Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Jestem z po podróży,

Od razu zadam pytanie czy sponsorzy suni husky z małymi wyrażą zgodę żeby podzielić deklarację po połowie na sunię i czarnego szczeniaczka?

Ostatecznie nie pojechał do lecznicy i zostanie u Makili ale ilość piesków za które Makila nie bierze pieniędzy jest niemoralna....Już nie mam sumienia obarczać Anety kolejnym psiakiem na bdt..

Jeśli się zgodzicie to 110 zł  miesięcznie przekażę Anecie a 100zł Fundacji Malamut...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że wyniki krwi Oriego sa dobre.To bardzo ważne! :smile:

Moja deklaracja stała za 5 miesięcy dla maluchów poleciała.

Czy są jakieś nowe wiadomości?

 

Dziękuję:)

Sunia husky z dwoma szkrabami już u Malamutów.

O większego szczeniaka walczyłam jak lwica, już nie wiem co jeszcze można zrobić.

Odchoruję to:(

Jakaś Pani , która ponoć pomaga tam pieskom zabiera go dla znajomych.

Weźmie go w sobotę, jeśli nie- ja go natychmiast zabiorę.

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaczka nie przechwyciłam , zachłanna Makila ;) przywłaszczyła go dla siebie ;)
Na szczęście pozwoliła przyjechać wymizić , więc może wkrótce przytulę malucha :)

 

Makila, jesteś niesamowita :loveu:  :loveu:

 

Bede miala doga niemieckiego? ;-) Lando wazy juz 20 kg :smile: 5 tygodni temu wazyl 11,4

 

Niesamowite, jak szybko przybrał na wadze:-)

 

 

U Dipsy- Soni super:)

U Rysia również wspaniale, Baki-Spajki nie reagował na imię Spajki ale reaguje na "Rysio" więc został ostatecznie Rysiem:)

 

Dobrze, że już jesteś :loveu:  Ewu, a co z Elwiskiem?

Link to comment
Share on other sites

Kasiu nie uwierzysz ale przedwczoraj w Niemczech miałam niezwykłe spotkanie.

Poszłam z moim wnukiem i Elwisem na długi spacer.Dookoła są piękne , dzikawe tereny spacerowe.

Najpierw spotkaliśmy Panią z koniem(nie na koniu ale z koniem:) :) i psem a potem zza zakrętu wyskoczył na nas cudny , czarny , błyszczący dog , łudząco podobny do Lando( nie miał białej krawatki).Uszy i pychol prawie identyczne:)

Piękny , zadbany , tak jak Landuś :)

Zamarłam bo Elwis pomimo smyczy rzuca się na inne psy , dog biegł w naszą stronę i wtedy usłyszałam głośną komendę:"Lando stop!!!"

Potem Pani zawołała z niemieckim akcentem:"Lando!!!" i dog zawrócił.

Pomyślałam jakie to niesamowite, spotkałam niemieckiego Lando i na dodatek bardzo podobnego , oczywiście sporo większego.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem z po podróży,

Od razu zadam pytanie czy sponsorzy suni husky z małymi wyrażą zgodę żeby podzielić deklarację po połowie na sunię i czarnego szczeniaczka?

Ostatecznie nie pojechał do lecznicy i zostanie u Makili ale ilość piesków za które Makila nie bierze pieniędzy jest niemoralna....Już nie mam sumienia obarczać Anety kolejnym psiakiem na bdt..

Jeśli się zgodzicie to 110 zł  miesięcznie przekażę Anecie a 100zł Fundacji Malamut...

Jeżeli chodzi o moją skromna deklarację,to zarządzaj tak,jak najlepiej będzie dla piesiów :smile:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem maluszek został odrobaczony.

Rano był wesoły urwis a po południu leżał, nie chciał jeść.

Zaraz zmierzyłam mu temperaturę, była ok 38 stopni.

Już miałam się zbierać z malcem do weta jak zrobił koopę z dużą ilością robali, za jakąś godzinę kolejna robalowa koopa.

Chyba bolał go brzuszek, bo po wszystkim szalał jak zwykle.

 

Dałam mu na imię Olafek (Oluś  :loveu: )

 

Ciągle myślę o tym drugim który został w tym okropnym schronie  :-(

Link to comment
Share on other sites

Jestem z po podróży,

Od razu zadam pytanie czy sponsorzy suni husky z małymi wyrażą zgodę żeby podzielić deklarację po połowie na sunię i czarnego szczeniaczka?

Ostatecznie nie pojechał do lecznicy i zostanie u Makili ale ilość piesków za które Makila nie bierze pieniędzy jest niemoralna....Już nie mam sumienia obarczać Anety kolejnym psiakiem na bdt..

Jeśli się zgodzicie to 110 zł  miesięcznie przekażę Anecie a 100zł Fundacji Malamut...

Jestem za, a nawet przeciw :)

 

 

...Kocio z Tosią rewelka :)

Ale to już koniec darmowej rozrywki, Kocio od wczoraj jest już na swoim :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem z po podróży,

Od razu zadam pytanie czy sponsorzy suni husky z małymi wyrażą zgodę żeby podzielić deklarację po połowie na sunię i czarnego szczeniaczka?

Ostatecznie nie pojechał do lecznicy i zostanie u Makili ale ilość piesków za które Makila nie bierze pieniędzy jest niemoralna....Już nie mam sumienia obarczać Anety kolejnym psiakiem na bdt..

Jeśli się zgodzicie to 110 zł  miesięcznie przekażę Anecie a 100zł Fundacji Malamut...

Moją również  :fadein: .

Link to comment
Share on other sites

Jest już zgoda ostatniejszansy na zwrot kosztów sterylki :klacz:

Wysłałam PW do elik.

Wielkie, ogromne DZIĘKUJĘ  :Rose: :Rose: :Rose:

 

Na PW odpisałam :)

 

A tak wygląda brzusio Tosi po zabiegu

 

20141121_064931.jpg

 

Nawet nie trzeba było stosować fartuszka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...