Jump to content
Dogomania

weronika1

Members
 • Posts

  1545
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About weronika1

 • Birthday 01/28/1952

Converted

 • Biography
  kobieta kochajaca ludzi i zwierzęta
 • Location
  z Przemysla
 • Interests
  zwierzęta
 • Occupation
  ekonomista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

weronika1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-8

Reputation

 1. Szukam transportu dla szczeniaczka z Przemyśla do Poznania :)
 2. Nie wiem coś się dzieje ze stroną albo z moim kompem :lookarou:
 3. Coś mi się knoci :) Wracając do schroniska , zimą naprawdę tam wieje . Pamiętam zimy kiedy na piechotę po zaspach targało się żarcie. Na pewno potrzebne nie tylko wykładziny ale i zapas ryżu , karmy i wiele innych produktów. Mam nadzieje ze tej zimy nie zawieje ale lepiej mieć coś w zapasie .
 4. Czytam i ręce opadają . Nie rozumiem pretensji . Zamiast słów podziękowania dla wolontariuszek z Orzechowiec to słowa krytyki. Jak można krytykować czyjąś pomoc a co to jakaś rejonizacja obowiązuje ? Wolontariuszki z własnej woli i serca pomogły na miarę swoich możliwości Białogonom i "chwała takim" , kto chce pomóc!!! :) Byłam w tym roku w Gdańsku na drodze spotkałam psa który wymagał pomocy to miałam się odwrócić bo byłam z Przemyśla? Jestem zbulwersowana takim rozumowaniem . Wszędzie zwierzaki potrzebują pomocy .Wolontariuszki z Orzechowiec pomagają tez na okrągło zwierzętom w schronisku Orzechowskim . Co prawda nikt nie pisze ile poświęcają czasu i pieniędzy . W Orzechowcach potrzebna karma , gdyż zbliża się zima i trzeba gromadzić zapasy ze względu na trudny dojazd(szczególnie ryż, sucha karma dobrej jakości)Potrzebne środki na odrobaczenia i wiele innych ... Nie słyszałam aby psy były głodne , każdy jak może pomaga i nie tylko z naszego terenu . Pomagają z Torunia , Rzeszowa, Szczecina , Gdańska i wielu innych miast. Dziękuje Wszystkim i każdemu z osobna, że chce pomagać zwierzętom , niezależnie gdzie przebywają.
 5. Kochani mam poważny dylemat z jednym psem , który został odebrany decyzją. Właścicielka od miesiąca lutego nie wyprowadzała go twierdząc , że pies jest zimnolubny i nie może chodzić na spacery. Jest to mix haski , tak ma zrytą psychikę biedaczek, martwię się czy przetrwa w Orzechowcach. Nie mam domu tymczasowe ( musiał by to być ktoś kto miałby jakie doświadczenie i cierpliwość) Mam nadzieję , że czas zaleczy ranę . Pytanie czy w schronisku ? Psina nie chce jeść, boi się własnego cienia , jest agresywny ze strachu .Ma 2,5 roku a takie przykre doświadczenia.
 6. [quote name='barb']W informacji o wynikach naboru jako miejsce zamieszkania jest podany Przemyśl.[/QUOTE] Przed konkursem się zameldował w Przemyślu, do konkursu mieszkał w Otwocku.
 7. [quote name='Becia66']Moja wnusia skończyła dzisiaj miesiąc :loveu: [IMG]http://images67.fotosik.pl/43/fea673616fb72fc8gen.jpg[/IMG][/QUOTE] Śliczna dziewczyna , duża panienka :)
 8. Pan się nazywa Piotr Milke z Otwocka . Podobno jest nowym kierownikiem . :) W konkursie startowało aż dwóch kandydatów i komisja wskazała pana z Otwocka , teraz decyzja należy do prezydenta ( prawdopodobnie już podpisał)
 9. Niestety, za późno przeczytałam informację.
 10. Orzechowce potrzebowały i potrzebują pomocy. Nie czarujmy się :) to , że wejście wygląda pięknie, czysty chodniczek a nie błoto po kolana nie oznacza, że zwierzęta nie potrzebują. Biorąc pod uwagę fakt, że są to zwierzaki po przejściach wskazane byłoby rozumieć ich potrzeby .Sama nie rozumiem pewnych poczynań - dla mnie istotne jest dbanie o zwierzęta (i tak już skrzywdzonych przez ludzi lub los) a nie staranne papierki i schludne chodniki. Wiadomo , że schronisko nawet najlepsze nie zastąpi domu , jeśli się chce można zniwelować chociaż w części ich cierpienie. Wiadomo , że nie ma takiej osoby i nie będzie jak Artur , może nie miał serca do papierów ale kochał zwierzaki , one nawet inaczej szczekały .
 11. [quote name='malfi']Bardzo prosimy o głosy. Mamy czas tylko do 15 kwietnia. Chcemy uprzyjemnić życie orzechowskim zwierzakom.[/QUOTE]Czy to głosowanie w krakvecie? Proszę podać gdzie głosować bo zdebilałam :)
 12. [COLOR=#0000ff][B][U]Co to nie ma nikogo !!!!!:lol:[/U][/B][/COLOR]
 13. [COLOR=#339966][B]Podaruj 1% dla Schroniska [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]Niezbędne dane:[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "NADZIEJA"[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]KRS 0000307418 [/B][/COLOR][U][COLOR=#ff0000][U][B]Koniecznie z dopiskiem "Dla Schroniska w Orzechowcach"[/B][/U][/COLOR][/U] [COLOR=#0000ff][B] Chcielibyśmy przy tej okazji podziękować za ubiegłoroczną pomoc w postaci przekazanego 1 %. Uzyskane pieniądze wykorzystane zostały i będą wykorzystywane głównie na leczenie zwierząt. [U]Serdecznie dziękujemy.[/U][/B][/COLOR] Uprzejmie informuję, że Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "NADZIEJA" w tym roku nie wyraziło zgody na wpłacanie 1% dla schroniska w Orzechowcach z uwagi na to, że schronisko jest jednostką Urzędu Miasta finansowane przez ten Urząd, ponadto stowarzyszenie nie może pokrywać kosztów administracyjnych z własnych srodków, nie korzystamy ze schroniska a o współpracy nie wspomnę .... Nikt o taką zgodę nie pytał. Pojawiło się tylko ogłoszenie .:shake: Będziemy pomagać bezdomnym zwierzętom , bo taka jest nasza rola lecz według własnego uznania nie na dotychczasowych warunkach. :lol:
×
×
 • Create New...