Jump to content
Dogomania

Paputek za TM :( :(:( Płaczemy ze szczęścia - Pszeniczny już w swoim domu w Warszawie :)


Tola

Recommended Posts

O ‎2016‎-‎01‎-‎07o21:49, b-b napisał:

Dla takich obrazów warto żyć :)

Oby jak największa ilość zwierząt mogła zaznać miłości  od człowieka.

To prawda, takie obrazki dają sile do walki o kolejne bezdomniaki. Cudowny Paputek i cudowni ludzie!!!

Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎01‎-‎07o18:48, Tola napisał:

Nie wiem ile osób dotrze tutaj po zmianach na dogo, ale chciałabym, aby jak najwięcej, bo znowu będziemy płakać - Paputek biega, śmieje się - marzyłam o tym od chwili, kiedy

zobaczyłam go w schronisku !

https://www.youtube.com/watch?v=8fObuF8NCxk

Właśnie udało mi  :D  się dotrzeć. Tolu, dziękuję  Ci pięknie za ten filmik z cudnym, najpiękniejszym Pszenicznym - Paputkiem :).  Warto pomagać :). Wszystkim życzę zdrówka w Nowym Roku :).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ci, Nowy Skrypcie Nowej Dogomanii, że zbanowałeś wszystkie sygnaturki/stopki, bo to, co tu się wyprawiało z nimi ostatnio, to już wołało o pomstę do nieba. Ja rozumiem, sygnaturka jak w książce pisze - wizytówka użyszkodnika forum, ale na miłość boską - nie pińcet banerów (a co jeden, to większy) zajmujących u mnie cały, 22-calowy ekran monitora! Zatem - tak trzymać i nie popuszczać, Nowy Skrypcie Nowej Dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Dzięku Maćku ,ale na razie nie jest to potrzebne, bo Wyjadaczka w końcu została zbanowana.

Nie ma za co, dosłownie:) I problem rozwiązany:)

5 godzin temu, anecik napisał:

Ignorować można tylko wtedy chyba nie można zgłosić posta. A tak to przynajmniej ja każdy jej post zgłaszałam. Niedługo pewnie znowu się pojawi :( .

Rozmawiałem niedawno z modką, która mi powiedziała, że i tak nikt naszych raportów nie czyta. Jeśli chcemy coś załatwić to mamy pisać PW do admina. Z tego co widzę to na najnowszym dogo nic się w tej kwestii nie zmieniło bo kariera Wyjadaczki nie trwałaby tak długo.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Maciek777 napisał:

Nie ma za co, dosłownie:) I problem rozwiązany:)

Rozmawiałem niedawno z modką, która mi powiedziała, że i tak nikt naszych raportów nie czyta. Jeśli chcemy coś załatwić to mamy pisać PW do admina. Z tego co widzę to na najnowszym dogo nic się w tej kwestii nie zmieniło bo jej kariera nie trwałaby tak długo.

Dzięki Maćku za info :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Kochani - Paputek się śmieje  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,001_Xq_orig

Czekałam, czekałam, aż wreszcie przyszły te zdjęcia - widzicie to co ja - uśmięchnięty, szalejący  Paput  !!!

 Pańcia napisała;

U Papunia wszystko dobrze, jest ciągle pod opieką weterynarza (dostaje witaminy, poza tym wszystko ok!). Tu zdjęcia z Cytadeli niedaleko naszego domu, gdzie często go zabieramy. Uwielbia biegać "ósemki" :) Pozdrawiamy ciepło całą trójką! 

indeks.jpg.9a35525679eb6aededcfa8a425f47

paput.jpg.74f0ffbead4d83bd5138d217e19b4e

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Pamiętam, jak czekałam na zdjęcia radosnego Papusia i zadawałam sobie pytanie, kiedy je zobaczę. Wprawdzie wcześniej już były, ale cudownie jest zobaczyć znów uśmiechniętą mordeczkę, która mówi wszystko: Jestem szczęśliwy !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...