Jump to content
Dogomania

bonsai_88

Members
 • Posts

  5821
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bonsai_88's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. http://www.dogomania.pl/forum/threads/231950-Zaklinacz-psów-Moze-wygrasz-Bazarek-cegiełkowy-do-30-09-2012

  Ciekawe ksiazki ."Zaklinacz psów ","Tresura psów stróżujących "Psim zdaniem" Za jedyne 5 zł, mozesz byc ich włascicielem.

  Kupując cegiełkę ,mozesz wylosować jedną z nich. Mile widziane podnoszenie.

  Pomóżmy staruszkowi,Barikowi godnie dożyć razem ze swoją Inką.

  KSIAZKĘ MOZNA PÓZNIEJ PRZEZNACZYC PONOWNIE NA BAZAREK.:)

 2. Bazarek zakończony.

 3. Miś może być, pod warunkiem, że od od Ptysia utrzymasz z daleka ;). Ptyś o ile wszystkie dziewczęta kocha miłością ogromną, o tyle do facetów pokazuje zęby... W sumie i tak nie jest źle jak na burka łańcuchowego. Na nieszczęście, dużego burka [teraz już ok. 50 kg], więc czasami jak mu się pies zza płotu nie spodoba to bywa wesoło. A wanna będzie gdzies za miesiąc, a więc wyrobię się przed Groszkiem.... Ale jak nas odwiedzicie to obiecuję wam apartament full wypas - bez dziur w ścianach :D. No i psa prodziecięcego, bo kudłata zaczyna dzieci kochać co raz mocniej - ostatnio 6-miesięczny syn koleżanki skutecznie jej grzywę wyrywał, a ona... a ona przeszczęśliwa nie dawała się odciągnąć.
 4. Co ja się tutaj dowiaduję - Małe Groszki ustawiają świat? No fakt, kompletnie nie można się domyśleć po kim taki tyran Groszkowy z Groszka :). Swoją drogą... jak już Mały Groszek będzie tylko Mniejszym Groszkiem to zapraszam was na relaks na wsi spokojnej, wsi wesołej. Tylko się nie śpieszcie, bo warunki godne Groszka będą dopiero za jakiś czas ;). Na razie nie ma tam nawet skromnych warunków dla mnie [głośno i stanowczo odmówiłam wyprowadzki do domu bez wanny :diabloti:]. Ps. tak, to tylko przypomnienie, że obiecałaś mnie kiedyś odwiedzić... a teraz i z wszystkimi psami będziesz mogła przyjechać [byleby nie zbliżały się do moich Obrońców Pokoju - kudłata za bardzo wczuła się w rolę i już nic żywego nie przychodzi dobrowolnie na nasze podwórko :evil_lol:].
 5. Przyszłam się nieśmiało pochwalić..... po 4 latach kudłata w końcu dała się obstrzyc u gromera [nic skomplikowanego - a'la portugalczyk]. jedynie musiałam być obok, bo bałyśmy się ze znajomą gromerką o wytrzymałość ramienia w stole [nie wiem jak to się nazywa] - próbowała zwiewać, a ona próbuje zwiewać z uczuciem ;). Za to ani razu nie próbowała ugryźć znajomej, nie musiała mieć kagańca na pysku i ogólnie ograniczyła się do błagania mnie o litość i zgodę na opuszczenie stołu :D. Dla porównania - 4 lata temu, po wzięciu ze schroniska znajoma była jedynym gromerem, który zgodził się robić Birmę bez ogłupiacza, tylko z kagańcem [w końcu to spory pies, próbujący wówczas mimo kagańca odgryźć rękę za samo zbliżenie się ze szczotką/nożyczkami/czymkolwiek]. W międzyczasie robiłam ją wyłącznie sama, pracowałam nad przyzwyczajeniem do pielęgnacji sierści itp... Za to jak padła mi maszynka w połowie strzyżenia to nie miałam wyboru ;).
 6. Prosimy o wsparcie finansowe na karmę i weta (suczka ma niedługo wizytę, a nie ma kasy na opłacenie!) dla BDT, każdy grosz się liczy, link do wątku: klik, jednak na wątku postały pewne wymiany zdań, dlatego tutaj jest sprostowanie osoby, która ma u siebie suczkę na BDT: klik

  Liczymy na wsparcie dogomaniaków, nie zostawiajmy dziewczyny samej z psem..

 7. Przyznam, że [COLOR=#333333][FONT=Arial]jak doszłam do pudla, to nawet się zdziwiłam, że nie [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Arial]jest w wers[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Arial]ji a'la szcup ;). [/FONT][/COLOR]
 8. Rosa z wyglądu [COLOR=#000000][FONT=Verdana]je[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]j nie opiszę, wiem tylko że dziewczyna ma ok. 20 lat... Poczyta[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]j wątek, sprawdź kto [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]jagulkę odbierał, może to coś pomoże.[/FONT][/COLOR]
 9. Lolek moższ napisać coś więce[COLOR=#000000]j o gorączce gromerskie[/COLOR][COLOR=#000000]j?[/COLOR]
 10. Serdecznie zapraszam na wielki bazarek, może znajdziesz coś dla siebie :smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...012-godz-22-00

 11. O dziwo i ile filmików z Czarkiem nie cierpię wręcz patologicznie, o tyle ksiażka mi się nawet spodobała... Niektóre rzeczy przy Birmie zastosowałam - kudłata przestała ciągnąć kompletnie, do utrzymania paskudy potrzebuję mniej siły niz przy 2,5 kg kotku. Psy są też przez nią dużo lepiej tolerowane, małe dupelki mogą szczekać do woli ;). Drugą książkę też mam, ale jeszcze nie zaczęłam jej czytać.
 12. A-nusia to i ja grzecznie poproszę, jeśli będzie w wersji "dla idiotów" to dobrze ;). Dostaliśmy z domem psa, który nauczył się zwiewać i polować na sarny, a na chwilę obecną jest z nim tylko moja mama [z pełną miłością do mamusi muszę stwierdzić... że do wychowania psa to się ona nadaje jak kura do baletu]. Z Rockim na chwilę obecną nie mam jak pracować i zorientować się w temacie, a w życiu zwiewającego psa nie miałam i "w ciemno" nie wiem co mamie doradzić krok po kroku.
 13. a na bluzarek PLASKATYCH idzie się tak...11b33947ba4a0610294f8f51a383f063.gifprosimy o hoopsanie:smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-31-maja-d0-24

×
×
 • Create New...