Jump to content
Dogomania

biednedobre

Members
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by biednedobre

 1. Wczoraj rozstalismy sie na zawsze. Okrutnie bezsensowny stał. Się dalszy trud.
 2. Jedno, bardzo spóżnione, ale oczy mam bardzo chore, teraz trochę widzę i pozdrawiam poswiątecznie :)
 3. Witajciecioteczkikochane,pozdrawiamy wszystkichgorąco! Boluś ma się świetnie,relaksuje sie na trawce.Przed aparatem dalej ucieka, ale coś tam zawsze uchwycę:))
 4. Bardzo nam miło, również gorąco pozdrawiamy, u Boleczka po staremu, kocyk, miska i pare ataków na piechy spacerujące za brameczką, kizianko, spacet i od nowa :))) zasłużona emeryturka :)
 5. Dziękuję za ciepłe słowa :))) Boleczko zadowolony wyleguje sie na kocyku i nawet nie wie, że zmienił status:) pozdrawiamy Was gorąco i wkleimy od czasu do czasu jakiś njus=portrecik :))))
 6. Dziękuję za ciepłe słowa :))) Boleczko zadowolony wyleguje sie na kocyku i nawet nie wie, że zmienił status:) pozdrawiamy Was gorąco i wkleimy od czasu do czasu jakiś njus=portrecik :))))
 7. ....i meldujemy, dziękujemy, doleciało 10 zł 04.01.16 :) .... ładna ta szatka nowa :)
 8. rewelacja, nie będzie marzł w te święta!!! żeby tak jeszcze inne wątki miały takie pozytywne zakończenie :) Cieszę się nie zmiernie i Tobie też dużo lżej :))) A Boleczko wspaniały, troszkę popłakuje oczko, ale mamy mazidełko i aplikujemy. Ponadto, dziś wyrosła mu kępka siwulców na głowce, robi się sędziwy. Cieszę się bardzo, że nie tkwi w schronie, wrrr, tam tak smutno, zimno..
 9. Kiyoshi kochana, to właśnie ten przyķład ludzkiego okrucieństwa między innymi miałam na myśli :( gdzie ta bieda? Przy drodze? Znieczulica dobija, bo zwala wszystko na barki nielicznych, którym nie jest obojętne. Domarmiasz tego biedaka? Nikt w okolicy nie chce pomóc?!
 10. Nie wytrzymam, choć nie dotyczy to boleczka, to jednak muszę się z wami podzielić dobrą wiadomością, bo wy ziewać nie będziecie. Otòż wróciłam z przytuliska jakies 20 minut temu, z joggingu z psiakami i nie może do mnie dotrzeć wiadomość,że w kojcu nr 8 nie ma funi i miki, dwóch suczek, które mieszkały tam tak dawno, że żadna wolontariszka nie wie od kiedy, poprostu zawsze tam były. Wczoraj zawiozłam obie malizny do koleżanki, ktòra prowadzi coś w rodzaju azylu dla bied wszystkich gatunków, i która ma zwyczaj adoptować z przytułka najwieksze biedy i staruszki. Wczoraj właśnie staruszek, którego adoptowała jako ostatniego, Krakers, odszedł za TM i jeszcze tego samego dnia adoptowała Miki i Funie, ostatnie już weteranki jskie były w azylu od początku wolontariatu :) wielka chwila, wspaniała osoba! Piszę o tym by wlać w wasze serducha odobinę otuchy, dodać wam nadziei w tym szczególnie trudnym okresie, bo idą świeta, ludzie będą wyrzucać na potęgę, napatrzymy się na krzywdę wyrządzaną przez ludzi z niedowładem umysłowym, ale pamiętajcie, że te nieliczne osoby o wielkich sercach są, dadzą dom, warto ich szukać i uporczywie mieć nadzieje. Miłego dnia,Wam, wszystkim wspaniałym!
 11. Wpłynęła d. Stała od kontaktogłoszenia za grudzień, dziękuję. U nas jakoś leci, ale lekki szpital, bo rodzina cała rozłożona wirusem, 2 psiki chore, jeden brzusio i drugi też plus stan zapalny gruczołów okołodbytowych, kotek po operacji guza ... pozostałe dwa kociołki się trzymają i Boleńko w super formie :))) a tak to jeździmy na zastrzyki z chorowitkami, smarkamy i pielęgnujemy się, jak się da. Mam nadzieje,że Was to omija.
 12. Hahah dobre :) chociaż, ludzie moga sie wybronic, bo zawszejezt jeden procent, ktory mozna przzenaczyc na ten cel i viola, jest coraoczna pomoc
 13. RYSS to jest piesio,który ucieka na widok aparatu, juz pisalam o tym, nie ma takiej opcji zeby sie zblizyc z aparatem, bo odwraca sie i ucieka, ten na zdjeciu przyklafowym nie wyglada na zestresowanego. Tutaj na watku zamieszczam wszystkim zdjecia nie ustawiane. Dla wgladu dla wszystkich zatroskanych, a w ogloszeniach ma zdjecia robione przez profesjonalnego aparatu.
 14. Niom, kotki niezawodnie wyszukują sobie domki, jest jakaś magia w tych kartonikach :)https://www.youtube.com/watch?v=J11uu8L8FTY
 15. Dziekujemy pięknie,Kiyoshi (deklaracja stała)    wpłynęło 10zł za pażdziernik :)
 16. Dzięki pięknie, jak tylko doleci, zaktualizujemy. Pozdrawiam od chłoptasia, który obecnie nie jest przy mnie bo drzwi pilnuje, czeka u drzwi na cosobotnią wizytę cioteczki, która zawsze ma małe co nieco dla dziadostwa :)
 17. Boluś też pozdrawia z kocyka. Miała być fotka, ale utknęla na aparacie bo bateria padła. Jak się podładuje, to poślemy pięknisia cioteczkom :))) 
 18. Tak  Kochana, już zaktualizowałam i sprawdziłąm, potwierdzam jest 118,10 zł. Mamy teraz na plusie  :))) Pozdrwaiam mocno i dziękuję za zaangażowanie raz jeszcze !!!!
 19. Wpłynęło 100zł od kontaktogłoszenia za listopdad, ślicznie dziękuję, Wioluś!!   Boleczko ma się dobrze, całymi dniami sobie śpi, bo pogoda nie całkiem po jego myśli :) Panicz wybrał sobie miejsce, półpiętro, bardzo mądrze z perspektywy strategicznej; widać i słychać co na dole i co na górze się dzieje. W ten sposób nie będzie niedoinformowany :) Słodkie to takie!!!
 20. Bardzo dziękuję :) Już posyłam i potwierdzę jak tylko dojdzie przelew :)
×