Jump to content
Dogomania

biednedobre

Members
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About biednedobre

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wczoraj rozstalismy sie na zawsze. Okrutnie bezsensowny stał. Się dalszy trud.
 2. Jedno, bardzo spóżnione, ale oczy mam bardzo chore, teraz trochę widzę i pozdrawiam poswiątecznie :)
 3. My również życzymy dużo szczęścia i radochy w 2017!!
 4. Witajciecioteczkikochane,pozdrawiamy wszystkichgorąco! Boluś ma się świetnie,relaksuje sie na trawce.Przed aparatem dalej ucieka, ale coś tam zawsze uchwycę:))
 5. Bardzo nam miło, również gorąco pozdrawiamy, u Boleczka po staremu, kocyk, miska i pare ataków na piechy spacerujące za brameczką, kizianko, spacet i od nowa :))) zasłużona emeryturka :)
 6. Dziękuję za ciepłe słowa :))) Boleczko zadowolony wyleguje sie na kocyku i nawet nie wie, że zmienił status:) pozdrawiamy Was gorąco i wkleimy od czasu do czasu jakiś njus=portrecik :))))
 7. Dziękuję za ciepłe słowa :))) Boleczko zadowolony wyleguje sie na kocyku i nawet nie wie, że zmienił status:) pozdrawiamy Was gorąco i wkleimy od czasu do czasu jakiś njus=portrecik :))))
 8. Kochani, dziękuję wszystkim za obecność na wątku i wsparcie! Oficjalnie zamykam wątek, nie będę szukać już domku dla Boleczka, zostaje u mnie. Psinka jest staruszkiem, traci wzrok, przywiązał się do nas i do stada, nie ma więc sensu fundować mu nowego stresu związanego z przenosinami. Dzięki wielkie za Waszą pomoc!
 9. ....i meldujemy, dziękujemy, doleciało 10 zł 04.01.16 :) .... ładna ta szatka nowa :)
 10. rewelacja, nie będzie marzł w te święta!!! żeby tak jeszcze inne wątki miały takie pozytywne zakończenie :) Cieszę się nie zmiernie i Tobie też dużo lżej :))) A Boleczko wspaniały, troszkę popłakuje oczko, ale mamy mazidełko i aplikujemy. Ponadto, dziś wyrosła mu kępka siwulców na głowce, robi się sędziwy. Cieszę się bardzo, że nie tkwi w schronie, wrrr, tam tak smutno, zimno..
 11. Kiyoshi kochana, to właśnie ten przyķład ludzkiego okrucieństwa między innymi miałam na myśli :( gdzie ta bieda? Przy drodze? Znieczulica dobija, bo zwala wszystko na barki nielicznych, którym nie jest obojętne. Domarmiasz tego biedaka? Nikt w okolicy nie chce pomóc?!
×