Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
 • Posts

  4589
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Converted

 • Location
  Chełmża

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Saphira's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Podałam link do przesyłki. Powinnaś mieć awizo Link do przesyłki http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=(00)459007734907651803
 2. Jeżeli mogę coś poradzić to proszę uczulić opiekuna Elzy aby leki zwłaszcza propalin podawał na czczo i po podaniu chociaż 15 minut nie karmił suni. To bardzo zwiększa skuteczność leku. Mam dwie suki z problemami Elzy i czasami pomimo przestrzegania zaleceń jest powódź. Wystarczy lekka niestrawność i już lek się nie wchłonie. Bardzo pomaga łączenie podawania propalinu z incurinem. Reakcja u moich suk była natychmiastowa. Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam :)
 3. Propalin się zostawia. Trzeba dodatkowo 1 raz dziennie podać tabletkę estrogenu o nazwie includin. Mam ten sam problem z moimi 2 sukami. Początkowo jechałam na samym propalinie, ale dobre czasy się skończyły i teraz podaję go razem z estrogenem. Mogę przysłać na próbę kilka tabletek żeby sprawdzić czy u Elzy ta terapia zadziała.
 4. Czy ktoś wie co się stało z Estote ?

 5. Czy ktoś wie co się dzieje z Estote ? Tak nagle zniknęła ?
 6. Niedługo miną 4 lata od śmierci Pani Romy . Ciekawe jak się trzyma Pan Franciszek? Czy psiaki Pani Romy znalazły domy ? Czy też jeszcze są w Orzechowcach ?
 7. Mój ostatni przelew wyszedł 7 maja na konto :[B]65 2490 0005 0000 4600 9550 7105 [/B]FUNDACJA OSTATNIA SZANSA, UL. JANA BLATONA 3/141 01 - 494 WARSZAWA
 8. No nie drastycznie bo mogą się porobić zmarszczki
 9. Na przyszłość pamiętajcie aby nie czekać z zakupem leku na przełom roku bo to czas wielkich inwentaryzacji. Nikt nie sprowadza towaru i stąd niedobory. Propalin już można kupić bez żadnych problemów. Pozdrawiam Elzę i jej opiekunów.
 10. Frycia w kondycji dobrej, lecz zadziorna i zaczepna. Jest dominantką i niestety doszło do paru utarczek z Klarą zanim się dotarła. Gdybym ich nie rozdzieliła nie wiem co by było:shake: Fotki wstawię jak znajdę chwilę, żeby porobić zdjęcia i przypomnę sobie jak to się robi:lol:. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
×
×
 • Create New...