Jump to content
Dogomania

shirrrapeira

Members
 • Content Count

  2,138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

7 Followers

About shirrrapeira

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Marki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SHIRRRAPERIA moja Goldenka 1-Czerwca skończyła 16 scie lat ,Tym samym rozpoczeła 17-sty rok życia jedyne na co ma prawo narzekać to tylne stawy

  004.JPG

  002.JPG

  023.JPG

  024.JPG

  026.JPG

 2. Do wygrania 20 kg karmy Husse-PRO. 1 los = 4 zł.

  Loteriada na rzecz Pogotowia dla Zwierząt w Łowiczu, bardzo proszę o udział.

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/235025-wygraj-20-kg-karmy-!!!-kup-los-to-tylko-4-zł-!-)

 3. Mała Madi odebrana z szóstką rodzeństwa i mamą walczy o życie , została pobita w wyniku czego w dwóch miejscach pękła jej przepona i wszystkie narządy z jamy brzusznej przemieściły się do płuc , w tej chwili mała jest po operacji , bardzo ciężkiej i drogiej , potrzebujemy pieniążków ,żebyśmy mogli małą dalej leczyć . Potrzebujemy też pieniążków na utrzymanie w hotelu jej rodzeństwa i mamy . Pomóż proszę :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641

 4. Zapraszam na bazarek na którym znajdziesz m.in.:

  artykuły szkolne

  kilka książek i zakładki, filmy

  płyty winylowe

  mapy i przewodniki

  i dużo innych :smile:

  Zajrzyj i znajdź coś dla siebie: http://www.dogomania.pl/forum/threads/230402-Coś-do-szkoły-książki-mapy-i-wiele-innych-na-krakowskie-psiny-do-20-08-do-20-00

  Podrzucanie mile widziane :smile:

 5. Szczeniaków nie ma, laktacja pozostała... Wycierpiała się poczciwa, ufna sunia. Potrzebna pomoc http://www.dogomania.pl/threads/2121...sadza-mi-sutki!!!

 6. Za cholerę nie rozumiem, że i ja i ten "ktoś" należymy do jednego gatunku. Mnie się stanowczo wydaje, że ja należę do innego gatunku.
 7. Ja się deklarowałam,ale najzwyczajniej w świecie zapomniałam, bo wpłacałam przez okres jak byłam w pracy. Teraz niestety nie jestem w stanie wpłacić nawet złotówki, bo jestem od jakiegoś czasu bezrobotna, bez prawa do zasiłku. Jest mi niezmiernie głupio i przykro, ale wtedy kiedy się deklarowałam, myślałam, że się uda... Niestety nie jestem w stanie i wycofuję się z deklaracji. Ta deklaracja była podjęta pod wpływem chwili i naprawdę wtedy myślałam że mi się uda, ale niestety...Najzwyczajniej w świecie jest mi wstyd, po prostu w nawale pracy i obowiązków tak po ludzku zapomniałam... Jeśli coś się zmieni dam znać... Na razie nie mogę sobie na to pozwolić, ale w poniedziałek idę na rozmowę w sprawie pracy... może wtedy...
 8. Jeśli kiedykolwiek będę brała ślub, to też zamiast kwiatów poproszę karmę dla zwierzaków. Byłam na takim ślubie tutaj z dogomanii. Tekluni, kobiety która ma Tena- briarda. To było piękne zbierali karmę i drobne na schroniska. Piękna sprawa. Reksiunio starunio.
 9. A może pomóc Pani, w opiece nad tymi dwoma psiakami, wspomóc Ją karmą, albo coś takiego, widać, że Pani kocha te psiaki, dba o nie.
 10. Ja mam fantastyczny komputer właśnie z biura. Kosztował aż 230 zł i ciesze się nim już ponad rok i nie sprawia żadnych problemów. Mój poprzedni komputer padł dwa lata temu prawie, w związku z wirusem, ale zmógł Go słaby zasilacz. Faktycznie komputery z biur są wyeksploatowane, ale jeśli to jest na przykład Dell to, to są dobre komputery. Niestety nie mam żadnego komputera na zbyciu... Oddałam bardziej potrzebującym, ale to był komputer bardzo stary, dysk twardy miał 465 Mb, więc nie był najlepszy. Może złóżmy się na taki komputer dla Eli?
 11. Ja naprawdę staram się uczestniczyć w wątku,ale teraz ten wątek zamienił się w jakiś prywatny folwark ludzi, którzy nie robią nic innego tylko zachowują się jak Polacy, jeden powie zdanie A to znajdzie się dziesięciu, którzy powiedzą zdanie B. Zawsze było powiedziane i jest to niestety prawdą, gdzie są pieniądze, są i kłótnie. Ja jednak zrozumiałam, że rozliczenie będzie po zakończeniu akcji i spokojnie czekam, bo co przyjdzie mi z tego, że będę się denerwować?? Co najwyżej wrzody żołądka. Dlatego może więcej rozwagi i więcej wyważenia w słowach...
×
×
 • Create New...