Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Bardzo się cieszę z postępów laluni. Dziękuję aneciku !!!

Wycisnęłam z siebie tekst do ogłoszeń. Oczekuję sugestii.

Giga - jestem sunią w kwiecie wieku( ok. 8 -10 lat ), ale miłość i kochający domek są mi potrzebne jak słońce na Ziemi.

Mam bardzo dużo zalet - dojrzałość, spokojny i łagodny charakter,zachowuję czystość , nie niszczę, przyjazne relacje z innymi zwierzętami, moją wielkość , a właściwie  " małość" bo ważę ok. 8 kg i mierzę   ? cm  w kłębie .

Wysterylizowana i gotowa do adopcji czekam na ten jeden, jedyny , najlepszy domek  z dorosłymi osobami i chętnie z innym  spokojnym pieskiem.

Informacji o mnie można zasięgnąć pod numerem telefonu ? i adresem mejlowym ?

Link to comment
Share on other sites

Mnie się jakoś ta część

Mam bardzo dużo zalet - dojrzałość, spokojny i łagodny charakter,zachowuję czystość , nie niszczę, przyjazne relacje z innymi zwierzętami, moją wielkość , a właściwie  " małość" bo ważę ok. 8 kg i mierzę   ? cm  w kłębie .

troszkę nie podoba, ale też nie umiem pisać więc może jakaś dobra dusza pomoże?

 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, anecik napisał:

Mnie się jakoś ta część

Mam bardzo dużo zalet - dojrzałość, spokojny i łagodny charakter,zachowuję czystość , nie niszczę, przyjazne relacje z innymi zwierzętami, moją wielkość , a właściwie  " małość" bo ważę ok. 8 kg i mierzę   ? cm  w kłębie .

troszkę nie podoba, ale też nie umiem pisać więc może jakaś dobra dusza pomoże?

 

mi też tu cosik nie pasuje ,ale sama nie wiem co. Ciocie pomóżcie.

Link to comment
Share on other sites

Macie racje ta czesc trzeba ciyt przerobic

:)

Moze poprostu rozbic to na dwa zdanie? Jedno o charakterze a drugie o wielkosci

I napisalabym tylko ze Giga ma ok 8 lat bez tego zakresu;)

Czy mam sie szykowac do oglaszania? Czy zrobicie olx - w razie czego moge zrobic wszystko

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Bardzo się cieszę z postępów laluni. Dziękuję aneciku !!!

Wycisnęłam z siebie tekst do ogłoszeń. Oczekuję sugestii.

Giga - jestem sunią w kwiecie wieku( ok. 8 -10 lat ), ale miłość i kochający domek są mi potrzebne jak słońce na Ziemi.

Mam bardzo dużo zalet - dojrzałość, spokojny i łagodny charakter,zachowuję czystość , nie niszczę, przyjazne relacje z innymi zwierzętami, moją wielkość , a właściwie  " małość" bo ważę ok. 8 kg i mierzę   ? cm  w kłębie .

Wysterylizowana i gotowa do adopcji czekam na ten jeden, jedyny , najlepszy domek  z dorosłymi osobami i chętnie z innym  spokojnym pieskiem.

Informacji o mnie można zasięgnąć pod numerem telefonu ? i adresem mejlowym ?

Witam.

To ja Giga. Mam około 8 lat jestem wysterylizowaną niewielką (3o cm w kłębie) 8 kg sunią. Bardzo potrzebuję kochającego człowieka i spokojnego domu. Mam dużo zalet - nie niszczę, zachowuję czystość, potrafię zostawać sama, jestem bardzo spokojnym psiakiem . Mogę mieć psie lub kocie spokojne towarzystwo . Chciałabym bardzo mieć swój dom najlepiej bez małych dzieci. Jeśli to Ty właśnie na mnie czekasz to zadzwoń do mojej opiekunki i dowiedz się o mnie wszystkiego. Obecnie przebywam w okolicach Katowic.

Proszę zadzwoń, bo ja już tak długo czekam.

Giga.

 

Abym trafiła do najlepszego domu potrzebna jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy - ale to tylko dla mojego dobra.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Witam.

To ja Giga. Mam około 8 lat jestem wysterylizowaną niewielką (3o cm w kłębie) 8 kg sunią. Bardzo potrzebuję kochającego człowieka i spokojnego domu. Mam dużo zalet - nie niszczę, zachowuję czystość, potrafię zostawać sama, jestem bardzo spokojnym psiakiem . Mogę mieć psie lub kocie spokojne towarzystwo . Chciałabym bardzo mieć swój dom najlepiej bez małych dzieci. Jeśli to Ty właśnie na mnie czekasz to zadzwoń do mojej opiekunki i dowiedz się o mnie wszystkiego. Obecnie przebywam w okolicach Katowic.

Proszę zadzwoń, bo ja już tak długo czekam.

Giga.

 

Abym trafiła do najlepszego domu potrzebna jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy - ale to tylko dla mojego dobra.

Anetko, Ty twierdzisz, że nie potrafisz pisać dobrych tekstów???

Uważam, że ten jest bardzo dobry!!!

A kto zrobi ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Ja dorzucę jednak swoje trzy grosze i może wspólnymi siłami wyjdzie nam dobry tekst.

Witam.

To ja Giga. Mam około 8 lat ,jestem wysterylizowaną niewielką (30 cm w kłębie) ,8 kg sunią. Bardzo potrzebuję kochającego człowieka i spokojnego domu na zawsze. Mam dużo zalet - nie niszczę, zachowuję czystość, potrafię zostawać sama, jestem bardzo spokojna i łagodna. Lubię  psie lub kocie spokojne towarzystwo . Chciałabym bardzo mieć swój dom najlepiej bez małych dzieci. Jeśli to Ty właśnie na mnie czekasz ,to zadzwoń do mojej opiekunki i dowiedz się o mnie wszystkiego. Obecnie przebywam w okolicach Katowic.

Abym trafiła do najlepszego domu potrzebna jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy - ale to tylko dla mojego dobra.

Proszę zadzwoń, bo ja już tak długo czekam.

Giga.

 

Może te zdjęcia

Tytułowe

 

P1120016.jpg

Gryzelda_2.jpg

P1120021.jpg

P1120030.jpg

P1120018.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

kiyoshi obiecywała zrobić ogłoszenia. Chętnie zapłacę za wyróżnione.

A jak panienka zachowywała się dziś ?

Oczywiscie ze zrobie ogloszenia w piatek sie za to zabiore

Proponuje wyroznic olx i wykupic podbijanie by przez tydzien byla na 1 stronie

Wyroznienie to 6 zl na mc a podbicie 6 zl na tydzien

Ladne zdjecia ma sunia do ogloszen

Wkleje tu linki jak beda gotowe

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kiyoshi napisał:

Oczywiscie ze zrobie ogloszenia w piatek sie za to zabiore

Proponuje wyroznic olx i wykupic podbijanie by przez tydzien byla na 1 stronie

Wyroznienie to 6 zl na mc a podbicie 6 zl na tydzien

Ladne zdjecia ma sunia do ogloszen

Wkleje tu linki jak beda gotowe

 

18 minut temu, kiyoshi napisał:

Poker a moze to drugie zdjecie jednak dac jako tytulowe?

Zauwazylamze zdjecie psa w domowych warunkach daje lepszy efekt

Wyslij mi tez numer telefonu do ogloszen mail bedzie i tak moj ale wszystkie zapytania trafia do Ciebie

 

1 minutę temu, Poker napisał:

kiyoshi , bardzo dziękuję .

Może być i drugie zdjęcie.

Opłacę te wyróżnienia. Nr Twojego konta mam. lle przelać?

Nie wiem co anecik na to ,ale chyba teraz lepiej, by nr telefonu był jej.

Ja myślę że i wyróżnienie i podbijanie. W woj, śląskim jest 51 stron psów do adopcji za darmo i całą masa wyróżnionych. Można być w wyróżnionych np na 5 stronie. To samo tyczy się zdjęcia głównego. MUSI być ZAUWAŻALNE żeby przyciągało uwagę - kolorem, pozą psiaka lub czymś podobnym. Nie jest powiedziane że musi być w warunkach domowych. Z kolei Kapselek ma np piękne zdjęcia na dworze i też nie ma telefonów :(

 

Nr telefonu - póki co - może być mój.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Poker napisał:

U nas też było to możliwe z tym ,że ja to odbierałam bardziej jako jej poddanie się niż przyjemność.

A ja odnoszę inne wrażenie :) Wydaje mi się że chce i jeszcze pod bródką lubi mizianie :)

 

54 minut temu, anica napisał:

Anecik, czarujesz te ogonki? ... czy co?  :P

Chyba czy co :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...