Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

Podczytuję już od jakiegoś czasu wątek ale do tej pory się nie odzywałam... ale po tych filmikach ... Ewuś , jak to dobrze , że on trafił do "Kundelka" w innym schronisku już było by po psie... Trzymam kciuki za jutrzejszą operację Cyganka i czekam WYŁĄCZNIE na dobre wieści;)
Ewuś :calus::modla: za wszystko co robicie dla tego biedaka...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anula1959']Podczytuję już od jakiegoś czasu wątek ale do tej pory się nie odzywałam... ale po tych filmikach ... Ewuś , jak to dobrze , że on trafił do "Kundelka" w innym schronisku już było by po psie... Trzymam kciuki za jutrzejszą operację Cyganka i czekam WYŁĄCZNIE na dobre wieści;)
Ewuś :calus::modla: za wszystko co robicie dla tego biedaka...[/quote]
To prawda. W Kundelku kierownictwo, pracownicy oraz wolontariusze są naprawdę oddani zwierzakom. Cygan miał ogromne szczęście, że tam trafił. Jest w dobrych rękach i zdobył tylu nowych Przyjaciół. Teraz może być Tylko Dobrze ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem tutaj nowa ale jak czytam takie historie o psach to aż się wszystko we mnie trzęsie:shake: a złość nie ma granic:angryy:.aby zapobiec takim tragediom trzeba koniecznie i to jak najszybciej zmienić prawo!!! Ludzie biorą zwierzęta do domu a potem wcale o nie niedbają! albo wywalają bądż krzwdzą nie mając żadnych zasad! Za zabicie człowieka lub trwałe okaleczenie jest wyrok i to nie mały bo 25 lat luub nawet dorzywocie i tak też powinno być w sprawie zwierząt. kara i to ogromna a nie maleńki wyrok i to w zawieszeniu! W tym kierunku trzeba walczyć i to bardzo intensywnie bo w przeciwnym wypadku zaleje nas fala niechcianych bezpańskich zwierząt tak jak to jest w Rumunii.Trzymam kciuki za Cygana i po filmikach widać że ten psiak ma ogromną wolę życia oraz dobrych i oddanych opiekunów bo to bardzo dużo dla niego znaczy a miłość i oddanie czyni cuda i to nie jednokrotnie:loveu: Powodzenia postaram się śledzić losy psiaka a was dopingować z całych sił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaibodzio'](...) poważną sprawą jest krwiak i obrzęk mózgu i wciąż nie wiadomo czy Cyganek nie będzie miał padaczki pourazowej...(...).[/quote]
Istotnie, co do padaczki pourazowej to duży znak zapytania. Najważniejsza sprawa, że z psem jest kontakt i to kontakt do rzeczy, że wstaje, bo to oznacza, że krwiak i obrzęk nie spowodowały spustoszenia w mózgowiu, jakiego po takich ciosach można się było spodziewać.

Link to comment
Share on other sites

Będę dziś mocno trzymać kciuki za Cyganka, dajcie znać jak tylko coś będzie wiadomo.
Najgorsze jest to , że wciąż są nowe akty okrucieństwa, przeczytałam właśnie o tej oskalpowanej suni ze Śląska, to tragedia! Zajrzyjcie, może ktoś będzie mógł pomóc.

Link to comment
Share on other sites

no Maleńki po operacji już będzie tylko z górki! jestem całym sercem z Tobą... potem jeszcze pewnie ze 2 m-ce rehabilitacji i własny dom:multi:. taki scenariusz byłby cudowny...
będę dalej wysyłać jakieś pieniążki bo chyba jeszcze długo będą potrzebne...
z niecierpliwością czekam na dobre wieści po operacji.
Maleńki będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']dziewczyny podajcie mi proszę nr jaki mam podawać ludziom którzy pytają się o adopcję cygana...
Bo rozumiem, ze wybierzecie najlepszy domek jeśli będzie kilka, czy pierwszy który się zgłosił???[/quote]

Z całą pewnością Cyganek:loveu: będzie miał super dom.
Jestem też za tym żeby został w Polsce. Kochający i czuły Pan to najlepsze co może spotkać Cyganka.
Nie wiem, czy tylko ja przeczytałam ten artykuł który został wklejony na wątek, ale wg. mnie to z niego wynika, że sprawców było dwóch.
Jeden bezpośredni:angryy:- który zadawał ciosy i który się przyznał do czynu i drugi- właściciel:angryy: Cyganka który "wynajął" sprawcę.
I co z właścicielem, ujdzie mu to bezkarnie?
Może ktoś wie coś więcej?
Strasznie się denerwuję, dzisiaj na 14 jest chyba wyznaczona godzina operacji Cyganka. Trzymaj się Piękny!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']dziewczyny podajcie mi proszę nr jaki mam podawać ludziom którzy pytają się o adopcję cygana...
Bo rozumiem, ze wybierzecie najlepszy domek jeśli będzie kilka, czy pierwszy który się zgłosił???[/quote]
Hmm, Cyganek na pewno będzie miał dom najlepszy z możliwych:razz:

Podaję kontakt w sprawach adopcji:
e-mail - [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL]
lub tel. (do kierownika schroniska) - [B]0 510-170-788[/B]

Co do artykułu...:niedowia:

No, 14:00 zbliża się wielkimi krokami.
[CENTER][B][SIZE=3]Cyganku, dzielny psiaku, trzymaj się![/SIZE]:calus::thumbs:[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...