Jump to content
Dogomania

majqa

Members
 • Posts

  36362
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

majqa last won the day on December 2 2009

majqa had the most liked content!

6 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  okolice Łodzi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

majqa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

49

Reputation

 1. Wieki mnie tu nie było, a tak wiele się pozmieniało. Ciężko się odnaleźć i w nowej sytuacji i w samym układzie forum.
 2. Widze, ze dalej jestes na dogo, a mase osob odeszlo ...

 3. Jokunia... Oraz... anty wiatrowo okutana przed wymarszem Hanula...
 4. Dawno nas tu nie było więc parę fotek śpiochów lub półśpiochów... :-) Czesiunia... Łokinek... Lusieczka.... Klarcia... Maniutka...
 5. Dostałam smsem od Basi potwierdzenie, że wpłynęło na Lolusia 125zł od Pani Sylwii G. z fb. Dziękuję Basiu za szybciutkie info. :cunao: Pani Sylwio, pięknie dziękuję za wsparcie Lolusia. :iloveyou:
 6. Dziewczyny, już wszystko wiem, rozmawiałam z Basią, dane wpłatowe przekazane, info o zaksięgowaniu dostanę szybko. :-)
 7. Super. :-) Czekam wobec tego na info i bardzo się cieszę, że tak to się wszystko udało poskładać i Twoje Oczko w Głowie - Loluś będzie zasilony. :-)
 8. To jest absolutna sprawka Ani - Annaa4, której pięknie dziękuję za wszeeelką pomoc. :smile: Mam natomiast pytania i proszę o odpowiedź/ potwierdzenie. Na 1 stronie są takie dane do wpłaty: Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych 43-300 Bielsko-Biała 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220 tytułem : Darowizna na cele statutowe; Pomoc dla Lolusia Czy coś się w nich zmieniło? Są aktualne od A do Z? To pytanie pierwsze. Drugie... ;-) Czy po wpłacie dostanę w miarę szybko jej potwierdzenie? Już wyjaśniam. Poprzez fb uda mi się coś sprzedać. Chcę te pieniążki przeznaczyć na Lolusia ale i sprawnie (=szybko) chcę zrealizować wysyłkę. Da się tak zrobić? Wchodzi wpłata, dostaję cynk, że weszła na stan Lolusia i dopinam wysyłkę?
 9. Teraz dopiero, trąba jedna ze mnie, dostrzegłam, że jest kolejny plus w skarbonce. Jacku, bardzo proszę, spłać do końca Sylwię. Zostanie nieduża nadwyżka 20zł. I tu moja gorąca prośba, mam nadzieję, że nikt nie zaprotestuje. :-) Niech to 20zł trafi na Pudelkową Skarbonkę (którą zawiaduje Energy).
×
×
 • Create New...