Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Sonia mogła być wystraszona aparatem, nową ciocią, która fotki robiła i była całkiem blisko.

Sonia chyba trochę obawia się nowych ludzi. Była ze mną już na kilku spacerkach i niektórych ludzi z

daleka oszczekuje, a innych nie. Na smyczy radzi sobie coraz lepiej, na pierwszym spacerze chciała

smycz przegryźć teraz nie zwraca na nią uwagi. Myślę, że ona chodziła bez smyczy przy swoim człowieku,

Będę prosiła o ogłoszenia dla Soni, je niepotrzafię ich jeszcze robić.

Link to comment
Share on other sites

Mam odpowiedź na ogłoszenie Tosi na OLX, ale to chyba nie to :(

 

Sonia mogła być wystraszona aparatem, nową ciocią, która fotki robiła i była całkiem blisko.

Sonia chyba trochę obawia się nowych ludzi. Była ze mną już na kilku spacerkach i niektórych ludzi z

daleka oszczekuje, a innych nie. Na smyczy radzi sobie coraz lepiej, na pierwszym spacerze chciała

smycz przegryźć teraz nie zwraca na nią uwagi. Myślę, że ona chodziła bez smyczy przy swoim człowieku,

Będę prosiła o ogłoszenia dla Soni, je niepotrzafię ich jeszcze robić.

A jak Sonia do dzieci, innych psów, kotów, jak z zachowywaniem czystości. Te sprawy tyrzeba nakreślić w ogłoszeniu.

Czy Sonia miała już sterylizację ?

Link to comment
Share on other sites

Tak, śliczny pysiu. Ja też kocham takie ryjki :loveu:

 

Posłałam fakturke za sterylizację Tosi. Czy piszą na wątku, że wysłali kasę ?

Nic nie piszą. To u nich trochę trwa.

Podsyłam Ci link do ostatniej strony, żebyś sobie zaglądała.

http://www.dogomania.com/forum/topic/140244-akcji-sterylizacja-razem-walczmy-z-bezdomno%C5%9Bci%C4%85-do%C5%82%C4%85cz-do-akcji/page-9

Link to comment
Share on other sites

Nic nie piszą. To u nich trochę trwa.

Podsyłam Ci link do ostatniej strony, żebyś sobie zaglądała.

http://www.dogomania.com/forum/topic/140244-akcji-sterylizacja-razem-walczmy-z-bezdomno%C5%9Bci%C4%85-do%C5%82%C4%85cz-do-akcji/page-9

Dzięki za link, będę kukała. Chodziło mi o to właśnie, czy dają znać na wątku po wysłaniu kasy :)

Link to comment
Share on other sites

Sonia mogła być wystraszona aparatem, nową ciocią, która fotki robiła i była całkiem blisko.

Sonia chyba trochę obawia się nowych ludzi. Była ze mną już na kilku spacerkach i niektórych ludzi z

daleka oszczekuje, a innych nie. Na smyczy radzi sobie coraz lepiej, na pierwszym spacerze chciała

smycz przegryźć teraz nie zwraca na nią uwagi. Myślę, że ona chodziła bez smyczy przy swoim człowieku,

Będę prosiła o ogłoszenia dla Soni, je niepotrzafię ich jeszcze robić.

Gajowa, ja Ci zamówię ogłoszenia na bazarku ogłoszeniowym u kejciu/Ziutki. Bazarek trwa do 15 grudnia. Wyrobisz się ?

http://www.dogomania.com/forum/topic/144010-ogłoszeniowy-wysyłamy-psiaki-do-domów

Zajrzyj tam do pierwszego postu, gdzie jest napisane na jaki adres mejlowy podesłać tekst i zdjęcia.

W sprawie tekstu możesz uśmiechnąć się do Nutusi. Wybacz Nutusiu, że wszystkich do Ciebie kieruję, ale jesteś The Best :)

I napisz, że to w ramach moich pakietów.

Link to comment
Share on other sites

Gajowa, ja Ci zamówię ogłoszenia na bazarku ogłoszeniowym u kejciu/Ziutki. Bazarek trwa do 15 grudnia. Wyrobisz się ?

http://www.dogomania.com/forum/topic/144010-ogłoszeniowy-wysyłamy-psiaki-do-domów

Zajrzyj tam do pierwszego postu, gdzie jest napisane na jaki adres mejlowy podesłać tekst i zdjęcia.

W sprawie tekstu możesz uśmiechnąć się do Nutusi. Wybacz Nutusiu, że wszystkich do Ciebie kieruję, ale jesteś The Best :)

I napisz, że to w ramach moich pakietów.

Super :) Jeśli Sonia jest już gotowa do adopcji to nie ma co zwlekać z ogłoszeniami, ale poczekajmy co Gajowa odpowie na post poniżej. To ważne, zwłaszcza jeśli chodzi o sterylizację :)

 

...

A jak Sonia do dzieci, innych psów, kotów, jak z zachowywaniem czystości. Te sprawy tyrzeba nakreślić w ogłoszeniu.

Czy Sonia miała już sterylizację ?

Link to comment
Share on other sites

Pisać, że już po sterylce, nawet jeśli jest przed. Jak się dobry domek trafi, poczeka ;)

Tekst oczywiście napiszę z największą przyjemnością, tylko poproszę o info w pigułce :)

Sonia malutka waży 6,5 kg, ok.3 letnia sunia, zdrowa, odrobaczona wysterylizowana.

Niezwykle łagdna, z uwielbieniem wpatrzona w człowieka.

Potrafi chodzic na smyczy, w domu nie niszczy , zachowuje czystość.

Z psami i suniami się dogaduje lecz nie dąży do kontaktu z nimi.

Nie znam stosunku do dzieci i kotów.

 

Napisałam, że zachowuje czystość ale miała wpadkę /kałuża/ pierwszego dnia pobytu w domu,

uznałam, że to był incydent.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, Gajowa, zaraz cosik sklecę ;)

 

Wpadka może się zdarzyć przecież nawet jeśli w DT zachowuje bezbłędnie czystość. Ludzie muszą być o tym uprzedzeni (jeśli sami na to nie wpadną ;))

Koniecznie zrób Soni taką fotkę, żeby było widać jaka jest maleńka. Na podstawie wstawionych na wątek zdjęć, oceniłabym ją na psa do kolana i na co najmniej 12-15 kg!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, Gajowa, zaraz cosik sklecę ;)

 

Wpadka może się zdarzyć przecież nawet jeśli w DT zachowuje bezbłędnie czystość. Ludzie muszą być o tym uprzedzeni (jeśli sami na to nie wpadną ;))

Koniecznie zrób Soni taką fotkę, żeby było widać jaka jest maleńka. Na podstawie wstawionych na wątek zdjęć, oceniłabym ją na psa do kolana i na co najmniej 12-15 kg!

 Lepszych fotek nie zrobię, być może Sonia na nich wygląda na większą niż jest 

 i dlatego konieczne jest podanie wagi.

 Nutusia z góry dziękuję za tekst.

 Chciałabym aby domek znalazł się szybko, ponieważ Sonia teraz maże z łatwością

 przejść przez ogrodzenie - na zdjęciu 4 od dołu widać , że pomiędzy podmurówką

a sztachetami jest odstęp. Teraz muszę ją pilnować podczas spacerku w ogródku,

a wiadomo , że wieczór jest długi i Soni po ciemku nie widać.

Link to comment
Share on other sites

Proszę podpiszcie petycję. Do środy jest tak mało czasu... Musimy walczyć o zwierzaczki, jak nie my to kto :(.

http://www.petycjeonline.com/apel_do_premier_ewy_kopacz_w_sprawie_zwierzt_dowiadczalnych

Już dawno podpisałam z odpowiednim komentarzem. W głowie się nie mieści, że przy obecnej technice, gdzie

prawie wszystko można zrobić wirtualnie, sadysta chce maltretować żywe stworzenia. W momencie gotuję, gdy o tym pomyślę. :lmaa:   :pissed:

 

 

 Lepszych fotek nie zrobię, być może Sonia na nich wygląda na większą niż jest 

 i dlatego konieczne jest podanie wagi.

...

 

Szkoda, że nie można zrobić zdjęć wierniej oddających wielkość Soni. Na tych zdjęciach wygląda na sporego psa. Napisanie, że waży 6 kg nic nie pomoże, gdy na zdjęciach widać będzie tak dużego psa :(

Link to comment
Share on other sites

Pani zarezerwowała szczeniaczka, małego czarnego bezbronnego szkraba...Jego kolega dawno siedzi bezpieczny u Makili, on czekał...

Dzwoniłam, prosiłam, martwiłam się.

Ciągle dostawałam sprzeczne informacje:(

Ostatecznie tak jak przeczuwałam okazało się ,że maluch nie przeżył ,że miał szansę ale ktoś mu ją zabrał :(

Nie mogę się z tym pogodzić, nie umiem przeżyć i wybaczyć :(

Przepraszam kochanie , nie zdołałam Ci pomóc:(:(

Link to comment
Share on other sites

Elik oby ta ustawa nie przeszła :(.

Mam taką nadzieję.

 

Ciocie, podpowiedzcie proszę, na dole petycji są dwie opcje. Którą wybrać?

"Czy chcesz udostepnić swój podpis"

"Tak", czy "Nie"... bo nie kumam o co chodzi...

 

Oczywiście chcę podpisać tą petycję.

Nie ma znaczenia dla faktu podpisania petycji. Ja zaznaczyłam, że nie, a i tak mój komentarz pokazał się wśród innych komentarzy, czyli podpis został uznany.

To nie jedyna petycja w tej sprawie. Ten wcześniejszy podpis w tej sprawie złożyłam na jakiejś innej petycji.

 

Pani zarezerwowała szczeniaczka, małego czarnego bezbronnego szkraba...Jego kolega dawno siedzi bezpieczny u Makili, on czekał...

Dzwoniłam, prosiłam, martwiłam się.

Ciągle dostawałam sprzeczne informacje:(

Ostatecznie tak jak przeczuwałam okazało się ,że maluch nie przeżył ,że miał szansę ale ktoś mu ją zabrał :(

Nie mogę się z tym pogodzić, nie umiem przeżyć i wybaczyć :(

Przepraszam kochanie , nie zdołałam Ci pomóc:( :(

To straszne :( Znieczulica tych ludzi jest nieludzka :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...