Jump to content
Dogomania

Uratowane dwie szczeniaczki - mają domy :)


malagos

Recommended Posts

Pewna pani ma dobre serce i małe mieszkanie. Pomaga jak umie bezdomnym zwierzętom. Z czasem zaczęło wymykać się to spod kontroli i przerasta Panią.


Teraz jest tam kilka naście kotów, trzy psy i ... Właśnie te dwa małe szczeniaki. Po tragicznej śmierci suczki, która zginęła brutalnie zamordowana przez właściciela, pani przygarnęła dwie dwutygodniowe sierotki, wykarmiła, na swój sposób zadbała.
Psiątka mają teraz 8 tygodni. Nie wychodzą na dwór, pani je trzyma w mieszkaniu, razem z tymi kotami i dorosłymi psami. Małe mają ciągle biegunki, a pani je odrobacza, bo myśli, ze to przez robale.
Jedzą koci żwirek! Zamknięte koło....



BŁAGAMY O POMOC!
TU NIE MA ŻARTÓW!


Te szczenięta są naprawdę w niebezpieczeństwie.

W poniedziałek postaramy się o jakiekolwiek zdjęcia, ale na takie, na różowej kanapie z misiem nie ma szans...

Kochani, prosimy o ratunek dla tych maleństw! Trzeba je odebrać od tej Pani i dać tymczasowe schronienie - szczenięta po ogłoszeniu będą miały wzięcie, bo są śliczne. Jedna sunia czarna podpalana, druga trochę marengo.
Może ktoś z Warszawy ma odrobinę miejsca? Dowieziemy maluchy, damy karmę i zapłacimy za ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Co za koszmar :(

Czy ten potwór odpowie za swoją zbrodnię ?

Właśnie podjęłam się przyjąć na DT malutką sunię ze schronu.

Koniecznie trzeba szukać możliwości, rozpropagować wątek na dogo.

Na dobrą sprawę wszystkie zwierzaki u tej pani potrzebują nowych domów :(

Link to comment
Share on other sites

...Czy ta Pani przyjęła od Was jakąś karmę dla nich, żeby nie jadły żwirku? ...

Dobry pomysł. Może warto spróbować. Póki są u tej pani, może nie jadłyby z głody żwirku.

 

Pospamowałam na watkach, może zjawi się ktoś, kto będzie mógł coś zaoferować dla maluszków.

Link to comment
Share on other sites

Szukamy z kejciu od kilku dni szczeniaka dla mojego kolegi - podesłałyśmy mu kilka fotek, ale jak beda fotki tych szczeniaków to powiem, że te są w pilnej potrzebie.

Te sierotki są w pierwszej kolejności do pokazania, ale jeśli kolega nie zdecyduje się dać im DS, to u Makili jest piątka około 7-mio tygodniowych szczeniaczków szukających domków.

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/142458-maleństwa-ze-schronu-błagają-o-ratunek/?p=15806162

Link to comment
Share on other sites

Tak mi przykro, że nie mogę dać dt:( Ciągle jestem w rozjazdach, ledwo obrabiam moje zwierzydła :(  A czemu te szczeniorki jedzą żwirek?!

Tym bidulkom można także pomóc wklejając sobie do podpisu link do tego wątku

 

Dwie sierotki po zamordowanej suni są w tragicznej sytuacji - DT potrzebny na wczoraj

 

 

Pewnie przy tak licznej gromadce zwierzaków pani nie za bardzo ma je czym karmić :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...