Jump to content
Dogomania

bico

Members
 • Content Count

  8,774
 • Joined

 • Last visited

About bico

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/05/1983

Converted

 • Location
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dropek tak ostrożnie łaki do basenu wkłada, jakby tam zimna woda była :D
 2. Dzięki za potwierdzenie przelewu. Trzymaj się Boston...
 3. Dziękuję za potwierdzenie dojścia wpłaty. Trzymam kciuki za Bostona:happy1:
 4. [quote name='zuzlikowa']Napiszę dzisiaj indywidualnie do ofiarodawców z tym pytaniem...[/QUOTE] Oki, dzięki, to daj znać o co i jak ustalono.
 5. [B]Haaalllooo, są już jakieś decyzje co robimy z kwotą datków po Lincolnie...??????[/B]
 6. Futrzak się z Noela zrobi nie lada! :D Na Boże Narodzenie dostałam od Państwa sms z życzeniami i wieściami, że wszystko u nich i zwierzaków w porządku :)
 7. Jaka wiadomość! To CUDOWNIE!:multi::multi::multi: Już straciłam nadzieję, że ten pies kiedyś znajdzie swój własny dom! Nareszcie! Huuura! Mam nadzieję, że to sprawdzony i odpowiedzialny dom... Tyle się Bleki wyczekał, a przecież nie jest już najmłodszy... Oby wszystko się już ułożyło i było dobrze... Trzymam kciuki ale czasami sprawdźcie co u Blekusia słychać...tak dla pewności... Super wiadomość, prawie trudno mi w to szczęście uwierzyć... Wspaniale! Co do Toro i deklaracji, to już już od dawna dla Toro płacę regularnie 10 zł co miesiąc.
 8. sama mam staruszka w domu :( mogę dać 50 zł jednorazowo i będę dalej mieć go na oku. w razie co, poproszę o nr konta na pw.
 9. bico

  Alf zasnął..

  [quote name='MaDi']Bico Ty to wiesz i my też ale jak np. kogoś ugryzie to ja za to odpowiem.[/QUOTE] róbcie jak uważacie... psy wydawane do dt też dopiero po jakimś czasie są szczepione.
 10. bico

  Alf zasnął..

  [quote name='Jasza']Nie spodziewałam się tego... Kilka tygodni leczenia - w klinice? Czy leczenie może być kontynuowane w Domu?[/QUOTE] też się podłączę do pytania...? jak pech, to pech :(
 11. bico

  Alf zasnął..

  Nie ważne czy to znana osoba czy "zwykły" człowiek, ważne by dom był dobry, bezpieczny i już na zawsze! :) cieszę się z nowego domu Alfika!!:multi: :multi:
 12. bico

  Śpij dobrze..

  wątek mi umknął, a Kudłacza już z nami nie ma :( a więc do zobaczenia Kudłaczu kiedyś... [*]
 13. bico

  Szukam Domu dla Pieska.

  a jakie problemy sprawia Ci ten pies? wspominasz o nich ale bez konkretów... przed znalezieniem mu nowego domu powinieneś go wykastrować, by zapobiec niekontrolowanemu rozmnażaniu tego osobnika w przyszłości. za dużo jest bezdomnych psów w typie różnych ras, a za mało osób chcących dać jakiemukolwiek psu dom, by jeszcze dodatkowo ryzykować prawdopodobnym powiększeniem tej puli w przyszłości pies to nie zabawka, którą się oddaje, gdy coś zaczyna nie iść po naszej myśli albo problemy zaczynają nas przerastać, gdy "milutki szczeniaczek" przestaje być "słodziutki" i zaczyna być rozrabiającym, kłopotliwym psim podrostkiem... ale...szkoda w ogóle słów i chyba nie warto strzępić języka na darmo... proponuję tylko byś w przyszłości nie brał już więcej psa, kota itp, bo pewnie potem podzielą los psa z tego wątku. na dogo domu dla psa nie znajdziesz, to nie jest typowy portal ogłoszeniowy, wszyscy są tutaj zapsieni na maxa i szukają domów dla innych psów w potrzebie. musisz psa ogłaszać na innych portalach i dodatkowo dodać na prawdę dobrej jakości zdjęcia psa.
×