Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

[quote name='Bgra']taka słodka maleńka kruszynka,mam słabość do staruszeczek:loveu:
bardzo się cieszę,że trafi w dobre ręce:lol:
jakieś fanty na bazarek pewnie znajdę,na razie tyle mogę zadeklarować[/QUOTE]

Dziękuję!:lol: I mam nadzieję, że jamnisia również tak pozytywnie oceni moje ręce. Choć na pewno nie od razu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']od Fundacji SOS dla Jamników 100 zł do transportu[/QUOTE]
Z całego serca dziekuję:Rose:
[quote name='b-b']Czy ktoś robił jamnisi bazarek kilometrowy na transport do DS?
Jeśli nie to może ktoś zrobi?[/QUOTE]
Sunia nie jedzie do ds tylko dt. nie ma żadnego bazarku na sunię obecnie.
[quote name='agat21']Grosik na podróż jaminisi przelany :)
Czekamy na samochód naprawiony :)[/QUOTE]
Bardzo dziekuję, już doszło 40zł:calus:
[quote name='Anula']Proszę o dane do przelewu.Pomgę malutką kwotą 20,00zł na transport jamnisia.Niech jak najszybciej dotrze do Figuni-zaciskam kciuki.[/QUOTE]
Wysłane ;)

Link to comment
Share on other sites

jutro wpisze w pierwszym poście,
na razie wpłynęło 40zł od Agat21
z deklaracji wynika ze będzie jeszcze 20zł od Anuli i 100zł od fundacji SOS Jamnikom oraz jakaś kwota od HELENA5.
a potrzeba 400zł na transport i wyadoptowanie psa, czyli brakuje jakieś 240zł do niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']To proszę numer konta, ale czy cos do niedzieli dojdzie to nie wiem[/QUOTE]
Bardzo dziekuję:calus: nawet jakby nie doszlo to ureguluje z Panem pozniej.
[quote name='Anula']Przelew poszedł,powinien być jutro.Przepraszam ale tylko taką kwotą mogłam pomóc,też mam na tymczasiku sunię starszą,która pochłania pieniążki,nie wspomnę o moim rezydencie.Trzymam kciuki za jamnisia.[/QUOTE]
Nie przepraszaj, to jest bardzo duzo, zlotówka do złotówki i tak brakująca kwota maleje. Jeszcze raz dziękuję:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Sunia, już wie że jedzie do domku, nawet do auta komuś wskoczyła!... a że to nie to auto:eviltong:[/QUOTE]

Mądralińska jest, tylko troszkę za bardzo się pospieszyła...co jest zresztą całkowicie zrozumiałe...
Miejmy nadzieję, że samochód jej nie straszny i podróż zniesie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...