Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

Czuję sie odpowiedzialna w jakimś stopniu za ta akcje wyciągania psa i naprawde jestem Ci Agat wdzieczna ze chcialaś jechać po sunie, poswiecić swój czas i pieniądze,jednak boje sie ze nikt Ci jej nie wyciągnie,najlepszy kontakt z psem ma pani Karina, ale i jej sie nie udało ostatnio założyć psu szelek, ja miałam do czynienia z róznymi psami i mysle ze sobie poradze z tym pyrdkiem ;) a do tego pojade jako pasażer wiec będe doglądać malej podczas podrózy, Ty byś jechała sama i tez mogłabyś miec z nia czasem problemy. Na prawdę jestem Ci bardzo wdzieczna i dziekuję ale nie chciałabym zeby cos nie wypaliło i mysle ze lepiej będzie jak pojade z bratem Sharki

Link to comment
Share on other sites

Wierzę, że Ana, wespół z bratem Sharki, okiełznają tą groźną bestyjkę...:razz:
A tak naprawdę, to serce pęka, że to maleństwo jest w tak ogromnym stresie i chciałoby się wyciągnąć ją stamtąd jak najszybciej, zapewnić spokój, dobre jedzonko itd.

Agat - raz jeszcze piękne podziękowanie za nieustającą chęć pomocy. :buzi::iloveyou::Rose:Tak ogromnej i bezinteresownej.
Chyba tak będzie lepiej, by jechała po nią Ana, zwłaszcza, że ma doświadczenie z takimi gryzoniami i strachulcami, no i będzie miała faceta do pomocy.

Teraz prosimy o kciuki i dobre myśli, by sunia szybko znalazła się u mnie i cała akcja wyciągania jej ze schronu i wyprowadzania "na ludzi" była szybka i bezbolesna :cool3:

Edited by Figunia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Wierzę, że Ana, wespół z bratem Sharki, okiełznają tą groźną bestyjkę...:razz:
A tak naprawdę, to serce pęka, że to maleństwo jest w tak ogromnym stresie i chciałoby się wyciągnąć ją stamtąd jak najszybciej, zapewnić spokój, dobre jedzonko itd.

Agat - raz jeszcze piękne podziękowanie za nieustającą chęć pomocy. :buzi::iloveyou::Rose:Tak ogromnej i bezinteresownej.
Chyba tak będzie lepiej, by jechała po nią Ana, zwłaszcza, że ma doświadczenie z takimi gryzoniami i strachulcami, no i będzie miała faceta do pomocy.

Teraz prosimy o kciuki i dobre myśli, by sunia szybko znalazła się u mnie i cała akcja wyciągania jej ze schronu i wyprowadzania "na ludzi" była szybka i bezbolesna :cool3:[/QUOTE]

Moje kciuki zaciśnięte z całych sił

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zaproszenie więc się ujawniam:) Wątek suni podczytuję od początku ale nie mam jak pomóc więc się nie odzywam.
Ale to co chciałam napisać, to że podniosło mnie na duchu (w kontekście atmosfery na wielu wątkach dogo), że pomimo pewnych nieporozumień udało wam się kulturalnie i spokojnie wszystko wyjaśnić i dogadać:)
Trzymam kciuki za jamnisię:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, przepraszam że odpowiem hurtem, ale nie umiem wklejać kilku różnych wypowiedzi w jednym poście (jeden, tak)... pięknie dziękuję za tak miłą reakcję na wysyłane zaproszenia. Wiem, że sporo Cioteczek podczytuję wątek suni z ukrycia, sama tak często robię, mam nadzieję, że jednak będzie nas więcej...;)
Poszło dziś ponad 100 zaproszeń...

Tak, dbamy o miłą atmosferę na wątku. Przerażające jest to, co dzieje się na niektórych...
Mam nadzieję, że tutaj będą zaglądać tylko prawdziwi maniacy psów, nie "malowani", czyli DOGOmaniacy a nie FORSYmaniacy czy też SENSACJImaniacy.

Edited by Figunia
literówka
Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi miło że pojawiło się więcej osób u suni:multi:Figunia dziękuje za rozsyłanie wątku:Rose:
Ja nadal czekam na info kiedy będziemy mogli jechać, niestety Pan Paweł ktory ze mną pojedzie ma samochód u mechanika i coś sie tam przedłuża, szkoda bo tak by sunia juz jutro była u Figuni. Niby samochód ma być w środę, czwartek, oby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']To i tak jest krótki czas do dotarcia maleństwa do Figuni w porównaniu gdyby miała dalej tkwić w schronie albo coś gorszego by miało nastąpić.
Czy dogadane są warunki odbioru suni?[/QUOTE]

Po sunię pojedzie ana666 i sama ją wyciągnie nie licząc na niczyją pomoc - mam na myśli pracowników schronu. Na pewno wcześniej upewni się, że ktoś w tym schronisku będzie i psa pozwoli zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']Bardzo mi miło że pojawiło się więcej osób u suni:multi:Figunia dziękuje za rozsyłanie wątku:Rose:
Ja nadal czekam na info kiedy będziemy mogli jechać, niestety Pan Paweł ktory ze mną pojedzie ma samochód u mechanika i coś sie tam przedłuża, szkoda bo tak by sunia juz jutro była u Figuni. Niby samochód ma być w środę, czwartek, oby.[/QUOTE]

A ja Tobie dziękuję za WSZYSTKO co robisz, by dać jamnisi szansę na lepsze życie :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...