Jump to content
Dogomania

bico

Members
 • Content Count

  8,774
 • Joined

 • Last visited

About bico

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/05/1983

Converted

 • Location
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za potwierdzenie przelewu. Trzymaj się Boston...
 2. Dziękuję za potwierdzenie dojścia wpłaty. Trzymam kciuki za Bostona:happy1:
 3. [quote name='zuzlikowa']Napiszę dzisiaj indywidualnie do ofiarodawców z tym pytaniem...[/QUOTE] Oki, dzięki, to daj znać o co i jak ustalono.
 4. Jaka wiadomość! To CUDOWNIE!:multi::multi::multi: Już straciłam nadzieję, że ten pies kiedyś znajdzie swój własny dom! Nareszcie! Huuura! Mam nadzieję, że to sprawdzony i odpowiedzialny dom... Tyle się Bleki wyczekał, a przecież nie jest już najmłodszy... Oby wszystko się już ułożyło i było dobrze... Trzymam kciuki ale czasami sprawdźcie co u Blekusia słychać...tak dla pewności... Super wiadomość, prawie trudno mi w to szczęście uwierzyć... Wspaniale! Co do Toro i deklaracji, to już już od dawna dla Toro płacę regularnie 10 zł co miesiąc.
 5. bico

  Alf zasnął..

  [quote name='Jasza']Nie spodziewałam się tego... Kilka tygodni leczenia - w klinice? Czy leczenie może być kontynuowane w Domu?[/QUOTE] też się podłączę do pytania...? jak pech, to pech :(
 6. bico

  Śpij dobrze..

  wątek mi umknął, a Kudłacza już z nami nie ma :( a więc do zobaczenia Kudłaczu kiedyś... [*]
 7. bico

  NOA-młoda,cudna LABRADORKA ma dom :)

  [quote name='eliza_sk']Dziś Noa pojechała do domciu :)[/QUOTE] Super! Oby wszystko się dobrze ułożyło:multi:
 8. [quote name='warsawmoo']... Bruno znalazł dom:bigcool:!!![/QUOTE] oj, no to napiszcie coś więcej! gdzie ten dom, u kogo? i jak z Bruna zdrowiem?
 9. hehe, no nieźle z tym pedicure:D ja też kiedyś Kleksowi pomalowałam jeden pazur ale się kapnął co jest grane i na więcej malunków nie pozwolił :D fajnie się kitwaszą:)
 10. [quote name='bico']aktualizacja post 1562[/QUOTE] ...i ponownie.
 11. bico

  Ma dom

  Cieszę się, że Czaruś trafił do takiego fajnego domu:multi: serce się raduje patrząc na foty:) a może by tak tytuł wątku zmienić?;)
 12. bico

  NOA-młoda,cudna LABRADORKA ma dom :)

  [quote name='eliza_sk']A znacie jakąś fundację od labków, żeby ją podesłać ?[/QUOTE] jeszcze mi się Fundacja Medor przypomniała, może przyda się na przyszłość.
 13. bico

  NOA-młoda,cudna LABRADORKA ma dom :)

  Link do wątku labki w potrzebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/134478-Labradory-w-potrzebie[/URL] cieszę sie, że są perspektywy na dobry, doświaczony z psami dom:)
 14. [quote name='eliza_sk']A dziś wstawili ? Bo wiem, że ktoś tam prosił ich o wstawienie w zeszłym tygodniu - więc może zadziałali z opóźnieniem. Domu już nie szukam, nowych ogłoszeń nie robię, ale przezorny zawsze ubezpieczony, więc starych również nie zdejmuję.[/QUOTE] dziś się ukazało, może to stare "zlecenie";)
×