Jump to content
Dogomania

Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Monday[/B] zawsze możesz wydać na Promyczka dużą kasę [tylko zbieraj paragony :diabloti:] i radośnie oświadczyć, że baba może go brać jak tylko ci WSZYSTKIE pieniądze odda :evil_lol:... Do dzisiaj zbieram paragony Birmulki i wierz mi, że jej pan-pijaczek raczej zrezygnuje jak usłyszy ile tysięcy ma mi zapłacić :razz:

Ps. coś takiego zgodne z prawem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Monday[/B] zawsze możesz wydać na Promyczka dużą kasę [tylko zbieraj paragony :diabloti:] i radośnie oświadczyć, że baba może go brać jak tylko ci WSZYSTKIE pieniądze odda :evil_lol:... Do dzisiaj zbieram paragony Birmulki i wierz mi, że jej pan-pijaczek raczej zrezygnuje jak usłyszy ile tysięcy ma mi zapłacić :razz:

Ps. coś takiego zgodne z prawem :evil_lol:[/quote]

[SIZE=5][B]monday [/B]nie chce promyka adoptować tylko [B]martyna!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że to świetny pomysł :diabloti:... pomyśl, że same szkolenie Birmy kosztowało równiutki tysiąc [no, 800 zł bo pies ze schroniska, ale w umowie jest tysiąc napisane :evil_lol:], do tego leczenie po wyjściu ze schroniska [mleko w piersiach :shake:], sterylka, porządna, DROGA karma i te sprawy :evil_lol:... teraz mi jeszcze dochodzi sprzęt do zmęczeni psa - firmowe, szyte na miarę szelki pociągowe + linka z amortyzatorem [niecałe 200 zł]...

Już widzę, jak zwykły pijaczyna się rozpędza, żeby to zapłacić.... pomijam już fakt, że najpierw musiał by Birmę rozpoznać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']to jest świetny pomysł!! żadne uciekł. każda obroż,a kość do dziamgania, puszki, leczenie -paragony do szuflady.
wczoraj rozmawiałam z albiemu, martyna (to chyba mi sie pomyliło :oops:) nie dzwoniła do niej. jak będzie miec info, da znać.[/quote]
Dziewczyny ! Szukajcie hoteliku ! Rachunki za leczenie koniecznie trzeba zbierać . Co z Pati ?

Link to comment
Share on other sites

PATI-
jak wtedy cos przerwało, to albiemu wysłala smsa, zebys jej dała znać, jak będziesz mogła rozmawiać. i czeka na twój sygnał :evil_lol:. nomalnie komedyja pomyłek. własnie jej dałam znac o twoim wpisie, będzie próbowac do ciebie dzwonić po prostu.

na necie będzie w poniedziałek, ale nie non-stop, nie wiadomo, o której.


TORUŃ sie nie odezwał.

Rekińczyk u beluli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...