Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

W pierwszym poście jest link do allegro (Asior) tam przeczytalam to:

[B][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]Rokowania co do Cygana są bardzo ostrożne .. stan jest stabilny .. jednakże nie za dobry ... łapa najprawdopodobniej będzie musiała być amputowana.. gdy pies dojdzie do siebie .
Cygan przez tydzień chodził ze złamaniem otwartym .. Pan nie "zatroszczył sie" o pomoc dla psa po wypadku.. .miało się to samo przecież zagoić.... poza tym Cygan na skutek uderzeń w głowe ma pękniętą podstawę czaszki, krwiaki .. pojedyncze obrażenia.....[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/B]

Myślałam, że planowana jest amputacja ;( Jesli nie, to odetchnę z ulgą...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj zaglądam tak późno ale od świtu myślami i sercem jestem z Tobą Maleńki:iloveyou:.
nabieraj sił i zdrowiej bo Twój nowy cudowny dom już gdzieś na Ciebie czeka... i kochający/a Pan/i.
a ty chory człowieku lepiej oglądaj się za siebie:-x.
no a ci Panowie policjanci... myślicie, że potrafią zapuszkować kogokolwiek??? na wsi siedzą sobie cichutko jak myszki i w d... wszystko mają dranie. a co dopiero będą przejmować się zwierzętami - coś o tym wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_cat'] [B][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]Rokowania co do Cygana są bardzo ostrożne .. stan jest stabilny .. jednakże nie za dobry ... łapa najprawdopodobniej będzie musiała być amputowana.. gdy pies dojdzie do siebie .
Cygan przez tydzień chodził ze złamaniem otwartym .. Pan nie "zatroszczył sie" o pomoc dla psa po wypadku.. .miało się to samo przecież zagoić.... poza tym Cygan na skutek uderzeń w głowe ma pękniętą podstawę czaszki, krwiaki .. pojedyncze obrażenia..... [/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/B][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000][FONT=Verdana][quote/]

O matko :-( Aż tak z nium źle?

Trzymaj się maleńki..
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

nadszedł czas kolejnego podsumowania.. prawdę mówiąc miałam zrobić to ciut wcześniej , jednakże czasowo nie wyrobiłam ...:oops:



[B][COLOR=green][FONT=&quot]1.[/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=&quot]
[/FONT][/B]na początek trochu medialnego szumu , bo zakręciliście cudnie w tym zakątku rzeczywistości nasi medialni rzecznicy , którzy uparcie drążą temat :Rose::buzi:


[SIZE=4][B][FONT=&quot]Asior[/FONT][/B][/SIZE]- m.in. [B]Interwencje[/B]:Rose:
[SIZE=4][B][FONT=&quot]MykurDagur[/FONT][/B][/SIZE]- [B]Ekspress Reporterów, TVN Uwaga, Interwencje[/B]:Rose:
[SIZE=4][B][FONT=&quot]AdaK[/FONT][/B][/SIZE]- program [B]"Kundel bury i kocury"[/B] :Rose:
[SIZE=4][B][FONT=&quot]grzenka[/FONT][/B][/SIZE]-[B]Super Nowości[/B] :Rose:
[SIZE=4][B][FONT=&quot]Maszaberla[/FONT][/B][/SIZE] działająca z [SIZE=4][B][FONT=&quot]Krisem79[/FONT][/B][/SIZE]- [B]Super Ekspress, TVN Uwaga Kraków, TVP Rzeszów,[/B] dzięki Wam za wciagniecie do akcji [SIZE=4] [B][FONT=&quot]AnK[/FONT][/B][/SIZE] :Rose:
[SIZE=4][B][FONT=&quot]Ank[/FONT][/B][/SIZE]- dzękujemy za pomoc i wsparcie medialne :Rose:


[B][FONT=&quot]
[/FONT][/B][B][COLOR=green][FONT=&quot]2[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=green][FONT=&quot].[/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=&quot]
[SIZE=4]myszy1[/SIZE] [/FONT][/B] dziekujemy za propozycję podesłania[B] granuflexu [/B] (zaraz do Ciebie napiszę pw :)) :Rose:


[B][FONT=&quot]
[/FONT][/B][B][COLOR=green][FONT=&quot]3.[/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=&quot]
[SIZE=4]monika83[/SIZE][/FONT][/B] wystawiła cudo bazarek dla Cygusia:loveu: dziekujemy :Rose:

[SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/kartki-hand-made-wielkanocne-inne-na-drastyczne-przypadki-lara-cygan-do-28-02-a-130977/"][B][COLOR=red][FONT=&quot]BAZAREK KLIK !!![/FONT][/COLOR][/B][/URL][/SIZE]



[B][COLOR=green][FONT=&quot]4. [/FONT][/COLOR][/B]

[SIZE=4][B][COLOR=darkorchid][FONT=&quot]FILMIKI Z CYGANEM[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] made by [SIZE=4][B][FONT=&quot]ewatr[/FONT][/B][/SIZE] :Rose:


[SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/11726147-post509.html"][B][COLOR=darkorange][FONT=&quot]FILMIKI 1 KLIK [/FONT][/COLOR][/B][/URL][/SIZE]


[SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/11726147-post509.html"][B][COLOR=darkorange][FONT=&quot]FILMIKI 2 KLIK [/FONT][/COLOR][/B][/URL][/SIZE]


[SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/11726181-post510.html"][B][COLOR=darkorange][FONT=&quot]FILMIKI 3 KLIK [/FONT][/COLOR][/B][/URL][/SIZE]



[COLOR=green][FONT=&quot]5. [/FONT][/COLOR]

bossski artykuł w [B]Nowinach [/B] ( a raczej krótka notka) :roll:

[SIZE=4][B][URL="http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090130/RZESZOW/460645725"][COLOR=royalblue][FONT=&quot]GAZETA KLIK [/FONT][/COLOR][/URL][/B][/SIZE]



[B][COLOR=green][FONT=&quot]6.[/FONT][/COLOR][/B]

[SIZE=5][B][I][U][COLOR=fuchsia][FONT=&quot]sprawy finansowe [/FONT][/COLOR][/U][/I][/B]:[/SIZE]


rozliczenie za okres od [B]1 do 5 lutego 09 włącznie [/B]




[FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Małgorzata S[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Magdalena R-B [/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Wioletta S[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Dorotka K [/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Pinkaa07 [/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Katarzyna P[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Sławomir B
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Mazmar1959
Marzena B[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] ab-agnieszka [/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] F H U `DAKOS` PRAKTYKA STOMATOLOGIC
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Marek Dz[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Maszaberla
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Sylwia O[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Agata- Sonia
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Barbara K-D[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Anna A[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Paniusia8
Cactus18
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]SROKI4
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Niteczka
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Dariusz
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Edyta J[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Tamara[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Kasia Monticolo
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Aneta B[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Magdalena K S[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Katarzyna K
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Don Kurczakos[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Paulina P[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Agaibodzio[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Justyna F[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]Joanna S[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Edyta J[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Dominika B[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Małgorzata B[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Marzena F[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] Justyna M[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE]


[CENTER][FONT=Century Gothic][B]Kwota dla Cyganka z tego okresu wynosi [SIZE=5][COLOR=Red]1423, 72 zł[/COLOR][/SIZE] plus kwota z pierwszego rozliczenia [SIZE=5][COLOR=Red]450 zł[/COLOR][/SIZE] .. a to daje łączną sumę[/B][/FONT]
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][B][U][FONT=Century Gothic][COLOR=Red]1873,72 zł [/COLOR][/FONT][/U][/B][/SIZE][/FONT]


[SIZE=4][B][COLOR=Green]Jesteście wspaniali :Rose: :buzi: bardzo Wam dziękujemy w imieniu Cygusa:multi: [/COLOR][/B][/SIZE]




[LEFT]tymczasem Cygan śpieszy do Was informacjami ,że czuje się "bardzo dobrze",generalnie znudziło mu się juz leżenie i zdobył sie nawet na psikusowanie:) a mianowcie ... "łap mnie w kadrze" do zdjęcia....co wejdę do niego chłopak się podrywa na łapy,"leci na złamanie kołnierza" pod rękę i gada:miziaj i chodź na spacer a nie zdjęcia..... :) no to sobie myśle.... no ok to chodźmy na zewnątrz.... ale co... umowa złamana bo na zewnatrz też zdjęc niet .. bo Cygi łazi za mna kroczek w kroczek bez szans na modeling:) ale gdy go wziełam na boczek na słowo .. i mu poopowiadałam trochę w ucholce ..... prosze bardzo jak dla Was zapozował :loveu:


[CENTER] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4655/99917731uo0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4582/33517585fr3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1989/50904026nv9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7137/41776248ws6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/438/66686817xe1.jpg[/IMG]



ja już to powtarzałam .. ale powtarzać będę .. [SIZE=4][B]DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z CYGANEM!!!!![/B][/SIZE] :Rose::buzi:

:bluepaw:
[/CENTER]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matinestka']nadszedł czas kolejnego podsumowania.. prawdę mówiąc miałam zrobić to ciut wcześniej , jednakże czasowo nie wyrobiłam ...:oops:

ja już to powtarzałam .. ale powtarzać będę .. [SIZE=4][B]DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z CYGANEM!!!!![/B][/SIZE] :Rose::buzi:




[LEFT]:bluepaw:[/LEFT]






[/quote]

A my dziekujemy Ci kochana za wspaniala relacje, ogarniecie wszystkiego i przede wszystkim milosc do Cyganka - wspaniale ze sa jeszcze takie dziewczyny jak Ty:loveu:

A Cyganek to zupelnie inny pies, w zaskakujacym tempie zdrowieje !:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

To super widzieć Cyganka w takiej dobrej formie!!! :multi: Po tym co przeszedł to prawdziwy cud,chyba wszyscy mu w tym cudzie pomagamy - jedni czynem,inni tylko podtrzymując duchowo.Wsparcie w każdej formie jest zawsze mile widziane - przynajmniej według mnie.
A [B]matinesce[/B] dziękujemy szczególnie za wiadomości i zdjęcia Cyganka!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cygan to mocny i bardzo dzielny piesek. Cierpi, bo przecież rany na ciele i w jego serduszku jeszcze się nie zagoiły, ale tak bardzo chce żyć i chce być zdrowy, że pokonuje wszystkie trudności. Z dnia na dzień jest lepiej, apetyt mu dopisuje, zjada wszystko:sabber: i bardzo mu jedzonko smakuje. Bardzo lubi głaskanie, ciągle się o głaski dopomina i podaje łapkę i dziękuje,:Rose: dziękuje,:Rose: dziękuje :Rose:bez końca. Przesyłam od niego pozdrówka i całuski :calus:dla wszystkich którzy o nim piszą:user:, przysylają dla niego pieniążki, przesyłają pozdrowienia i o nim myślą. Dobrej nocy :sleep2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matinestka']nadszedł czas kolejnego podsumowania.. [/quote]

[B]Matinestka - świetne, profesjonalne, rzeczowe podsumowanie wątku!:thumbs::Rose::Rose::Rose: Dziękujęmy Ci za to!:loveu::lol::loveu:[/B]


Jak to dobrze, że Cyganek zdrowieje:multi::multi::multi:
Dziękujemy za tak wielką mobilizację tylu osób i wsparcie tego psiaka:Rose:
Opiekunom bezpośrednim i wirtualnym też ślemy DZIĘKI:loveu:
Bądźcie wszyscy nadal z Cygankiem:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...