Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

Będę zatem mocno trzymać kciuki, żeby udało się suńkę w miarę bezboleśnie dla niej wyciągnąć i do podróży przysposobić :)
I za szczęśliwą podróż. Myślę, że ona jest mądra psina i mimo stresu zrozumie, że jedzie po lepsze życie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Będę zatem mocno trzymać kciuki, żeby udało się suńkę w miarę bezboleśnie dla niej wyciągnąć i do podróży przysposobić :)
I za szczęśliwą podróż. Myślę, że ona jest mądra psina i mimo stresu zrozumie, że jedzie po lepsze życie :)[/QUOTE]....zawsze wiedzą! przecież to jamnica jest:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Wleciałam się zapytać - przepraszam ,że nie czytam sama ale czasu ciągle brak:( - czy sunia jest już u Ciebie Figuniu?[/QUOTE]

Niestety, nadal czekam. A właściwie czekamy na powrót samochodu z naprawy. Miał być naprawiony w środę, czyli dzisiaj. Myślę, że za dzień, dwa Pan będzie mógł już planować podróż do Wrocławia.
Ana666 z pewnością zaraz o tym napisze, jak tylko dostanie info odnośnie wyjazdu.
:lol:

Link to comment
Share on other sites

Figunia dzwoniłam ale nie odebrałaś, chyba juz nie spisz?;)
Pan pojedzie w niedziele, ja nie pojade, niestety ja sie ucze i pracuje, on tez, ja nie mam czegoś takiego jak cały wolny dzień bo mam dodatkową prace i jak mam wolne to tylko kiedy ide do lekarza a jeszcze popołudniami mam rehabilitacje. Byśmy musieli wyjezdac najwczesńiej o 16 co by znaczyło powrót w nocy, Pan zaproponował niedziele bo ma wolne i mógłby jechać od rana, ja mam egzaminy i bym mogła dopiero o 17 dlatego postanowiliśmy ze on sam pojedzie. Jest przygotowany ze jamniczka gryzie, ja mu pożyczę transporterek. Stwierdziłam ze lepiej tak niż znów się umawiać na niewiadomo kiedy.
Jest mi głupio prosić ale nie stać mnie zapłacić mu 350zł i te 50zł w schronisku. Może ktoś mógłby zrobić chociaż bazarek? ja na prawde ledwo mam z czego wyłożyć bo żyje od 10 do 10:oops:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze zapomniałam dopisać, sunia niby ma ładniejsza sierść, bo dostawała antybiotyki i coś tam miała wcierane, już nic nie dostaje, prosiłam żeby wet napisał co dokładnie dostawała. Dziś ktoś adoptował tam w schronisku psa i sunia im uciekła(!) i chciała wejść do samochodu tym ludziom, to może jest nauczona jeździć z samochodzie i poznała?

Link to comment
Share on other sites

kochani bardzo proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253534-W-Y-K-O-P-_-K-O-S-T-K-%C4%98-)-wspom%C3%B3%C5%BC-dziadusia-z-ropniem-na-pupie-(-_do-11-06_?p=22195154#post22195154"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253534-W-Y-K-O-P-_-K-O-S-T-K-%C4%9-wspom%C3%B3%C5%BC-dziadusia-z-ropniem-na-pupie-(-_do-11-06_?p=22195154#post22195154[/URL]

Edited by mdk8
Link to comment
Share on other sites

[quote name='HELENA5']proszę o nr konta prześlę jakąś małą kwotkę[/QUOTE]

[quote name='agat21']ana, prześlij mi nr konta - grosik przeleję[/QUOTE]

Bardzo Wam dziekuję:Rose: juz wysłałam numer konta
[quote name='Bgra']taka słodka maleńka kruszynka,mam słabość do staruszeczek:loveu:
bardzo się cieszę,że trafi w dobre ręce:lol:
jakieś fanty na bazarek pewnie znajdę,na razie tyle mogę zadeklarować[/QUOTE]

Wielkie dzięki, kazda pomoc potrzeba tym bardziej ze sunie czeka leczenie i moze też operacja guzków na listwie lecznej, pisze "może" bo nie raz wiem ze weci nie usuwają u starszych psów tylko zalecają zostawić i obserwować

Link to comment
Share on other sites

Witamy nowo przybyłe Ciocie!!!:lol:

Yucca - jedzonko suni zapewniam i myślę, że dam radę. Gorzej z tą niebagatelną sumą za transport...dziękujemy za chęć pomocy :lol:

HELENA5 - ślicznie dziękujemy :lol:

agat21 - kochana, masz Jacusia na utrzymaniu a chcesz jeszcze wspomóc jamnisię...aż nie wiem, co napisać, ale może ...jeszcze to przemyśl...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...