Jump to content
Dogomania

WIGA - ZJAWISKOWA SPORTSMENKA W CUDOWNYM DS.


Poker

Recommended Posts

Wiga ma wyraźnie nie zaspokojony instynkt macierzyński.

Dziś mało nie dostała bzika na widok ,a może bardziej zapach mojej 19.dniowej wnusi. Chciała ją lizać, obwąchiwała bardzo intensywnie. KOcie znowu robiła toaletę i nawet udało mi się trochę nagrać. Wgram wieczorem , bo obowiązki wzywają.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście ,że możemy się skontaktować.Podam Maci numer mojego telefonu i się zmówimy.Mogę pojutrze jej dać też, bo raczej przejeżdża w pobliżu mojego domu.

 

Witam ;). Ja niestety wracam pociągiem do domu. We Wrocławiu będę znowu w poniedziałek i do piątku zostanę.

Link to comment
Share on other sites

Kontenerek na pewno się zmieści w pociągu.Wiozłam go z zawartością :evil_lol:

 

Wigunia cudna mamuśka:)

Poker gratuluję Wnusi:) :):)

Dziękuję za gratulacje

Wgrywam filmik, na którym widać trochę opiekuńczość Wiguni.

http://youtu.be/GMAFW7RjJeE

Link to comment
Share on other sites

Ale mam cudną imienniczkę!Te ucholce nietoperze i maść jak u hieny pręgowanej,no i koty lubi,ale cudo!u mnie to by miała co robić,wreszcie by mnie wyręczyła w czyszczniu kocich uszu,a jest co wylizywać/10 par/.A moja Elza-od 4 tygodnia życia z kotami,najchętniej by je zjadła,żadnych wspólnych zabaw,ledwie"chłodna przyjaźń",czy jak to tam było u klasyka.Wzięłabym sobie Wiguniowy banerek,ale zupełnie nie wiem,jak się do tego zabrać.Nawet emotikonki mi gdieś wcięło,ech to nowodogo.

Link to comment
Share on other sites

Witaj imienniczko Wigi .

Wiga jest niesamowicie energiczną  i mocno zabiegającą o względy dziewczyną.

Potrafi ganiać kotę i mocno i zaczepiać.Nie jest w celach krwiożerczych,ale czasem bywa zbyt natarczywe.Kota zamienia się wtedy w tygrysa , puszy się i leje sunię po kufie , na szczęście bez pazurów,. Raz prawy sierpowy, raz lewy prosty.

A po chwili zgodnie kroczą obok siebie albo właśnie robią toaletę. Cyrk na kółkach, TV nie trzeba..

Wiga powinna znaleźć dom z dziećmi w wieku szkolnym , które ją wymęczą zabawą.

A banerek jest bardzo łatwo pobrać.Kopiujesz go jak tekst i wklejasz w swój podpis czyli sygnaturkę.

Emotionki zrobili fatalnie, bo nie mam cierpliwości wyszukiwać spośród tylu tego jednego. Przedtem była lepsza wersja, gdy dostęp do podstawowych był łatwy i wystarczał do szybkiego zastosowania.

Link to comment
Share on other sites

Ja jak piszę z domowego kompa, mam wszystkie emotikonki, i tekst po naciśnięciu "odpowiedz" wskakuje na miejsce. Z laptota zaś ni, anie uśmieszków, ani pogrubień, a żeby umieścić odpowiedź, muszę wcisnąć "wiecej opcji odpisywania" i dopiero odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...