Jump to content
Dogomania

DuDziaczek

Members
 • Posts

  4485
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DuDziaczek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Bazarek zakończony.

 2. c5e840bf96edc93am.jpg

  Dla każdego coś miłego!!!Totalnie wszystko dla wszystkich!!!!! Zakupoholiczki, bazarkowiczki i wszystkie cioteczki mogą pomóc Lady, której brakuje deklaracji na pokrycie pobytu w hoteliku a już dwa lata czeka na dom.

  http://www.dogomania.pl/threads/215458-Megaaa-BAZAR!!REAKTYWACJA!!!!Totalnie-wszystko-dla-wszystkich!-do-17.10

 3. OUTLET DELUXE ZAPRASZA

  Monnari, Zara, MaXMara, Solar, Biotherm, Clinique i wiele wiele innych…

  Znajdziesz tu szafę pełną markowych ubrań, luksusowe próbki kosmetyków, czytadła, pachnidła, świecidła i wiele wiele innych – a to wszystko dla staruszków Chojraka, Krecika, Tytusa, Megi i Tofika, a także Tulia i jego kumpli ze Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów.

  klik -> vol.1

  klik -> vol.2

  ŻYCZĘ SATYSFAKCJONUJĄCYCH ZAKUPÓW

 4. http://www.facebook.com/event.php?eid=186965544681782 Bardzo proszę o udostępnianie i udział w wydarzeniu :) Dziękuję i pozdrawiam. :loveu:
 5. Po dwóch latach bracia wrócili z adopcji, są teraz w hotelu. Koszt miesięczny za dwa psy to 800 złotych miesięcznie, który spadł na jedną osobę. Dotychczasowa pomoc w sumie – 238 złotych jednorazówki. Dorzucisz złotówkę dla Paka i Astora?

  http://www.dogomania.pl/threads/134003-Po-dwóch-latach-zwrot-bracia-wrócili-są-w-hotelu..potrzeba-800-zł.-proszę-o-pomoc

 6. [quote name='deer_1987'] [B]najpierw deszcz a potem nagle sie z tego snieg zrobil i nie chce przestac sypac..[/B][/QUOTE] iodentyko jak u mnie :) i jeszcze wczoraj było tak cudownie :loveu: cieplutko...
 7. alleee oczy ło.... zakochałam się!!!
 8. [quote name='erka'] Dzisiaj dzwoniła kobieta o czekoladową sunieczkę, prosiła o zdjęcia, wysłałam i cisza. Zaczynam się bac,że te potworki zostaną u mnie.[/QUOTE] Erko odesłałam ją do Ciebie od mojej Czekolady, podobno była b. podobna do jejpoprzedniego psiaka więc może coś z tegoo będzie. :roll:
 9. Zdjęcia przepiekne :) a to świetne! Nic tak nie wyrabia przedsiębiorczości w Polakach, jak konieczność zorganizowania flaszki! kurcze coś mi się z dogo dzieje... subskrypcje i emotki nawalają :(
 10. myslę, że po wydaniu ogłoszenia w gazecie będzie większy odzew...
×
×
 • Create New...