Jump to content
Dogomania

3 ZAGłODZONE Pieski Ze Starej Wsi. MargoKasiaCzesio. CAŁA TRÓJKA W NOWYCH DOMACH!


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Właśnie o fotkach myślałam i poddałam ten pomysł ale i sugerowałam Isadorze poradzenie się bardziej obcykanych w temacie.[/quote]

Tylko weźcie pod uwagę, że wprawdzie większość osób zwykle nie chce, by im wysyłać zdjęcia, to jednak znajdą się takie, które sobie zażyczą wysłania fotki w formie papierowej - trzeba być na to przygotowanym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69'](...)jeśli to aukcja "cegiełkowa" to jakies cegiełki (chocby zdjęcie z podziękowaniem) powinno być bo inaczej aukcja zostanie usunięta - nie ma nic do kupienia wg regulaminu....wystawcie cokolwiek i tak jak któraś z dziewczyn pisała - cena kup teraz i np. 200 cegiełek po 5 zł[/quote]
Właśnie o fotkach myślałam i poddałam ten pomysł ale i sugerowałam Isadorze poradzenie się bardziej obcykanych w temacie.

Link to comment
Share on other sites

wejdzcie na nasze allegro nick OBRONA-ZWIERZAT, mamy teraz 2 cegiełkowe. Wystawia się je normalnie jak ogłoszenie psiaka (ilość sztu i cenę ustawiasz w opcjach)- daje chwytliwy tytuł, wystawiam zwykle 500 sztuk, po 5 zł, w opisie aukcji płaczliwy tekst i formułka: PRZEDMIOTEM LICYTACJI JEST ZDJĘCIE NASZEGO PUPILA. 1 ZAKUPIONA CEGIEŁKA TO 1 ZDJĘCIE - żeby allegro się nie czepiało. Jak ktoś kupi, później wpłaci to wysyłam tekst typu (ale już z maila, nie przez allegro, bo to niezgodne z regulaminem):
"mam nadziej, że nie mają Państwo nic przeciwko temu, ale ze względu na duże koszty wysyłek i druku wysyłam fotki mailem, a całą kwotę przeznaczam na leczenie psiaka"
i zaraz w drugim mailu wysyłam fotki i wystawiam komentarz.
To już druga seria allegro jakie robię i jeszcze nikt nie chciał fotek na papierze, wszyscy rozumieją sytuację, a czasami sami pierwsi piszą, żeby im nie wysyłać.

Już uciekam, ale jak trzeba jutro pokieruję.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma problemu z fotkami na papierze. Zdjęcia które dostałam są tez znacznie lepsze co nawet widać na aukcji nawet przy takim pomniejszeniu. Ja takie rzeczy między innymi robię (poniekąd zawodowo) już od.... e nie powiem od ilu lat. Problem jest w tym aby ktoś tak od serducha powiedział co mam zrobić żeby wystawić aukcję cegiełkową i powie jakie są koszty. I to nie na zasadzie że wyróżniona to 12 zeta, bo do tego żółty pasek, pogrubienie, 14 dni i coś tam jeszcze i już jest ponad 21 złotych. Proste jak budowa cepa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Następna Ligota...ciekawa jestem ile takich miejsc jeszcze dogo odkryje:-(

[/quote]

:shake: A nastepna Ligota to p.Biedrzycka!!!:mad::angryy:
[B][SIZE=4][COLOR=blue]TO TOTALNY dramat tych psow!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Teraz je RATUJCIE , trafily z deszczu pod rynne, jesli nie zalapia tam czegokolwiek juz, to CUD, w ich stanie to na 99%.:shake:
[B][SIZE=3]Czy nikogo nie zastanowiło chociazby, KTO, jest w stanie, od reki, przyjac 40 psow?? [/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Jakie schronisko jest gotowe do tego-ŻADNE!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']
Uwaga, rozmawialam wlasnie z Weroniá telefonicznie. Z krótkiej relacji od Grzegorza przekazala mi nastépujáce wiadomosci (sama nie moze pisac bo nie dziala jej Dogo):

Z 46 psów zabranych z posesji 2 musialy zostac uspione (juz po odebraniu), sá 2 jeszcze slepe szczeniaczki oraz, [B]duza zaglodzona sunia (15kg - jedna trzecia normalnej wagi..) karmiáca miot 10 (!!!) szczeniaków (juz nie slepe)- dla tej suni z dziecmi pilnie poszukiwany jest DT, suka nie ma czym karmic bo sama jest zaglodzona!![/B]

[SIZE=5][COLOR=Red][B] Wszystkie psy zostaly przewiezione do przytuliska Ewy Biedrzyckiej w Nowej Wsi k/Grójca.[/B][/COLOR][/SIZE]

Psy sá pod opieká fundacji: Towarzystwo Pogotowie dla Zwierzát (a nie jak podano w pierwszym poscie dane TOZu)
[URL]http://www.animals.org.pl/[/URL]

Dane do wplat na konta Towarzystwa z dopiskiem "Psy ze Starej Wsi" sá na stronie Towarzystwa, kopiujé tu:

Towarzystwo Pogotowie dla Zwierzát
64-980 Trzcianka
Pl. Pocztowy 4/6
[B]BANK PKO BP 87 1020 3844 0000 1702 0048 1093[/B]

Zdjécia i wiécej info Weronia poda jutro.
[/quote]
[COLOR=Red][B]gdzie?????:smhair2::tard::eek2:[/B][/COLOR]:eek2:

przecież to znana handlara! umierające szczeniaki po 100 opychała, jak miało się kasę to wchodziłeś ja k nie to do widzenia, psy co zdechły leżały po nich chodziły te co żyły, Krzyczki to ikuś co tam się działo-no chyba że została neofitą i z chlewu jest zrobione niemieckie lux schronisko.
to pięknie......równie dobrze od razu można im było podac morbital.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6'][COLOR=red][B]gdzie?????:smhair2::tard::eek2:[/B][/COLOR]:eek2:

przecież to znana handlara! umierające szczeniaki po 100 opychała, jak miało się kasę to wchodziłeś ja k nie to do widzenia, psy co zdechły leżały po nich chodziły te co żyły, Krzyczki to ikuś co tam się działo-no chyba że została neofitą i z chlewu jest zrobione niemieckie lux schronisko.
to pięknie......[B]równie dobrze od razu można im było podac morbital.[/B]

[/quote]

Pierwszy raz w zyciu o tym tez pomyslałam.:shake::shake::shake:
Ile szczeniakow, z 30 zabranych z Krzyczek, jak sie okazalo tam zawiezionych, przezylo?? JEDEN???
[B][SIZE=3][COLOR=blue]TOTALNY DRAMAT[/COLOR][/SIZE][/B] tych biednych, pokrzywdzonych, psow!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']
Pierwszy raz w zyciu o tym tez pomyslałam.:shake::shake::shake:
Ile szczeniakow, z 30 zabranych z Krzyczek, jak sie okazalo tam zawiezionych, przezylo?? JEDEN???
[B][SIZE=3][COLOR=blue]TOTALNY DRAMAT[/COLOR][/SIZE][/B] tych biednych, pokrzywdzonych, psow!!
[/quote]
tak, reszta dogorywała, co padły to padły jak wniosłaś 100 zeta to miałaś wstęp-TOZ nie wiedział o tym syfie-potem dopiero za głowę się złapali-bo to TOZ-zebierał te szczeniaki z Krzyczek....tak w skrócie-z resztą jest wątek Biedzryckiej który założyła kometa-jednym słowem możemy zapomniec już o tych psach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']
Czyzby Biedrzycka juz sie tych 80-ciu szczeniat pozbyla i ma miejsce na nowe psy??A tak wiecznie placze ze karmy nie ma no .
[/quote]
a może Konstancja zjechała i dla barów chińskich powynosiła?....albo popadały jak tamte....-ona to prężny hurtownik - w białych rękawiczkach i z czarną folią w aucie:cool1:-bo Wołomin już oczyściła:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']a może Konstancja zjechała i dla barów chińskich powynosiła?....albo popadały jak tamte....-ona to prężny hurtownik - w białych rękawiczkach i z czarną folią w aucie[IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG]-bo Wołomin już oczyściła[IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG][/quote]

To czemu o karme placze??????????

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][B]Tragedia w głowie się nie mieści.[/B]

Natomiast ja proszę o słowo wyjaśnienia, może nawet dwa. Jak widzę są zmiany w informacjach, dość istotne (konto). Uwagi jakie napisała Arka i oktawia6 dla mnie ważne. Bo cokolwiek nie mówić wiem, że obie ciotki są dobrze poinformowane. Zatem czekam na informacje, bo wystawiłam allegro i opracowałam i zamierzałam wystawić cegiełki. A przyznam szczerze że nie lubię doopy dawać za darmo. Wybaczcie dosłowność, ale tak już mam od zawsze.

[/FONT][U][COLOR=Red][B][FONT=Century Gothic]Czekam na wyjaśnienia, czemu zmiana konta i dlaczego nie może zostać poprzednie. Co z psiakami i dlaczego są w tym przytulisku. Zbyt dużo piesków schodzi do adopcji z moich aukcji żebym sobie psuła markę. Muszę mieć pewność że sprawa jest czysta. Nie chciałabym zdejmować aukcji. Bo można pomoc choćby tym trzem. Proste jak budowa cepa.

[/FONT]
[/B][/COLOR][/U]

Link to comment
Share on other sites

prosze skontaktujcie sie z p.Draabe,albo p.Harlaczem!!!!!!!!!
Zabierzcie od kobiety ,ktora sama glodzi swoje psy i szczeniaki sprzedaje na jarmarku:placz::placz:
jak moze sie psy ratowac ,kiedy trafily z deszczu pod rynne:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']Czyzby Biedrzycka juz sie tych 80-ciu szczeniat pozbyla i ma miejsce na nowe psy??A tak wiecznie placze ze karmy nie ma no .[/quote]


nie podoba mi się to, że te psy trafiły do tej pani...za dużo złego o niej słyszałam:shake:

Link to comment
Share on other sites

To,ze psiaki trafily do Biedrzyckiej mysle, ze wnika z tego, ze p.Grzegorz nie mial zielonego pojecia o jej dzialalnosci. Nie wiem kto mu ją polecil-ona ma ciągle jakis swoich zwolenników_OSZOŁOMÓW-nie wazne gdzie byle \"ratowac\". TRAGEDIA. Poza wszystkim jej dzialanosc jest nielegalna,\"przytulisko\". P. Grzegorz robi naprawde b.dobre interwencje a co do zmian konta nie wypowiadam sie, bo nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

W związku z całym zamieszaniem (mam nadzieję, że chwilowym) proponowałabym zbierać pieniądze na poznańskim koncie TOZ, o ile Oddział się zgodzi. Przecież nie zginą te pieniądze i z pewnością Poznań przekaże, kiedy już będzie wiadomo komu. Trzebaby tylko podać w tytule wpłaty, czy ma iść na te 3 pieski, które są w Poznaniu, czy na pozostałe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][FONT=Century Gothic][B]Tragedia w głowie się nie mieści.[/B][/FONT]
[FONT=Century Gothic](...). Uwagi jakie napisała Arka i oktawia6 dla mnie ważne. Bo cokolwiek nie mówić wiem, że obie ciotki są dobrze poinformowane.(...)[/FONT]
[U][COLOR=red][FONT=Century Gothic][B]Czekam na wyjaśnienia, czemu zmiana konta i dlaczego nie może zostać poprzednie.[/B] [COLOR=black](...)[/COLOR][/FONT][/COLOR][/U]
[/quote]
[COLOR=red][B]Isadoruś, a ja bym to rozegrała inaczej.[/B][/COLOR] Pomyśl proszę o tym, co mnie zaświtało. Mianowicie...[COLOR=red][B]absolutnie nie zmieniaj ani danych kontaktowych, [/B][/COLOR][COLOR=red][B]ani co ważniejsze wpłatowych.[/B][/COLOR] Już na tym etapie ktoś mógł dokonać wpłaty nie przez allegro i nawet o tym nie wiemy.
[SIZE=3][COLOR=red][B]Po podmianie danych, [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][B]co gorsza w tak krótkim czasie, robi się z gęby cholewę, wychodzi na frajera i osobę nie w temacie ba, nie masz już pewności, co się dzieje [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]z kasą.[/B][/COLOR][/SIZE]
[B]Niech zostanie tak jak jest, wtedy masz pewność, że TOZ Poznań przechwyci kasę i zadysponuje ją na potrzeby psiaków.[/B]

Zakładam, że Okta i Arka (a ich informacjami jestem zszokowana) wiedzą, co piszą. Wobec tego nie ma już pewności, na co pójdą pieniądze.
[B]Jeśli kogoś z allegrowiczów tknie i wrzuci w google nazwisko wiadomej pani i wyskoczy link do wiadomości mało chlubnych, to ludzie będą mieć do Ciebie pretensję (komu pomagasz) lub wycofają się z pomocy.[/B]

[B]Ja ze swojej strony nie spędzę kolejnego x czasu by w ponad 26tu ogłoszeniach podmieniać dane, mało tego, nie wszędzie się da to zrobić, bo cześć stron, na których ogłaszałam te biedaki nie wymaga rejestracji i logowania, czyli ogłoszenie poszlo w świat i już. Co więcej, allegrowicz może trafić na moje ogłoszenie i...rozpęta się piekło jesli trafi na rozbieżne informacje.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...