Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

Dnia 25 Feb 2017 o 12:05, Poker napisał:

Figuniu, człowiek bez tych przeżyć byłby znacznie uboższy. Takie jest życie, musi być w nim radość i smutek , jak dzień i noc.

A p.Jurek jest niesamowitym człowiekiem. Rzadko można spotkać takich ludzi ,a panów szczególnie. Oni często udają twardzieli ,a serca im płoną.Tak są wychowywani ,że  powinni być twardzielami i nie  okazywać uczuć. To jak potem mają je okazywać swoim kobietom , dzieciom, nie mówiąc o zwierzakach.

Wszystko to prawda, jednak wazna jest rownowaga. Gorzej, gdy te negatywne uczucia przewazaja.

A Jurek walczy teraz o Napoleona, bo jamniorek ma guza przy gardziolku a wada serca wyklucza operacje. Do tego prostata. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25 Feb 2017 o 13:28, anica napisał:

Zgadzam się ze wszystkim!...w każdym słowie p Jurka czuć wielką miłość do Loni!... łzy same płyną jak się to czyta... pomyślałam sobie... Lonia chyba czekała całe życie, na te wspólne chwile z rodziną p Jurka... tak tylko...

Wciaz mam wrazenie, ze Lonia odeszla za szybko. Choc w sumie, kto wie, ile miala lat. Jednak mogla jeszcze nacieszyc sie tym Swoim cudownym domkiem. Szkoda. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

I ja pamiętam o tym kochanym Okruszku...

A miejsce Loni przy boku P. Jurka, od kilku dni, zajęła Lusia, 12 letnia jamnisia, porzucona w Wilanowie.

Jurek wraz z żoną i sunią Milenką pojechał po nią do Warszawy 28 października. Lusię, tak jak Lonię, czeka remont pyszczka, sterylka i usunięcie guzów na listwie. Ma też chore serduszko i musi brac leki. 

Na stronie schroniska, pod datą 28 i 30 października jest fotorelacja z adopcji oraz fotki z domku.

Jak ktoś ma ochotę zajrzeć, to wklejam link

https://m.facebook.com/napaluchugeriatria/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Podobny obraz
                                                                Aniu Wszelkiego Dobruskiego Swiateczkowego
                               Na Wiele Lat
 Tobie Anusiu 
                           Panu Jurkowi Z Calunka Cudna Rodzina
 
Bede slac niedlugo paczunke z kramciku
 wloze tez zyczonka sercem pisnane dla Rodziny Pana Jurka
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz
                                                                Aniu Wszelkiego Dobruskiego Swiateczkowego
                               Na Wiele Lat
 Tobie Anusiu 
                           Panu Jurkowi Z Calunka Cudna Rodzina
 
Bede slac niedlugo paczunke z kramciku
 wloze tez zyczonka sercem pisnane dla Rodziny Pana Jurka

Dziekuje Ewus za zyczenia dla mnie i P. Jurka i Jego rodziny. 

W takim razie bede musiala pamietac, by napisac do Jurka, by otworzyl list od Ciebie...bo ja mam skleroze i moge zapomniec...

Spokojnych i dobrych Swiat Ewuniu, Tobie i Twojemu Synusiowi :)

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Stokrosci dziekujemy Ciociu Aniu
 w dzien Wigilii omalo nie przyplacilysmy ...zyvciem rtazem z moja lalunia Burzunia
 podczas spacereku porannego
 z willi w ktorej sie calunia brama wielka otwarla i wyjezdzal pan melioner...wyskoczyla na nas prosto ! ...wielka ogromna b grozna owczarka
 moze 50 kilo wagi ...
 ciociu
 wszytko mi opadlo
 rzucilam sie na moja Burzunie zakrywajac
 i strasznie krzyczallam juz nawet  ie wiem co ...
 tamta ogromna tr przychmowalla a byla juz tuz przy nas ....
 wkoncu melioner wyszedl z garazu i odwolal ...nie umialam dosjc do dom ...
 lalunie wzielam wcisnelma pod kurtenke ....
 wszedzie wszedzie czychaja strasznosci
 wszedzie ....
Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci wspolczuje tego, co przezylas. Tez bardzo boje sie takich "spotkan", bo ludzi nieodpowiedzialnych a pewnych siebie jest mnostwo. Sa bogaci, wiec za nic maja zwyklego czlowieka i jego "kundla". Wiedza, ze nic im nie grozi, bo maja pieniadze na najlepszych adwokatow. 

Takie podle czasy podlych ludzi i bezprawia. Zwykly "szary" czlowiek jest bez szans.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...