Jump to content
Dogomania

Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!


albiemu

Recommended Posts

[quote name='weronika1']Promyczek ma dokumenty, jest zaszczepiny przeciw wciekliźnie ,

Mam na oku takich facetów, co przyjeżdżaja w piątki i w poniedziałki jadą do Warszawy ,ale nie wiem, czy by sie zgodzili zabrać Promyczka. Jeśli do piątku nic nie znajdziemy, to jak przyjadą to spróbuję z nimi porozmawiać. Ostatnio komuś do Warszawy przekazywałam małego Rekusia KURIEREM ,A NIE WIEM CO TO ZA FACIO BYŁ, MOŻE ON BY TO ZAŁATWIŁ?[/quote]
ten facet byl wynajety przez Sasze , jechał specjalnie po Rekina za kase , cos ok.1200 to wyszło :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No więc tak. Napisałam do moderatora do Pianki w sprawie aktualizacji tego wątku i napisała ...

[I]hej
powiedz weronice co ma byc autorką twojego tematu, zeby napisala hopke w tym temacie, ja go wstawie w twój post.
pozdr. [/I]

Weroniczko dzięki za przejęcie sprawy Promyczka. Nie wiem czy kontaktowałaś się z Pati, jeśli nie proszę zrób to i porozmawiaj o zaliczce aby trzymała miejsce nadal. Ważne[I].[/I]

Widzę że Promyk naprawdę sam nie jest ... gdyby jeszcze tylko o tym wiedział, jak myślicie czuje wsparcie? wydaje mi się że tak ... one czują mocniej, inaczej wiedzę więcej niż My.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tyciaNi']Nie mogę znaleźć numeru konta promyka, chcę wpłacić obniecane pieniążki (niedużo ale zawsze)

czy ktoś może mi podać/? ;)[/quote]


[SIZE=3]STOWARZYSZENIE OCHRONY ZWIERZĄT "[COLOR=seagreen]NADZIEJA[/COLOR]"[/SIZE]

Nr konta
[SIZE=3][COLOR=red]03 109 02750 00000001 09476 057[/COLOR] [/SIZE]
[SIZE=3]Bank Zachodni WBK SA w Przemyślu[/SIZE]
[SIZE=3]z dopiskiem [/SIZE]
[SIZE=3]na PROMYKA[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
Weronika dobrze napisałam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Może poszukajcie kogoś, kto przewozi za zwrotem kosztów? [/quote]

Za zwrotem kosztów, a nawet taniej :)
Będę startować ze Stalowej Woli do Przemyśla, a potem i tak do Wa-wy muszę jechać z powrotem przez Stalową, więc: wyliczyłam, że będzie to jakieś 50-55 zł, w zależności od ceny ropy i mrozu na zewnatrz. Jest to koszt za podróż do Przemyśla po psinkę i z powrotem do Stalowej Woli.
Do Wa-wy tak czy inaczej będę jechać, więc za ten odcinek nie chcę nic - lepiej przeznaczyć pieniążki na późniejsze potrzeby psiny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']wishina czy ja bede mogła Cie pomacac ? :evil_lol: musze sie przekonac ze Ty naprawde istniejesz :eviltong:[/quote]

Pomacać to za 2 tygodnie, ale nie mnie tylko narzeczonego :cool3:
Krzyś pojedzie po psinkę, a w Stalowej się wymienimy i ja pojadę dalej, bo wieczorkiem muszę jeszcze z Wa-wy wrócić i tyle km to się boję jechać sama...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ło matko, to ty pół świata zjedziesz.
z tego wniosek, ze ciebie też trzeba pomacac, nie tylko narzeczonego :p[/quote]

I podróżnicy są potrzebni na świecie - tacy najwięcej pomogą w transporcie, to sama przyjemność wieźć psiaka ku lepszemu życiu :multi:

Jak macie jeszcze jakiegoś psiaka do Wa-wy, Sandomierza, Ostrowca Św., Iłży, Radomia czy Grója - na trasie generalnie - to chętnie zabiorę. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...