Jump to content
Dogomania

Nela zwana Perełką, pojechała do DS w Bielawie. Bądź szczęśliwa cudowna kruszynko!!!


Gabi79

Recommended Posts

Piękne ogłoszenie :smile:, na pewno ktoś się w niej zakocha, prędzej czy później ale na pewno, gdzieś tam czeka na nią człowiek tylko jeszcze o tym nie wie ;-)

 

Ja bym wolała, żeby ktoś ją szybciutko wypatrzył, bo każdy dzień u Nas powoduje, że obu stronom będzie bardzo trudno się rozstać

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, szukasz bazarku z ogłoszeniami, a ja chętnie zrobię pakiet dla małej Nelci za free;)

pobiorę dane z tego ogłoszenia na olx i w niedziele (może sobote) wrzucę tu linki...

 

Izuniu, dziękuję serdecznie, ale już zamówiłam, więc głupio będzie się wycofać.

 

Jutro dam Ci znać

Link to comment
Share on other sites

mój pakiet może być np. na inne miasto jakby za jakiś czas jednak (tfu, tfu) było trzeba....

 

O właśnie, to tak zróbmy. Od CatAngel będzie na Katowice, a od Ciebie np. na Kraków, tak jak teraz jest olx.

 

Jeśli mogę Cię prosić to posłuż się tym tekstem z wątku. Dzięki serdeczne i moc buziaków dla Faziego (dobrze pamiętam, czy Bilo Bil Wskazany?)

Link to comment
Share on other sites

Dopełzłam, nadrobiłam i za głowę się łapię! Tyle zmartwień na Gabi spadło... i klasyczny problem "życzliwych" sąsiadów...Gdzie Ci ludzie orbitują? Nie wiem, co to za wymiar! jakiś małopesrpetywiczny. Stress outa to sąsiadom pod drzwi należałoby wsunąć... powykrzykiwałam, no bo jak tu radzić i co radzić :( Chyba domku trzeba szybciutko... W naszym przytulisku była taka agentka, która nie przestawała śpiewać rozpaczliwie z radości, ale tak prawie bez przerwy, pierwszy takie zachowanie u psinki widziałam. W każdym razie stosunkowo niedługo czekała na dom. Pomimo przekazania pełnych info o zachowaniu psinki, została adoptowana, z tego co pamiętam domeczek ok. :)))) Dla Nelusi też gdzieś być musi :))))

Link to comment
Share on other sites

Jak Cię znam Gabuniu to niezależnie od ilości dni będzie trudno:)

 

 

A ja Ciebie osobiście nie znam, ale uważam dokładnie tak samo jak Mysza2 :)))

 

Mnie będzie trudno, Neluni też, ale najgorzej będzie z TZ-em. Ech, trudne to wszystko.

 

Na razie jednak nikt nie dzwoni

Link to comment
Share on other sites

Dopełzłam, nadrobiłam i za głowę się łapię! Tyle zmartwień na Gabi spadło... i klasyczny problem "życzliwych" sąsiadów...Gdzie Ci ludzie orbitują? Nie wiem, co to za wymiar! jakiś małopesrpetywiczny. Stress outa to sąsiadom pod drzwi należałoby wsunąć... powykrzykiwałam, no bo jak tu radzić i co radzić :( Chyba domku trzeba szybciutko... W naszym przytulisku była taka agentka, która nie przestawała śpiewać rozpaczliwie z radości, ale tak prawie bez przerwy, pierwszy takie zachowanie u psinki widziałam. W każdym razie stosunkowo niedługo czekała na dom. Pomimo przekazania pełnych info o zachowaniu psinki, została adoptowana, z tego co pamiętam domeczek ok. :)))) Dla Nelusi też gdzieś być musi :))))

 

Witaj Lindo, bardzo się cieszę, że jesteś u Nelusi!!!

 

Ona jest taka kochana i mądra, cukiereczek, ale niestety dla ludzi brak łapki to bariera nie do pokonania, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie?

Link to comment
Share on other sites

Miałam tel. w sprawie Nelusi.

 

Państwo z Jastrzębia Zdroju z dwójką nastoletnich dzieci. Mieszkanie w bloku

Mają 1,5 rocznego owczarka niemieckiego, kotka i rybki.

 

Miałyśmy z Agą tam dzisiaj pojechać, ale stwierdziłyśmy, że nie ma się co spieszyć.

Poza tym miałyśmy ograniczenie czasowe, a to prawie 100km w jedną stronę.

 

I tak Nelusię czeka jeszcze sterylka

Link to comment
Share on other sites

Witaj Gusiaczku, nie wie czemu, ale nie mogłam zrobic multi cytowania Twojego posta.

 

Bardzo się cieszę, że zagladasz często do Nelusi!!!

 

Jestem i teraz upalnym popołudniem z pozdrowieniami :)

Cytować pojedyńczo mogę, ale multicytowanie też u mnie nie działa ....

Link to comment
Share on other sites

Miałam tel. w sprawie Nelusi.
 
Państwo z Jastrzębia Zdroju z dwójką nastoletnich dzieci. Mieszkanie w bloku
Mają 1,5 rocznego owczarka niemieckiego, kotka i rybki.
 
Miałyśmy z Agą tam dzisiaj pojechać, ale stwierdziłyśmy, że nie ma się co spieszyć.
Poza tym miałyśmy ograniczenie czasowe, a to prawie 100km w jedną stronę.
 
I tak Nelusię czeka jeszcze sterylka



Musimy umówić sie z panią na inny termin, niestety dzisiaj sie nie wyrobilysmy.
Państwo pracują na zmiany, dzisiaj im pasowało a w najbliższych dniach sie mijają.
Link to comment
Share on other sites

Musimy umówić sie z panią na inny termin, niestety dzisiaj sie nie wyrobilysmy.
Państwo pracują na zmiany, dzisiaj im pasowało a w najbliższych dniach sie mijają.

 

Tak, to prawda.

Trudno będzie tak wszystko zgrać, by byli wszyscy domownicy i nam też pasowało, ale zrobimy co w naszej mocy

Link to comment
Share on other sites

O właśnie, to tak zróbmy. Od CatAngel będzie na Katowice, a od Ciebie np. na Kraków, tak jak teraz jest olx.

 

Jeśli mogę Cię prosić to posłuż się tym tekstem z wątku. Dzięki serdeczne i moc buziaków dla Faziego (dobrze pamiętam, czy Bilo Bil Wskazany?)

 

 

Wszystko dobrze pamiętasz:) Fazi (ostrzyżony od kilku dni na a'la owieczkę;))) też Cie całuje;)

 

A jeśli chodzi o ogłoszenia, to dopiero dziś do Was zaglądnęłam i widzę, że domek się szykuje...Gabrysiu- niech ten pakiecik poczeka- zrobię go w przyszły wekend gdyby (ODPUKAĆ!!) coś poszło nie tak...

tymczasem trzymam mocno kciuki za UDANĄ WIZYTĘ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...