Jump to content
Dogomania

Paputek za TM :( :(:( Płaczemy ze szczęścia - Pszeniczny już w swoim domu w Warszawie :)


Tola

Recommended Posts

Pani Paputka ma problemy z wejściem na dogo, wklejam więc maila o badaniach Paputka :

 

Lekarz nazywa się Sławomir Przybylski, był mi polecony przez znajomych, w internecie też ma bardzo dobre recenzje.
Weterynarz zajął się od razu prostatą dlatego że z wywiadu wynikało, że krew kapie jak piesek wstaje, to nie krwiomocz i nie siusia pod siebie krwią.
Na badanie krwi i moczu mieliśmy się zgłosić po przyjmowaniu leku, aby nie miał wpływu na wyniki.
Pies miał też gorączkę, już nie ma od kilku dni.
Wykonaliśmy badanie krwi także pod kątem tarczycy, z polecenia weta - i dobrze, bo wyszło że ma niedoczynność tarczycy, co rzutuje na resztę wyników.
Dzisiaj zrobiliśmy USG z którego wynika, że ma zapalenie pęcherza i przerost gruczołu krokowego - czyli najprawdopodobniej zapalenie.
Za 3 miesiące mamy się zgłosić na kolejne USG by sprawdzać czy gruczoł jest ok, czy nie ma zmian itd.
Ma więc nasz biedny Paputek niedoczynność tarczycy (będzie to leczone farmakologicznie), zapalenie prostaty oraz infekcję układu moczowego.
Jutro rano zdajemy mocz do badania by ostatnia rzecz się wyjaśniła.
Pies jest teraz dalej na antybiotyku podawanym doustnie.
Mam nadzieję że te informacje będą wyczerpujące.
Piesek mimo, że okazem zdrowia nie jest, przyzwyczaił się już do swojego stada, prosi o głaski, tarza się wypinając brzuch do drapania, macha ogonkiem.
Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby wrócił do zdrowia.
Dziękuję Fundacji za pomoc, bo lekko nie jest niestety, ale razem damy radę.
cleardot.gif
Link to comment
Share on other sites

Tak,Paputek jakimś cudem został uratowany i wierzę,że wyzdrowieje pod bardzo dobrą,troskliwą opieką.To jest wspaniały dobry psiak,szkoda by było aby odszedł.Najważniejsze,że ma dom,który o niego dba,ciepło i jest pod opieką weterynaryjną.Będzie dobrze,musi być dobrze,ja innej opcji nie widzę.Trzymaj się maluchu i nie daj się chorobie.

Link to comment
Share on other sites

Paputek ma się dobrze, coraz bardziej się otwiera.

 Ten psi anioł gdzieś czuwał nad piesiem, dając mu taki dom !

Rodzina martwi się, bo jednak chory psiak to spory kłopot, ale myślę, ze przy takiej opiece i  tak ogromnej miłości będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

No tak, przy niedoczynności tarczycy taka "niemoc" i polegiwanie to normalne. Że też wcześniej na to nie wpadłam!

Na szczęście z tym da się żyć, a leczenie nie jest kosztowne. Wystarczy brać Euthyrox (kilkanaście zł za opakowanie) i co jakiś czas badać poziom hormonu z krwi.

Paputuś, będzie dobrze! :D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsza informacja o wynikach badań Paputka:

 nerki działają poprawnie, prostata też działa poprawnie, jest infekcja ale Paput dostaje już na nią leki.

Jest coraz lepiej :)

:) :) :)

 

A na jeszcze większą poprawę humoru wrzucam filmik pt. Głasków nigdy dość! :)

https://www.youtube.com/watch?v=PxPOYgaZibY&feature=youtu.be

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...