Jump to content
Dogomania

Nela zwana Perełką, pojechała do DS w Bielawie. Bądź szczęśliwa cudowna kruszynko!!!


Gabi79

Recommended Posts

Pomysl Malagos o Fundacji jest bardzo dobry.

Gabrysiu, jak intuicja podpowiada Ci, ze to nie ten domek, to pewnie to nie ten domek.

I co to znaczy, ze szczepienie na wirusowki odpada ?

Ludzie od lat 80 - tych juz szczepili psy na wirusowki, czyli z tego co ja pamietam, szczepi sie psy  na choroby wirusowe od cwierc wieku.

Z tego co piszecie, to ja bym czekala na kolejny telefon.

No i argument, ze Nela boi sie duzych psow tez jest OK.

To zajrze wieczorem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Co znaczy,że szczepienie na wirusówki odpada/To znaczy,że nie zostanie zaszczepiona na wirusówki,bo szkoda pieniędzy potencjalnym opiekunom..A jak szkoda pieniędzy na tak konieczne szczepienie to jest najlepszy dowód iż to nie ten domek..A co byłoby jakby zachorowała?To do lekarza nie pójdą?Tu powinien w przypadku tego domu zadziałać dzwonek alarmowy.I nie ma powodu do zastanowienia się-to nie jest dobry dom.I chować się za jakąś fundacją nie ma powodu.Dom ten nie powinien dostać psa.I kropka.A potem co?Płacz i zgrzytanie zębów.,że wydano psa do niewłaściwego domu.Nie rozumiem-dlaczego ma się ktokolwiek chować za fundację?Mówi sie jasno,,psa Pan/Pani nie dostanie,,..Ludzie się obrażą,mogą krzyczeć czy nawet naubliżać.To nie ma znaczenia.Dla nas liczy się dobro psa i ona do tego domu nie powinna trafić.

EOT

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Ciocie kochane z czystym sumieniem możemy szukać domku najlepszego z najlepszych.

 

Pani przysłała mi sms-a, że niestety z przyczyn od Państwa niezależnych muszą zrezygnować z adopcji Nelusi. 

 

Dzisiaj idziemy na szczepienie, oby przestało lać.

Link to comment
Share on other sites

Gabi jeśli czujesz, że to nie to to nic na siłę ........ Nelcia jest fajną psinką i na pewno znajdzie się domek, co do którego nie będzie wątpliwości ....... Pani trzeba powiedzieć, że jeszcze nie zapadła decyzja bo jest kilka domków - można też zaproponować inną bidkę (mniej wymagającą)  

Dokładnie, lepiej poczekac niż potem niepotrzebnie się gnębic. Gabi, Zawsze jak znajdujecie wspaniałe domki i to dlatego właśnie, że macie wobec nich wymagania. Jak są nie spełniane lub mają takie byc, to lepiej odpuscic.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja wreszcie u Neli :) Co za cudowna psinka! Z tego co czytam wątpliwości odnośnie do potencjalnego domu są zbyt duże, moim zdaniem lepiej zaczekać na bardziej odpowiednich ludzi.

 

Witaj Neelith, witaj u Nelusi!!!

 

Nie ma co juz się zastanawiać, Pani zrezygnowała z adopcji

Link to comment
Share on other sites

To po prostu nie był domek dla sunie!!!

 

To prawda Wiolu.

 

Nelcia już zaszczepiona przeciwko wirusówkom i wściekliźnie, koszt 100,-

 

Pani doktor na jednej z poprzednich wizyt oceniła Nelusię na 4 lata, a dzisiaj Pan doktor na rok, ciekawe kto był bliżej prawdy?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Prawda, jak zawsze, leży pośrodku ;)

Pozdrowienia :)

W sumie bardzo się cieszę, bo gdy wspomniałaś, że intuicja Cię szturcha to .... wiadomo ;)

 

Pewnie tak, Nelcia uwielbia szaleństwa i zabawę, a jak Kajunia ucieka przed nią z patyczkiem, to Nelcia dostaje turbo doładowania.

 

Istny perszing.

Rozsyłam wątek Zulki, już mi się mózg lasuje.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie kochane z czystym sumieniem możemy szukać domku najlepszego z najlepszych.

 

Pani przysłała mi sms-a, że niestety z przyczyn od Państwa niezależnych muszą zrezygnować z adopcji Nelusi. 

 

Dzisiaj idziemy na szczepienie, oby przestało lać.

 

gdzieś na dogo przeczytałam, że jak domki rezygnują to zawsze przesyłają sms - no i sprawdza sie po raz kolejny ;)

 

no i dobrze - dylemat z głowy

Link to comment
Share on other sites

 

Pani doktor na jednej z poprzednich wizyt oceniła Nelusię na 4 lata, a dzisiaj Pan doktor na rok, ciekawe kto był bliżej prawdy?

 

Nooo, ale Nelcia u Ciebie odmłodniała! :D Taka z niej energiczna sunia, to wprawdzie niczego nie przesądza, ale może rzeczywiście młodzizna z niej?

Link to comment
Share on other sites

Nooo, ale Nelcia u Ciebie odmłodniała! :D Taka z niej energiczna sunia, to wprawdzie niczego nie przesądza, ale może rzeczywiście młodzizna z niej?


Ja bym jej dała dwa latka, oczywiście mogę sie mylić, ale na cztery to ona mi nie wyglada.
Link to comment
Share on other sites

To prawda Wiolu.

 

Nelcia już zaszczepiona przeciwko wirusówkom i wściekliźnie, koszt 100,-

 

Pani doktor na jednej z poprzednich wizyt oceniła Nelusię na 4 lata, a dzisiaj Pan doktor na rok, ciekawe kto był bliżej prawdy?

Wylicz średnią i będziesz miała "prawdziwy" wiek. Wychodzi ok. 2,5 lat i tego się trzymajcie.Ja tak zrobiłam z Karmelkiem.

Link to comment
Share on other sites

Wylicz średnią i będziesz miała "prawdziwy" wiek. Wychodzi ok. 2,5 lat i tego się trzymajcie.Ja tak zrobiłam z Karmelkiem.

 

Nelcia to łobuz nad łobuzy. Na dworze podszczekuje, szaleje z Kajunią. Jest zazdrosna o Kajunię i Melcię, bawi się pluszakami, uwielbia wylegiwać się na kanapie.  Drugie imię Nelusi to Cukiereczek!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

gdzieś na dogo przeczytałam, że jak domki rezygnują to zawsze przesyłają sms - no i sprawdza sie po raz kolejny ;)

 

no i dobrze - dylemat z głowy

Dobrze, że są te sms. U nas też jak ktoś rezygnuje z zamówienia, to sms, a jak coś zamawia to telefon. Bez sms mogłaby być tylko głucha cisza :)

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie udało mi się przyczłapać do Neluni :)  Powoli zaczynam ogarniać sytuacje z kociarnią :) Jednak doświadczenie to cenna sprawa :)

Nelcia to śliczna dziewczynka i super domek się należy, a nie taki, co to nie wie czy chce, czy nie chce psiaka. Sytuacja się zmieniła... Ciekawe co by zrobili, gdyby już mieli jakiegoś psiaka w domu.

Dobrze się złożyło, że sami zrezygnowali. Przynajmniej nie czułaś dyskomfortu odmawiania :)

 

 

Skoro Nelcia tak odmłodniała to ja też chcę do Gabi choćby na miesiąc ;)

Jeśli Gabi przyjmnie, to ja tyż kcem :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...