Jump to content
Dogomania

Warto wierzyć w cuda! Po blisko 2 latach w DT, Imka znalazła super domek! W małym ciałku wielki strach...


Nutusia

Recommended Posts

Myślę, że Nutusia spacerowała dalej niż od Karmelickiej do Kościoła Mariackiego. Dobrze, że dłużej rozmowa nie trwała, bo jeszcze i Krechulec by poszedł do adopcji.

\A tak wracając do tematu - ja też mocno ściskam kciuki za dom ze sznaucerem :) no i kundelkiem i kotami :)

Link to comment
Share on other sites

A ja ZAWSZE zapomnę spytać :( A jak nie zapomnę, to ludzie nie pamiętają skąd i odpowiedź brzmi "z internetu" :D

 

Imcik taki strachulec, a z wielką godnością potraktował nadranną burzę z potężnymi grzmotami i nawet nie musiałam okna w sypialni zamykać :)

Link to comment
Share on other sites

Aha, zapomniałam napisać, że Pan pytał czy ta druga psina ze zdjęcia jest do adopcji. Oczywiście o kogo chodziło? Nie, nie o Lili ;) O Gapcię :D

 

Wcale się nie dziwię:-) Gapiszonek jest śliczny, a na zdjęciach nie widać jaki z niej dzikusek:-)

Link to comment
Share on other sites

Sirota i ofiara losu! Ale przy tym i wielka ściemniara ;) Bo jak napadać na Lili, to pierwsza! Z kolei żeby ją głaskać i nie przestawać, robi te swoje oczy kota ze Shreka, jaka to ona skrzywdzona i niedopieszczona. No i niestety, ma w sobie syndrom ofiary - wczoraj została "napadnięta". I zadziwia mnie fakt, że jak dochodzi do jakiejś zadymy, żadne ze stałego stada jej nie broni, ale też próbuje atakować :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...