzin temu, elik napisał:

Tysiu mogę zakupić taką linkę + pręt do polowania

http://www.zooplus.pl/customerpicturedisplay/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/smycz_polowanie/akcesoria_lowieckie_pies/30868

Podaj na PW adres na jaki mają być dostarczone.

elik, fantastycznie! Dziękuję ślicznie.

Niezastąpiona elficzkowa postara się podjechać jeszcze w tym tygodniu do państwa i czegoś spróbuje się dowiedzieć.
Mam nadzieję, że jakoś uda się poprawić los psiaczka i jego Państwa.

Przepraszam, że jeszcze na wątku dzikusków tak piszę, obiecuję, że się przeniesiemy z wątkiem, jak będzie coś wiadomo...

 

-----------

Bardzo mnie cieszy, że wątek Liki jednak żyje i ma tylu Przyjaciół wokół siebie - gdyby tylko wiedziała, jakie "zamieszanie" wywołała, to szybcikiem by się pokazała... :(

Link to comment
Share on other sites

Cisza co do Likuni...niestety.

W trakcie rozmowy z p.Zbyszkiem zgadaliśmy się dziś o....dronie. P.Zbyszek myślał sobie,że fajnie byłoby kupić drona i śledzić całe tereny  w poszukiwaniu Liki.Wyczytał,że trzeba zrobić kurs i mieć pozwolenie...pomarzyliśmy sobie.

Gdyby komuś udało się namierzyć pasjonatów o których (chyba) rozi wspomniała,to może? ,nawet z jakimś wsparciem finansowym.Niedługo śnieg  może prószyć i widoczność byłaby lepsza...ale gdzie ich szukać?,...w jakiś klubach działają,czy jak?..pojęcia nie mam w tym temacie.

Klatka na podwórku cały czas stoi przygotowana,przykryta,z kocykiem w środku i czeka....Kotki już nie zaglądają.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na razie wysłałam prośbę o dołączenie na grupie droniarzy na fb - czekam aż mnie przyjmą. Jeśli to się stanie, napiszę post z prośbą - a nuż? trochę nie wiem jedynie, w jaki sposób napisać post na grupie, jak przedstawić sytuację, by było w miarę treściwie, ale nie za długo... zawsze mam z tym problem.

Słuchajcie, a może Szymon Hołownia mógłby udostępnić post na swoim oficjalnym fp o pomocy w poszukiwaniu Liki? Szymon Hołownia jest człowiekiem wrażliwym na los nie tylko ludzi, ale i zwierząt... może gdyby udało się napisać do niego ładną prośbę, opisać ładnie historię i sytuacją, to by ją udostępnił? ma spory zasięg... i cudowne grono czytelników.
Albo ogólnie prosić ludzi, którzy mają sporo fanów, a którzy niekoniecznie może prowadzą psie strony właśnie o to, by jakoś rozpromowali potrzebę pomocy w poszukiwaniu suni? Tak nasuwa mi się jeszcze Filip Hajzer... itd.
Czy to już lekka przesada?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Na razie wysłałam prośbę o dołączenie na grupie droniarzy na fb - czekam aż mnie przyjmą. Jeśli to się stanie, napiszę post z prośbą - a nuż? trochę nie wiem jedynie, w jaki sposób napisać post na grupie, jak przedstawić sytuację, by było w miarę treściwie, ale nie za długo... zawsze mam z tym problem.

Słuchajcie, a może Szymon Hołownia mógłby udostępnić post na swoim oficjalnym fp o pomocy w poszukiwaniu Liki? Szymon Hołownia jest człowiekiem wrażliwym na los nie tylko ludzi, ale i zwierząt... może gdyby udało się napisać do niego ładną prośbę, opisać ładnie historię i sytuacją, to by ją udostępnił? ma spory zasięg... i cudowne grono czytelników.
Albo ogólnie prosić ludzi, którzy mają sporo fanów, a którzy niekoniecznie może prowadzą psie strony właśnie o to, by jakoś rozpromowali potrzebę pomocy w poszukiwaniu suni? Tak nasuwa mi się jeszcze Filip Hajzer... itd.
Czy to już lekka przesada?

 

Tysiu,według mnie, to trzeba pukać do każdych drzwi prosząc o pomoc w odnalezieniu Liki.Jedni je otworzą i wyciągną pomocną rękę,a inni nie i tyle...

Pisałaś bardzo ładne teksty do licznych ogłoszeń,więc wierzę,że  dasz sobie radę! :)

Link to comment
Share on other sites

Tysiu,ja  powiem za siebie.
Wstyd to kraść, a nie pytać ,czy prosić...jak ktoś odmówi,to przepraszasz grzecznie.

Nie zawracasz głowy reklamą,czy jakimś bzdetem...o żywą istotę tu chodzi po przejściach.

Chcemy odzyskać Likunię?...to działaj!  FB ma dużą siłę.
My się powoli "wypalamy" i potrzeba nam świeżych sił Tysiu.
No musimy jakiś trop Liki złapać.

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, alma591 napisał:

W dwóch najpopularniejszych w Cieszynie  gabinetach wet.plakaty powiesiłam już dawno.Do trzech pozostałych mogę podejść.Więcej chyba w Cieszynie nie ma.Może trzeba dopisać,że psinka dalej poszukiwana.

Było by  super! Wczoraj rozesłałam prośbę do lecznic w Wiśle to nie będę już na Cieszyn.Dobrze by było abyś sprawdziła,czy w tych dwóch nadal wiszą...

ZAGINĘŁA LIKA.docx

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam plakacik i prośbę do Zakładów Oczyszczania Miasta w Ustroniu /Wisła, Goleszowie,Cieszynie (śmietniki)). Póki nie mamy nowych plakatów,  przerobiłam ciut stary, tak na już..

Wieczorem wyślę do  Urzędów Pocztowych (doręczyciele).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...