Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

Mówimy o p. Agnieszce Drabe z Niemiec?

Na pewno ten psiak znajdzie dom w Polsce, nie ma potrzeby wywożenia go do Niemiec. Takie jest moje zdanie.
Adopcje niemieckie zawsze są wtedy, kiedy pies jest pobity, w cięzkiej sytuacji, bo takie są medialne.
Moją niewidomą Zuzię, zanim trafiła do mnie, też chciano zabrac do p. Agnieszki a kiedy ja się nie zgodziłam i sama ją adoptowałam, drugiego, zdrowego psiaka- Jacka z Krzyczek, był na tymczasie u Oktawii i został tam na stałe, już nikt zabrać nie chciał. Tylko w komplecie z niewidomą.

To daje do myslenia, że niektórzy lubią bardzo medialne psy.
Nie neguję niczyjej pomocy ale zwracam uwagą na pewne fakty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tutaj sa zdjęcia posiadłości - tam jest zawsze wiele psów, najczęściej czekają na DS. Warunki dobre ale to nie jeden ukochany pańcio
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/szczenie-leonbergera-suzi-niepotrzebna-bez-oczu-w-wa-u-mnie-dt-adopt-przez-mysze-107112/index17.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Mówimy o p. Agnieszce Drabe z Niemiec?

Na pewno ten psiak znajdzie dom w Polsce, nie ma potrzeby wywożenia go do Niemiec. Takie jest moje zdanie.
Adopcje niemieckie zawsze są wtedy, kiedy pies jest pobity, w cięzkiej sytuacji, bo takie są medialne.
Moją niewidomą Zuzię, zanim trafiła do mnie, też chciano zabrac do p. Agnieszki a kiedy ja się nie zgodziłam i sama ją adoptowałam, drugiego, zdrowego psiaka- Jacka z Krzyczek, był na tymczasie u Oktawii i został tam na stałe, już nikt zabrać nie chciał. Tylko w komplecie z niewidomą.

To daje do myslenia, że niektórzy lubią bardzo medialne psy.
Nie neguję niczyjej pomocy ale zwracam uwagą na pewne fakty.[/quote]

No dobrze, ale Pani Agnieszka pomaga na co dzień psom z Pomorza, tu tą akcję zobaczyła i tyle, chce pomóc. Fajnie będzie jak dom znajdzie się w Polsce, ale mam zawsze rezerwę. Mówiła, że z innych rejonów Polski pomaga psom najbardziej potrzebującym, dlatego zainteresowanie Cyganem. Poza tym to źle, że może załatwić dla Cygana najlepszego chirurga? nie rozumiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']tak tylko wtrace.....pisalam juz wczesniej,ze mam Pania z Polski,ktora chce adoptowac Cyganka;)
(...) [/quote]
Jasna sprawa, że warto rozpatrzeć dom w Polsce, jak choćby ten, o którym wspomina Kamilka. Plus w tym jest taki, że mamy wtedy większą możliwość sprawdzenia, jak ma się pies, co się z nim dzieje i namacalnego reagowania. Z chwilą, gdy psa przejmuje dowolna zagraniczna organizacja możemy się tylko przyglądać faktom, o ile dane nam jest je poznać, nie mając na nic wpływu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Mówimy o p. Agnieszce Drabe z Niemiec?

Na pewno ten psiak znajdzie dom w Polsce, nie ma potrzeby wywożenia go do Niemiec. Takie jest moje zdanie.
Adopcje niemieckie zawsze są wtedy, kiedy pies jest pobity, w cięzkiej sytuacji, bo takie są medialne.
Moją niewidomą Zuzię, zanim trafiła do mnie, też chciano zabrac do p. Agnieszki a kiedy ja się nie zgodziłam i sama ją adoptowałam, drugiego, zdrowego psiaka- Jacka z Krzyczek, był na tymczasie u Oktawii i został tam na stałe, już nikt zabrać nie chciał. Tylko w komplecie z niewidomą.

To daje do myslenia, że niektórzy lubią bardzo medialne psy.
Nie neguję niczyjej pomocy ale zwracam uwagą na pewne fakty.[/quote]

No właśnie, w pełni popieram wypowiedż mysza 1. Wierzę, że dla Cygana znajdzie się dom w Polsce. Nie musi mieć luksusów; wystarczy, że jego nowy pan ofiaruje mu prawdziwą miłość, troskliwość i odpowiedzialność !
[B]'' NIE WSZYSTKO ZŁOTO CO SIĘ ŚWIECI'' ![/B]
Nikt chyba by nie chciał,żeby psiak wpadł z deszczu pod rynne.

Link to comment
Share on other sites

witam
dzwoniłam dzisiaj do RSOZ z zapytaniem o stan Cyganka i Pani, która ze mną rozmawiała (nazwiska niestety nie pamiętam), powiedziała, że we wtorek na godz.14.00 zaplanowana jest operacja psiaczka. lekarze postarają się usunąć martwą część kości i zespolić zdrowe części. powiedziała, że piesek będzie miał krótszą łapkę ale przynajmiej ją zachowa. zobaczymy co z tego wyniknie... dodała też,że poważną sprawą jest krwiak i obrzęk mózgu i wciąż nie wiadomo czy Cyganek nie będzie miał padaczki pourazowej...
bardzo mnie martwi jego poważny stan:placz:.

Link to comment
Share on other sites

Cyganku już trzymam zacisniete kciuki za udana operacje !

A w oczekiwaniu pokarze Wam Cyganka na spacerze - dokładniej szybkim siku :

wybaczcie jakosc ale juz szarówka była ...:oops:

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=jCbk3O7zSrs"]YouTube - Obraz 063[/URL]

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=VP7m1282988"]YouTube - Obraz 056[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=YiXcwtN5OvA"]YouTube - Obraz 055[/URL]

To jego zachowanie mnie autentycznie rozczuliło ...on sam pomaszerował prosto do bramy schroniska jak do domu ...:-(

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=1-kGl2JVd7U"]YouTube - Obraz 065[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...