Jump to content
Dogomania

LEKI - wątek zbiorczy


BoUnTy

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oddam [B]DICORTINEFF - VET[/B] (+ ulotkę i opakowanie) - do uszu/oczu - zostało malutko, ale może na 2-3 razy jeszcze starczy.
Na opakowaniu pisze, że na receptę.
Ważność - 05.2014

Mam na zbyciu jeszcze [B]ORIDERMYL[/B], maść do oczu/uszu, również na receptę (+ ulotkę, opakowanie i czysty, gumowy wkład (nie wiem jak to nazwać) do lepszego spłynięcia maści do ucha).
Jako że na maść trochę się wykosztowałam (50 zł), a zostało jeszcze trochę ponad połowę, liczę na niewielki zwrot kosztu w postaci kilku(nastu) zł.
Ważność - 07/06/2014

Znalazłam jeszcze ćwierć tabletki na odrobaczenie [B]Dehin[/B] (ważność - 04/2016) i pół tabletki, też na odrobaczenie, tylko trafiło mi się opakowanie z nazwą po rosyjsku i bez daty ważności (ale podejrzewam, że ma długą datę - kupowane niedawno) - oddam za darmo.

Ew.mogę pokryć koszty wysyłki, jeśli leki trafią do bezdomniaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Mam do oddania [B]INSULINĘ Insulatard i Novorapid[/B] . Nie orientuję się w psiej cukrzycy, ale jeśli by się jakiemus pieskowi przydała to chętnie oddam. Insulatard : 4 ampułki pełne z otwartego opakowania, Novorapid 4 ampułki z otwartego i jego całe z 5 ampułkami. Ważne do maja 2015, przechowywane w lodówce.

Mam też zastrzyki [B]FRAXIPARINE[/B] 10 strzykawek ( całe nowe opakowanie) - jest to przeciwzakrzepowe bodajże. Ważne do lutego 2016.[/QUOTE]

czy jest jeszcze aktualne?

Link to comment
Share on other sites

oddam
[B]THEOSPIREX 300 MG[/B] 31 tabletek ważny do 2015 r

BERODUAL (0,5 MG+0,25 MG)/ML roztwór do nebulizacji
prawie cała butelka ważna do 2016 r


[B]PULMICORT 0,125 MG/ML [/B]zawiesina do nebulizacji ponad 2 opakowania ważne do 2015 r

dw ostatnie leki stosowane miedzy innymi przy przewlekłym (starczym) zapaleniu oskrzeli ze specjalnym elektrycznym urządzeniem do inhalacji które w razie potrzeby tez posiadam

sporadycznie tu bywam wiec proszę o telefon 504 572 030 ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Oddam [B]DICORTINEFF - VET[/B] (+ ulotkę i opakowanie) - do uszu/oczu - zostało malutko, ale może na 2-3 razy jeszcze starczy.
Na opakowaniu pisze, że na receptę.
Ważność - 05.2014

Mam na zbyciu jeszcze [B]ORIDERMYL[/B], maść do oczu/uszu, również na receptę (+ ulotkę, opakowanie i czysty, gumowy wkład (nie wiem jak to nazwać) do lepszego spłynięcia maści do ucha).
Jako że na maść trochę się wykosztowałam (50 zł), a zostało jeszcze trochę ponad połowę, liczę na niewielki zwrot kosztu w postaci kilku(nastu) zł.
Ważność - 07/06/2014

Znalazłam jeszcze ćwierć tabletki na odrobaczenie [B]Dehin[/B] (ważność - 04/2016) i pół tabletki, też na odrobaczenie, tylko trafiło mi się opakowanie z nazwą po rosyjsku i bez daty ważności (ale podejrzewam, że ma długą datę - kupowane niedawno) - oddam za darmo.

Ew.mogę pokryć koszty wysyłki, jeśli leki trafią do bezdomniaków.[/QUOTE]

Nieaktualne.

Link to comment
Share on other sites

Mam do oddania:
Geriadog
Lotensin 10 mg
Uro-Pet

Jutro przekażę je fundacji Animalia, kontaktujcie się, proszę, z supergogą - może oni ich nie będą potrzebiwać. Geriadogu jest niedużo, więc wysyłka jest nieopłacalna.

Edited by fona
Link to comment
Share on other sites

[B]Mam DENTISEPT - 20 g - 2 tubki, jedna cała, druga prawie cała. Ważność do 03.2015 i 09.2015 - wysłąne do kinka_kinga7[/B]
[B]URO-PET - pasta - do 2015[/B] - niestety nie jest duzo, ale zawsze trochę. Chętnie wysle, jak potrzebna - przyjechała od Fony. - [B]wysłane do kinga_kinga7[/B]

Może ktoś potrzebuje.

Mam tez ludzkie leki, niektóre brała moja suka.
A może ktos potrzebuje dla kogoś z rodziny. Odstąpię za darmo rzecz jasna - zostały po Mamie (!). Jesli są zapisane przez lekarza to ja chętnie prześlę.

Enarenal 5 mg - ważny do 10.2013 - krótko, ale jeszcze można wziąć - [B]wysłany dla majqa[/B]
Xifaxan - 200mg - wazny do 09.2014 - [B]wysłane do kinga_kinga7[/B]
Concor Cor - 1,25 mg - ważny do11.2014 - [B]wysłany dla majqa[/B]
Torecan 6,5 mg - ważny do 04.2016 - [B]przekazany dla KB[/B]
Tritace 2,5 (22 opakowania) ważne do 12.2016 - [B]przekazany dla KB[/B]
Digoxin Teva - 3 opakowania, ważne do 01.2014 - [B]wysłane do kinga_kinga7[/B]
Vicebrol 5 mg - ważne do 11.2014 - [B]wysłany dla majqa[/B]
Molsidomina WZF - 4 opakowania - ważne do 12.2013 (1 opakowanie) i 06.2014 - 2 opakowania. - [B]wysłane do kinga_kinga7[/B]

Tym sposobem leki rozdysponowane. Mam nadzieje, że Komus jeszcze pomogą. Mama by tego chciała.

Edited by supergoga
Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga'](...)
Enarenal 5 mg - ważny do 10.2013 - krótko, ale jeszcze można wziąć - [B]wysłany dla majqa[/B]
(...) Concor Cor - 1,25 mg - ważny do11.2014 - [B]wysłany dla majqa[/B]
(...) Vicebrol 5 mg - ważne do 11.2014 - [B]wysłany dla majqa[/B]
(...) [/QUOTE]
Bardzo gorąco dziękuję Supergogo w imieniu swoim, mojej Mamy i dwóch suń. :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...