Jump to content
Dogomania

LEKI - wątek zbiorczy


BoUnTy

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam do oddania [B]Biofenac 100g - 20tabl.[/B] 1 opakowanie)
Jest to lek stosowany w przewlekłych chorobach stawów,związanych z przewlekłym bólem i występowaniu stanu zapalnego,takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów,reumatoidalne zapalenie stawów i zesztywniające zapalenie stawów i kręgosłupa.
[B]Nieaktualne.[/B]

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

Mam do oddania BIOHEPANEX Forte (7 kapsułek)- jest to lek stosowany przy niewydolności wątroby, wspomaga i regeneruje wątrobę. Termin ważności do końca marca 2014.


Już nieaktualne.

Edited by EWA11
Link to comment
Share on other sites

[quote name='EWA11']Mam do oddania BIOHEPANEX Forte (7 kapsułek)- jest to lek stosowany przy niewydolności wątroby, wspomaga i regeneruje wątrobę. Termin ważności do końca marca 2014.[/QUOTE]
Mamy staruszka w Zabrzu ze zdiagnozowanym nowotworem wątroby - czy te kapsułki byłyby dla niego dobre i wspomogłyby wątrobę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']dziękuję :)

przyjmiemy równiez [B]euthyrox [/B]na tarczycę gdyby ktoś miał zbędny[/QUOTE][quote name='Nikaragua']jakie dawki? mam 125, 1 listek (chyba 50tabl)[/QUOTE]Wysłałam 1 listek 125 i 2 napoczęte listki 88

Link to comment
Share on other sites

Trochę się wahałam, czy napisać...

Otóż użytkownik (o ile wiem "wieloosobowy") waldi481 poszukiwał Glucardiamidu. Miałam, więc po otrzymaniu adresu- wysłałam. Owszem, nie odpisałam na drugie PW- bo akurat tak się składa, że w tym czasie straciłam nabliższą mi Osobę nie mówiąc o kilku innych bardzo przykrych zdarzeniach życiowych.
Nastepne było bardzo niemiłe PW, sprowadzające się do obrażenia się śmiertelnego i wyrzucenia mnie do ignorowanych.
Po czym lek wrócił ... Podobno nieodebrany.
W mocno uszarpanej kopercie.
Przepakowałam i wysłałam jeszcze raz i mam nadzieję, że ww użytkownik zachowa się poważnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Na temat tego kto zachowuje się poważnie to każdy z nas pozostaje przy swoim zdaniu-to po pierwsze.Po drugie-lekarstwo jest potrzebne szybko,jak najszybciej a nie na bliżej nieokreśloną przyszłość.Nie mamy również w zwyczaju szarpania kopert szczególnie tych,które do nas nie doszły.Trzeba było nie wysyłać wogóle,a nie po takim czasie.
EOT
waldi481

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co akurat nie mam za bardzo głowy na sprawdzanie, co ile kosztuje, lek mogłam alternatywnie wywalić do kosza. Ktos napisał, że potrzebuje, miałm i już.

Waldi, gwoli ścisłości, pierwsza wysyłka była zaraz po otrzymaniu danych, uważam, że zachowaliście się niegrzecznie i trochę jak naburmuszone dziecko.

EOT.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro :placz:.

Kajtusia zdiagnozowano w jego 15-e urodziny. Na Leukeranie przezyl jeszcze dwa miesiace, ale drugie opakowanie juz nie bylo przydatne...

Jezeli potrzebne sa jakies leki dla psiakow, ktore sa drogiew Polsce, a moga byc dostepne za granica, prosze o wiad na priv. Czasami w Anglii mozna kupic latwiej niz w Polsce.


Leukeran (1op) jest ciagle do oddania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Mam do oddania dwa opakowania leku (opakowanie zawiera 30 sztuk kapsułek) [B][COLOR=#ff0000]Artro Protect Classic - glukozamina + witamina C.[/COLOR][/B] Jeśli ten lek nadaje się również dla psa, bardzo chętnie oddam - wysyłka za darmo :)[/QUOTE]

Mam pytanie... może nie do końca w temacie, przepraszam.
Mam 3 psy które muszą zażywać glukozaminę, psie preparaty są okropnie drogie, czy [U]zamiast tego mogę podawać ludzkie?[/U]?? Ja tu widzę, że ten kosztuje ok 30 zł za 100 tabletek, no to meksyk przy tych psich, a ten [url]http://www.doz.pl/apteka/p22286-Glukozamina_plus_tabl._90_szt[/url] to już w ogóle tani i glukozamina w dużej dawce.
Jeśli ktoś by mi jeszcze powiedział jak to dawkować:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Mam pytanie... może nie do końca w temacie, przepraszam.
Mam 3 psy które muszą zażywać glukozaminę, psie preparaty są okropnie drogie, czy [U]zamiast tego mogę podawać ludzkie?[/U]?? Ja tu widzę, że ten kosztuje ok 30 zł za 100 tabletek, no to meksyk przy tych psich, a ten to już w ogóle tani i glukozamina w dużej dawce.
Jeśli ktoś by mi jeszcze powiedział jak to dawkować:)[/QUOTE]

Moj Kajtus przez kilka lat bral glukozamine dla ludzi. Byl srednim terierem i dostawal 450 albo 500mg raz dziennie. Dobrze by bylo, zeby oprocz glukozaminy preparat zawieral jeszcze inne skladniki, np.: chondotoine, msm, vit c, kolagen, itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...