Jump to content
Dogomania

majqa

Members
 • Posts

  36362
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by majqa

 1. Wieki mnie tu nie było, a tak wiele się pozmieniało. Ciężko się odnaleźć i w nowej sytuacji i w samym układzie forum.
 2. Jokunia... Oraz... anty wiatrowo okutana przed wymarszem Hanula...
 3. Dawno nas tu nie było więc parę fotek śpiochów lub półśpiochów... :-) Czesiunia... Łokinek... Lusieczka.... Klarcia... Maniutka...
 4. Dostałam smsem od Basi potwierdzenie, że wpłynęło na Lolusia 125zł od Pani Sylwii G. z fb. Dziękuję Basiu za szybciutkie info. :cunao: Pani Sylwio, pięknie dziękuję za wsparcie Lolusia. :iloveyou:
 5. Dziewczyny, już wszystko wiem, rozmawiałam z Basią, dane wpłatowe przekazane, info o zaksięgowaniu dostanę szybko. :-)
 6. Super. :-) Czekam wobec tego na info i bardzo się cieszę, że tak to się wszystko udało poskładać i Twoje Oczko w Głowie - Loluś będzie zasilony. :-)
 7. To jest absolutna sprawka Ani - Annaa4, której pięknie dziękuję za wszeeelką pomoc. :smile: Mam natomiast pytania i proszę o odpowiedź/ potwierdzenie. Na 1 stronie są takie dane do wpłaty: Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych 43-300 Bielsko-Biała 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220 tytułem : Darowizna na cele statutowe; Pomoc dla Lolusia Czy coś się w nich zmieniło? Są aktualne od A do Z? To pytanie pierwsze. Drugie... ;-) Czy po wpłacie dostanę w miarę szybko jej potwierdzenie? Już wyjaśniam. Poprzez fb uda mi się coś sprzedać. Chcę te pieniążki przeznaczyć na Lolusia ale i sprawnie (=szybko) chcę zrealizować wysyłkę. Da się tak zrobić? Wchodzi wpłata, dostaję cynk, że weszła na stan Lolusia i dopinam wysyłkę?
 8. Teraz dopiero, trąba jedna ze mnie, dostrzegłam, że jest kolejny plus w skarbonce. Jacku, bardzo proszę, spłać do końca Sylwię. Zostanie nieduża nadwyżka 20zł. I tu moja gorąca prośba, mam nadzieję, że nikt nie zaprotestuje. :-) Niech to 20zł trafi na Pudelkową Skarbonkę (którą zawiaduje Energy).
 9. Pięknie dziękuję Kochanej i Wyrywnej Smyku :buzi: , która nie dała mi szansy ;-) na zrobienie bazarku na fb, na rzecz spłaty ostatniego długu wobec lecznicy. Za Jej to sprawą z lecznicą jesteśmy już na zero. Oj, dziś Kwiatuszku przegięłaś już dokumentnie ale nie myśl sobie, że nie ma na Ciebie sposobów. :siara: Do spłaty pozostała więc tylko Sylwia.
 10. Sylwuś, zgodnie z życzeniem... Tu jeszcze Bisio z kumplami, z jego prawej jamniś Maksio, który odszedł krótko po Bisiu. Amelka ze wspomnianym Maksiem... A tu, spoczywają oboje... :-(
 11. Standardowo odpukując - Joko nadforma ;-), Budyś podobnie, Heniutek na obrotach. ;-) Boże, niech tak będzie jeszcze "długutko". :-) Minus jedyny, czekam aż się ciut lepiej poczuję, bo jeszcze nogi jak z waty i czara goryczy się przelała. Utytłańce idą ze mną na randkę do kabiny. Nie ma zmiłuj, wyglądają niemal wszystkie tak, jakby się przedzierały kanałami i poprzez jakieś powojenne okopy.
 12. W imieniu Sylwii potwierdzam, że otrzymała 120zł. Dziękuję. :-)
 13. Zamiast editu, krótki nowy post w imieniu Sylwii/ odnośnie Sylwii. Biś odszedł, że tak to wyrażę ciut ponad datę rozliczenia, czułam się w obowiązku o to Sylwię zapytać, odpowiedź brzmiała, że nie ma o czym mówić. Zostaje wobec tego wsio tak, jak pokazał to Jacek. Sprawa druga, odnośnie poprzedniej wpłaty od Jacka na konto Sylwii (, bo albommm ślepa albo to Sylwii umknęło w znaczeniu potwierdzenia) - Sylwia potwierdza, że ma tę wpłatę. Uff...
 14. Pięknie dziękuję Jacku za ciepłe słowa. :-) Podobnie i składam podziękowania dla Pani Basi i zaciskam kciuki za zdrówko i pomyślność Dredzika. :-) Jeśli dobrze rozumiem obecny stan in plus to 120zł? Jeśli prawidłowo to odczytuję, bardzo proszę Jacku o przelanie ich na konto Sylwii i ponowne odchudzenie długu. :-)
×
×
 • Create New...