Jump to content
Dogomania

LEKI - wątek zbiorczy


BoUnTy

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kajtu']Moj Kajtus przez kilka lat bral glukozamine dla ludzi. Byl srednim terierem i dostawal 450 albo 500mg raz dziennie. Dobrze by bylo, zeby oprocz glukozaminy preparat zawieral jeszcze inne skladniki, np.: chondotoine, msm, vit c, kolagen, itp.[/QUOTE]
Dziękuję za odpowiedź i jeszcze raz przepraszam za offa, ale może ktoś jeszcze skorzysta

Link to comment
Share on other sites

Przypomnę się , bo nadal mam leki które oferowałam jakiś czas temu, a niebawem kończy się data ważn...

Furosemidum 40mg, 9 tabletek, do 09.2015
Flonidan 10mg, 30 tabletek,do 06.2014
Lisonid 10mg,18 tabletek, do 04.2014
Diuramid 250mg, 30 tabletek, do 04.2016
zastrzyki Fraxiparine (Nadproparinum calcium) 0,3ml - 10 strzykawek, do 02.2016

EDIT : Wszystkie leki zostały oddane :)

Edited by Majkowska
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][/SIZE][FONT=times new roman][SIZE=7][COLOR=#222222][FONT=Tahoma]



[SIZE=4][COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]Mam dooddania:
- IPAKITINE 150g (pół opakowania ok. 75g)-wspomaga funkcje nerek, 09/2014
- CLAVASEPTIN 3 tabletki, 06/2014
- GERIATIVET 350 mg, 08/2014, 43 tabletki
- TAMOXIFEN Ebewe 10mg -nowe opakowanie 30 tabletek, 05/2014[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4]
[FONT=times new roman]
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EWA11'][FONT=times new roman][SIZE=7][COLOR=#222222][FONT=Tahoma]



[SIZE=4][COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]Mam dooddania:
- IPAKITINE 150g (pół opakowania ok. 75g)-wspomaga funkcje nerek, 09/2014
- CLAVASEPTIN 3 tabletki, 06/2014
- GERIATIVET 350 mg, 08/2014, 43 tabletki
- TAMOXIFEN Ebewe 10mg -nowe opakowanie 30 tabletek, 05/2014[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4]
[FONT=times new roman]
[/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Jeśli jeszcze jest to bardzo proszę dla mojej staruszki Nusi: [FONT=times new roman][SIZE=7][COLOR=#222222][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]GERIATIVET[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Przypomnw sie - mam do oddania [B]1 op Leukeranu [/B]z terminem waznosci do jesieni 2014. Nie jest to tani lek (w Polsce), wiec jesli ktos potrzebuje dla psa lub kota z chloniakiem lub bialaczka, prosze o kontakt. Lek musi byc przewozony w lodowce, ale to jest do zrobienia.

Link to comment
Share on other sites

PILNIE POTRZEBNY lek lub dojścia do najtańszego zakupu TROCOXILU dla psa Toleczka !!!!
Tolek na próbę miał podawany [COLOR=#3e454c][FONT=Helvetica]cimalgex i dobrze go tolerował, nie powinien mieć problemu z Trocoxliem. O info poprosimy na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250647-Staruszek-TOLO-traci-wzrok-może-stracić-życie-Liczy-się-każdy-dzień-!!!?p=22021484#post22021484[/URL]
[/FONT][/COLOR]

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Witam,
Z chęcią oddam leki jakie zostały mi po mojej suni. Zabił ją rak nabłonka przejściowego, który rozsiał się po całym organizmie. Zaczęło się od gruczolakoraka w przewodzie moczowym.
Pozostało mi 25 tabletek [B]Leukeranu 2 mg[/B], 26 tabletek [B]Furosemidum Polpharma 40 mg[/B] oraz 10 tabletek [B]Piroxicam Jelfa 10 mg[/B].
Jeśli kogoś interesują te lekarstwa proszę o kontakt na ewielynka(at)op.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziak25']Cioteczki Kochane, mam pytanie szukam insuliny Lente wos dla swojego psiaka. Reaguje tylko na tą, a ją już nie produkują:( może ma któraś do sprzedania. Bardzo proszę o pomoc. Rambo nie może być bez...:([/QUOTE]
Ja też szukam dla jednego bezdomniaka, ale z tego co widzę to koszmar z tą insuliną, wogóle jej nigdzie nie ma, a ludzka nie podchodzi (choć pewnie jak się nie znajdzie to psiak dostanie tą ludzką co mam)... Przerażające, to co podać psu który musi dostawać zastrzyk...

W temacie to przypomnę że ja dalej mam leki które wymieniałam kiedyś.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na tym forum, że mam do oddania lek i szybko odpowiedziała mi osoba chętna przyjąć ten lek. Ja kilka dni później wysłałam przesyłkę listem poleconym na podany adres i czekałam na informację czy lek dotarł do odbiorcy. Nie dostałam żadnej informacji, więc napisałam do tej osoby na dogomanii otrzymując odpowiedź, że ma awizo i następnego dnia pójdzie odebrać na pocztę. Jakie było moje zdziwienie, gdy dwa tygodnie później przyszedł do mnie listonosz z tą wysłaną przesyłką - adresat jej nie odebrał po 2tyg awizowania i musiałam zapłacić za jej powrót na mój adres. Piszę to po to, żeby Was ostrzec przed nieuczciwymi osobami, które są na tym forum, najpierw chcą żeby im wysłać lek a później go nie odbierają, a ktoś kto za darmo wysyła lek to jeszcze podwójnie płaci za wysyłkę.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo nieładnie:(.


Zmarwiłyście mnie wpisami o Lente Wos, moja sunia też to bierze, polecę juto do apteki zobacze czy mają jakis zapas.


Byłam, niestety nigdzie nie ma :(. Pani mgr ma mi cos podpowiedziec czym ją zastąpić.

Edited by beka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Ja też szukam dla jednego bezdomniaka, ale z tego co widzę to koszmar z tą insuliną, wogóle jej nigdzie nie ma, a ludzka nie podchodzi (choć pewnie jak się nie znajdzie to psiak dostanie tą ludzką co mam)... Przerażające, to co podać psu który musi dostawać zastrzyk...

W temacie to przypomnę że ja dalej mam leki które wymieniałam kiedyś.[/QUOTE]
Niestety nie udało się jej dostać - Rambo dostał zamiennik ale ciężko powiedzieć czy pójdzie na niego:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziak25']Niestety nie udało się jej dostać - Rambo dostał zamiennik ale ciężko powiedzieć czy pójdzie na niego:([/QUOTE]

My też mamy kończymy jedną i potem zostanie nam jedna sztuka i musimy szukać czegoś nowego. Szkoda, bo dopiero co ładnie nam się unormowało.

Link to comment
Share on other sites

[B][/B]Nie podałam nazwy nieuczciwego użytkownika forum, bo nie chcę się mścić, tylko chcę uświadomić forumowiczów, że takie sytuacje też się zdarzają, że ktoś zamawia lek a później go nie odbiera, czyli go tak naprawdę nie potrzebuje, a osoba która go wysyła traci na tym niepotrzebnie pieniądze. W moim przypadku koszt wysyłki w obie strony wyniósł ok. 20zł. Może lepiej wysyłać listem zwykłym a nie poleconym, wtedy poczta nie żądała by pokrycia kosztów zwrotu przesyłki i mniej bym na tym straciła. Osoby tej nie stać nawet na słowo PRZEPRASZAM, a ja niestety zostałam przez nią zniechęcona do pomagania innym, a leki z których by mógł jeszcze ktoś skorzystać zostaną wyrzucone. Czy kogoś z Was spotkała kiedyś podobna sytuacja na tym forum?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...