Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam wiadomości o Cyganku :
- na razie nie ma konieczności amputacji łapy :)
- granuflex, który był założony pod gips zadziałał bardzo ładnie i dalej jest założony
- ze względu na ten granuflex załozono gips tradycyjny
- krwiaki sie częściowo wchłonęły
- nie widać niepokojących objawów neurologicznych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GuniaP']Mam wiadomości o Cyganku :
- na razie nie ma konieczności amputacji łapy :)
- granuflex, który był założony pod gips zadziałał bardzo ładnie i dalej jest założony
- ze względu na ten granuflex załozono gips tradycyjny
- krwiaki sie częściowo wchłonęły
- nie widać niepokojących objawów neurologicznych[/quote]

Moge Wam wysłać darmowo Granuflex jesli chcecie.
Całuski Cyganku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote]To jego zachowanie mnie autentycznie rozczuliło ...on sam pomaszerował prosto do bramy schroniska jak do domu ...:-([/quote]Tak to faktycznie było słodkie :-( :-( :-( Ale ta łapka on nią powłóczy a kiedy próbował na niej iść to nie mogł :placz:

super wiadomości :multi:

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale wiadomosci o Cyganku:multi:

[B]Nie odzywalem sie dosc dlugo ale wolalem zebrac swieze info:[/B]

[B]** Ponizej ostatni mail do mnie od Pani z TVN Uwaga Krakow, dzwonila na posterunek Policji w Kamieniu[/B]

"[COLOR=#0000ff][FONT=Arial]Zadzwoniłam, podenerwowałam, że robimy materiał, wypytalam "od podszewki". Uzyskałam informację, że postępowanie rozpocznie się, jak tylko będzie gotowa opinia eksperta co do stanu zdrowia Cygana. Sprawce spisano, sprawa trwa. Mam nadzieję, ze po telefonach "potrwa" poważnie.[COLOR=black]"[/COLOR][/FONT][/COLOR]

[B]** Nawiazalem mailowy i telefoniczny kontakt z Pania z warszawskiego Super Expressu[/B]
Przekazalem wszystkie mozliwe info na temat sprawy Cyganka + podeslalem linki do forum
Zgodnie z nasza dzisiejsza rozmowa tel nie umieszczam dodatkowego info - Pani z SE osobiscie zaloguje sie na dogo w wolnej chwili (tu musimy byc cierpliwi) i umiesci info na watku

[B]** Na dobrej drodze jest przygotowanie reportazu - niestety tylko w TVP Rzeszow (dobre i to)[/B]
Sprawa w trakcie zalatwiania, z pomoca dziennikarzy Redakcji Programu TVP1 "Celownik".
Troche to potrwa, poniewaz potrzebne beda dodatkowe materialy - bede sie kontaktowal w tej sprawie juz poza forum z Matinestka

Z przyczyn oczywistych nie podaje na forum nazwisk dziennikarzy, z ktorymi jestem w kontakcie (w razie czego prosze o kontakt na pw)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnK']Witam,
To ja właśnie jestem dziennikarką "Super Expressu". Z mojej strony, to co uczyniłam w sprawie psiaka, wygląda tak:
1. Zadzwoniłam na policję w Kamieniu wczoraj i dzisiaj- są to rozmowy nieoficjalne, gdyż policja ma do rozmów z dziennikarzami rzecznika (w tym przypadku z Rzeszowa- oczywiście mogę zwrócić się do niego o oficjalne stanowisko). Z rozmów tych wynika, że policja przesłuchała juz sprawcę, facet zasłaniał się niepamięcią, że nie wie, jak doszło do skatowania psa. Policja przeprowadziła czynności na miejscu zdarzenia, sprawa będzie kierowana do prokuratury w Rzeszowie- najprawdopodobniej jutro. Prokuratura będzie dalej prowadziła śledztwo. Zamierzam tam zadzwonić w piątek.
2. Ja pracuję w dziale miejskim (Warszawa) i sporo piszę o psach, większe teksty interwencyjne rzadziej, ale zdarzało się- oraz często małe o psach szukających domu. Gdyby Cyganek był z Wawy, nie byłoby problemu, niestety tam nie mamy korespondenta. Mogę natomiast spróbować ogłosić go jako szukającego domu jak wydobrzeje na stronach krajowych (o ile szefostwo tegoż działu krajowego się zgodzi, ale w sumie czasem tam też bywają psy z innych województw, to czemu nie?)
Pozdrawiam Was i powiem tak, zawsze mnie cholera bierze, że polskie prawo jest tak kulawe:angryy:[/quote]

Serdecznie dziekuje za wiesci na forum:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
To ja właśnie jestem dziennikarką "Super Expressu". Z mojej strony, to co uczyniłam w sprawie psiaka, wygląda tak:
1. Zadzwoniłam na policję w Kamieniu wczoraj i dzisiaj- są to rozmowy nieoficjalne, gdyż policja ma do rozmów z dziennikarzami rzecznika (w tym przypadku z Rzeszowa- oczywiście mogę zwrócić się do niego o oficjalne stanowisko). Z rozmów tych wynika, że policja przesłuchała juz sprawcę, facet zasłaniał się niepamięcią, że nie wie, jak doszło do skatowania psa. Policja przeprowadziła czynności na miejscu zdarzenia, sprawa będzie kierowana do prokuratury w Rzeszowie- najprawdopodobniej jutro. Prokuratura będzie dalej prowadziła śledztwo. Zamierzam tam zadzwonić w piątek.
2. Ja pracuję w dziale miejskim (Warszawa) i sporo piszę o psach, większe teksty interwencyjne rzadziej, ale zdarzało się- oraz często małe o psach szukających domu. Gdyby Cyganek był z Wawy, nie byłoby problemu, niestety tam nie mamy korespondenta. Mogę natomiast spróbować ogłosić go jako szukającego domu jak wydobrzeje na stronach krajowych (o ile szefostwo tegoż działu krajowego się zgodzi, ale w sumie czasem tam też bywają psy z innych województw, to czemu nie?)
Pozdrawiam Was i powiem tak, zawsze mnie cholera bierze, że polskie prawo jest tak kulawe:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnK']Witam,
To ja właśnie jestem dziennikarką "Super Expressu".

Z rozmów tych wynika, że policja przesłuchała juz sprawcę, facet zasłaniał się niepamięcią, że nie wie, jak doszło do skatowania psa. Policja przeprowadziła czynności na miejscu zdarzenia, sprawa będzie kierowana do prokuratury w Rzeszowie- najprawdopodobniej jutro. Prokuratura będzie dalej prowadziła śledztwo.[/quote]

Kawal chama i cwaniaka, biedaczek z amnezja !
Moze wreszcie sprawa ruszy i ktos mu sie dorwie w koncu do d..y :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnK']Witam,
To ja właśnie jestem dziennikarką "Super Expressu". Pozdrawiam Was i powiem tak, zawsze mnie cholera bierze, że polskie prawo jest tak kulawe:angryy:[/quote]

Ja ze swojej strony mogę tylko ogromnie podziękować AnK:loveu: za pomoc w sprawie Cyganka.
Pewnie nie miałaś czasu prześledzić całego wątku, ale jest tu informacja prasowa która powołuje się chyba na informację z policji, że sprawca przyznał się do winy.
[URL="http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090130/RZESZOW/460645725"]Mieszkaniec Kamienia skatowa� psa. Grozi mu wi�zienie[/URL]

Więc teraz chyba kłamią, albo sprawca został pouczony i dostał amnezji:angryy:
Krew się we mnie burzy :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']A ja uwazam ze powinnismy tez podziekowac Krisowi79 - gdyby nie jego zaangazowanie - sprawa nie trafilaby do Pani z SE, ktora nam teraz pomaga[/quote]
Zgadzam się z Tobą, gdyby nie Kris79 nigdy pewnie nie moglibyśmy ruszyć sprawy z miejsca.
Nadal by nas traktowano jak szurnięte baby:cool3:.
Ogromne podziękowania i lody się należą ( oczywiście najlepsze są w Krakowie, zapraszam):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Zgadzam się z Tobą, gdyby nie Kris79 nigdy pewnie nie moglibyśmy ruszyć sprawy z miejsca.
Nadal by nas traktowano jak szurnięte baby:cool3:.
Ogromne podziękowania i [B]lody się należą[/B] ( oczywiście [B]najlepsze są w Krakowie, zapraszam[/B]):evil_lol:[/quote]

Boshh, jak tu odmówic takiego podziékowania? :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...