Jump to content
Dogomania

Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.


Recommended Posts

37 minut temu, Gabi79 napisał:

Jesteśmy po wizycie, mam kartę informacyjną, cyknęłam zdjęcie, ale nie mam kabelka, jak znajdę wstawię. Paragon również.

Rzecz najważniejsza: Bunio nie ma w oku robala!!! Jeśli chodzi o lewe oczko, to ma dojrzałą zaćmę  i nic nie widzi. 

W prawym zaćmę wczesną, jak na razie na prawe oczko bardzo dobrze widzi.

Czeka nas czyszczenie i usuwanie ząbków, kastracja, prześwietlenie miednicy i kręgosłupa oraz usunięcie tej kulki pod skórą.

Orientacyjny koszt 500 zł. Dzisiaj zapłaciłam 90,-

Zakochałam się w Buniu, jest przecudny, cały czas merda ogonkiem i pysio mu się śmieje!!!

Czyli skarpeta Bunia mocno stopnieje? Rozliczamy bazarek i to ważna dla nas informacja

Gabi, przelew do Ciebie, tak?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Gusiaczek napisał:

Czyli skarpeta Bunia mocno stopnieje? Rozliczamy bazarek i to ważna dla nas informacja

Gabi, przelew do Ciebie, tak?

Tak, skarpeta Bunia stopnieje, ale będzie jak nowy.

Gusiaczku, bardzo serdecznie dziękuję!!! 

Masz mój nr konta, czy Ci podać?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gusiaczek napisał:

Jeśli nie zmieniłaś, to mam :)

Siwy wszamie kolację i zrobi przelewy (to nasz ulubiony moment bazarkovania - wpłata! ;) )

Nie, nie zmieniłam.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję!!!

Nie napisałam najważniejszego: BUNIO JEST FANTASTYCZNY, CAŁY CZAS MORDKA MU SIĘ ŚMIEJE, A OGONEK LATA Z RADOŚCI.

CUDNY PIESIO!!!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałyśmy sobie z Gabi po cichutku, a teraz możemy już oficjalnie potwierdzić wszem i wobec, że Bunio po zabiegach może zacząć się do nas wybierać na BDT. Dzięki temu jego skarpetę będzie można wymienić na mniejszy rozmiar:), a on sam będzie miał normalne życie w rodzinie, z psim towarzystwem rzecz jasna. Zdajemy sobie sprawę, że mogą się pojawić trudności w szukaniu DS, ale jesteśmy dobrej myśli, Bunio może u nas zostać tak długo jak będzie trzeba, nawet do końca swoich dni. 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Gusiaczek napisał:

Świat jest piękny! I rym-cym-cym  i tra-la-la  Ogromnie się cieszę :)

 

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_nh_orig.

Ja też ogromnie się cieszę ! Bunio będzie miał wymarzoną RODZINĘ ! Jak tu nie wierzyć w cuda???  " Moja" Karmen już w drodze do cudownego domu, Bunio wkrótce też zamieszka w fantastycznej Rodzinie, do Rambiego też uśmiechnęło się szczęście... Oby takich wieści było jak najwięcej !!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

Niesamowite !!! łzy mi napływają do oczu z radości.Chyba dziś mam płaczliwy dzień z powodu radosnych nowin o pieskach.

Karmen gdzieś mi się zapodziała i nie mogę się jej losem nacieszyć.

Mnie też oczy się solidnie spociły. Tyle dobrych wieści ! A Karmen jest tu:

Wciąż nie mogę uwierzyć, ze będzie miała dom ! To brzmi jak piekna bajka !!!

Link to comment
Share on other sites

Znowu nie mogę cytować.

Wczoraj Agniesiulka wysłała  mi pw, że oferuje BDT dla Bunia.

Było już dosyć późno, byłam zmęczona i musiałam przeczytać drugi raz, żeby się upewnić.

Rano rozmawiałyśmy przez telefon i zapadła decyzja, że skorzystamy z tej cudownej oferty.

Dzisiaj rozmawiałam z wetką i umówiłam Bunia na środę godz. 10.00 

Już teraz się stresuję, ze względu na narkozę.

Będzie, jak nowy i taki odmłodzony pojedzie do Agnieszki.

Oczywiście będzie potrzebne wsparcie na weta i karmę.

Dzisiejsze wpłaty dla Buniastego:

Pan Paweł 50,-

Gusiaczek z bazarku 175,-

Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Agniesiulka K. napisał:

Rozmawiałyśmy sobie z Gabi po cichutku, a teraz możemy już oficjalnie potwierdzić wszem i wobec, że Bunio po zabiegach może zacząć się do nas wybierać na BDT. Dzięki temu jego skarpetę będzie można wymienić na mniejszy rozmiar:), a on sam będzie miał normalne życie w rodzinie, z psim towarzystwem rzecz jasna. Zdajemy sobie sprawę, że mogą się pojawić trudności w szukaniu DS, ale jesteśmy dobrej myśli, Bunio może u nas zostać tak długo jak będzie trzeba, nawet do końca swoich dni. 

Agniesiulka - to wspaniała wiadomość, ogromnie się cieszę i bardzo, bardzo dziękuję!!!

Otwierasz swój dom i serce dla kolejnego zamojskiego psiaka http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gifhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

 Jak takie cuda powstają w wyniku  cichutkich rozmów, to ja od dzisiaj mówię tylko szeptem http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Znowu nie mogę cytować.

Wczoraj Agniesiulka wysłała  mi pw, że oferuje BDT dla Bunia.

Było już dosyć późno, byłam zmęczona i musiałam przeczytać drugi raz, żeby się upewnić.

Rano rozmawiałyśmy przez telefon i zapadła decyzja, że skorzystamy z tej cudownej oferty.

Dzisiaj rozmawiałam z wetką i umówiłam Bunia na środę godz. 10.00 

Już teraz się stresuję, ze względu na narkozę.

Będzie, jak nowy i taki odmłodzony pojedzie do Agnieszki.

Oczywiście będzie potrzebne wsparcie na weta i karmę.

Dzisiejsze wpłaty dla Buniastego:

Pan Paweł 50,-

Gusiaczek z bazarku 175,-

Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Tak - to cudowna oferta  - po raz kolejny zdarzył się cud, ale kochamy takie cuda!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...