Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
 • Content Count

  4,589
 • Joined

 • Last visited

About Saphira

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Chełmża

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podałam link do przesyłki. Powinnaś mieć awizo Link do przesyłki http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=(00)459007734907651803
 2. Jeżeli mogę coś poradzić to proszę uczulić opiekuna Elzy aby leki zwłaszcza propalin podawał na czczo i po podaniu chociaż 15 minut nie karmił suni. To bardzo zwiększa skuteczność leku. Mam dwie suki z problemami Elzy i czasami pomimo przestrzegania zaleceń jest powódź. Wystarczy lekka niestrawność i już lek się nie wchłonie. Bardzo pomaga łączenie podawania propalinu z incurinem. Reakcja u moich suk była natychmiastowa. Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam :)
 3. Propalin się zostawia. Trzeba dodatkowo 1 raz dziennie podać tabletkę estrogenu o nazwie includin. Mam ten sam problem z moimi 2 sukami. Początkowo jechałam na samym propalinie, ale dobre czasy się skończyły i teraz podaję go razem z estrogenem. Mogę przysłać na próbę kilka tabletek żeby sprawdzić czy u Elzy ta terapia zadziała.
 4. Czy ktoś wie co się stało z Estote ?

 5. Saphira

  Pako już szczęśliwy w nowym domu

  Czy ktoś wie co się dzieje z Estote ? Tak nagle zniknęła ?
 6. Niedługo miną 4 lata od śmierci Pani Romy . Ciekawe jak się trzyma Pan Franciszek? Czy psiaki Pani Romy znalazły domy ? Czy też jeszcze są w Orzechowcach ?
 7. Mój ostatni przelew wyszedł 7 maja na konto :[B]65 2490 0005 0000 4600 9550 7105 [/B]FUNDACJA OSTATNIA SZANSA, UL. JANA BLATONA 3/141 01 - 494 WARSZAWA
 8. Jak tam z zaopatrzeniem w leki ?
 9. No nie drastycznie bo mogą się porobić zmarszczki
 10. Grubasek z Elzuni :lol:
 11. Na przyszłość pamiętajcie aby nie czekać z zakupem leku na przełom roku bo to czas wielkich inwentaryzacji. Nikt nie sprowadza towaru i stąd niedobory. Propalin już można kupić bez żadnych problemów. Pozdrawiam Elzę i jej opiekunów.
 12. Frycia w kondycji dobrej, lecz zadziorna i zaczepna. Jest dominantką i niestety doszło do paru utarczek z Klarą zanim się dotarła. Gdybym ich nie rozdzieliła nie wiem co by było:shake: Fotki wstawię jak znajdę chwilę, żeby porobić zdjęcia i przypomnę sobie jak to się robi:lol:. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 13. Halciu ! Frycia Cię pozdrawia:lol:
×