Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

[quote name='Iza i Avanti']Mamy 65 zł z bazarku dla Messiego. Poproszę o nr konta ;)[/QUOTE]


Pięknie dziekuje, zaraz slę nr konta.


[quote name='zozola77']tekst poprawiony o sugestie missiaa:

[I]Messi to około 2 letni, .... kg psiak o typowo boksiowym charakterze - radosny, enrgiczny,inteligentny, łagodny.Przyjazny do innych psów, lubi się z nimi bawic , toleruje koty.Garnie sie do człowieka, jest karny, szybko sie uczy, zna podstwowe komendy.Ładnie chodzi na smyczy, grzecznie jeździ samochodem, zachowuje czystosc w domu.Uwielbia pluskanie się w wodzie i noszenie kamieni.Obecnie mieszj\ka w hoteliku w okolicach Miechowa gdzie mozna się z nim zapoznać, wziąśc na spacer.Szuka swojego miejsca na ziemi - prawdziwego domu.Moze to pies własnie dla Ciebie???



Kontakt:....................

Istnieje możliwosc pomocy w transporcie.
Pies nie zostanie wydany na łańcuch ani do budy, [B]a warunkiem adopcji jest wizyta przed/po adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
[/B]Przed adopcją Messi zostanie wykastrowany.

[/I]

tak mi wyszło a to co pogrubiłam to ewentualnie można opuscic w ogłoszeniu a mówic o tym przez telefon, zeby nie było zbyt długie..ludzie i tak są wzrokowcami (zdjecia) i czytac im sie niezbyt chce.
Po południu skontaktuje sie z Till jako osobą decyzyjną i zobacze co powie na ten tekst.Chyba ze ktos z Was jeszcze cos podpowie....

aa i pomysle jeszcze o bardziej wzruszjącym tekscie na wszelki wypadek ;)[/QUOTE]

Test dobry, może jeszcze missiaa to sprawdzi i ewentualnei doda jakies swoje uwagi?

Kontakt na Till.


Mam wpłatę z 25.06. - 20 zł od osoby , ktora wpisala sie w tytule przelewu "od Kaśki".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zozola77']tekst poprawiony o sugestie missiaa:

[I]Messi to około 2 letni, .... kg psiak o typowo boksiowym charakterze - radosny, enrgiczny,inteligentny, łagodny.Przyjazny do innych psów, lubi się z nimi bawic , toleruje koty.Garnie sie do człowieka, jest karny, szybko sie uczy, zna podstwowe komendy.Ładnie chodzi na smyczy, grzecznie jeździ samochodem, zachowuje czystosc w domu.Uwielbia pluskanie się w wodzie i noszenie kamieni.Obecnie mieszj\ka w hoteliku w okolicach Miechowa gdzie mozna się z nim zapoznać, wziąśc na spacer.Szuka swojego miejsca na ziemi - prawdziwego domu.Moze to pies własnie dla Ciebie???



Kontakt:....................

Istnieje możliwosc pomocy w transporcie.
Pies nie zostanie wydany na łańcuch ani do budy, [B]a warunkiem adopcji jest wizyta przed/po adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
[/B]Przed adopcją Messi zostanie wykastrowany.

[/I]

tak mi wyszło a to co pogrubiłam to ewentualnie można opuscic w ogłoszeniu a mówic o tym przez telefon, zeby nie było zbyt długie..ludzie i tak są wzrokowcami (zdjecia) i czytac im sie niezbyt chce.
Po południu skontaktuje sie z Till jako osobą decyzyjną i zobacze co powie na ten tekst.Chyba ze ktos z Was jeszcze cos podpowie....

aa i pomysle jeszcze o bardziej wzruszjącym tekscie na wszelki wypadek ;)[/QUOTE]


jak dla mnie jest ok, ale jeszcze warto przeczytać to Till czy jej się podoba.

To co jest wytłuszczone uważam że powinno być. Jak ktoś nie chce podpisać umowy i nie zgadza się na wizytę to nie zadzwoni i nie będzie marnował czasu Till.
A jak ktoś jest odpowiedzialny to zadzwoni.


Messi waży ok 27 kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']jak dla mnie jest ok, ale jeszcze warto przeczytać to Till czy jej się podoba.

To co jest wytłuszczone uważam że powinno być. Jak ktoś nie chce podpisać umowy i nie zgadza się na wizytę to nie zadzwoni i nie będzie marnował czasu Till.
A jak ktoś jest odpowiedzialny to zadzwoni.


Messi waży ok 27 kg.[/QUOTE]

widziałąm sie z Till i miala tylko minimalne poprawki, ale to juz jutro dopisze jak ubiore je w odpowiednie słowa.Uznała tez ze tych koncowych informacji nie powinno jednak byc (o umowie, budzie i łańcuchu) bo ma swoje sprawdzone metody na "wybadanie" pod tym kątem potencjalnego ds.Do niej bedą dzwonic wiec jak tak chce to nie ma sprawy.Ale ja sie z nia zgadzam po wysłuchaniu argumentów.
Powiedziala mi, że Messi podobno bedzie mógł byc wykastrowany za ok. 2-3 tygodnie a jak sie uda to moze w tym tygodniu wybierzemy sie do hotelu odwiedzic "nasze" psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wreszcie mam zdjęcia i skończyłam bazarek, na który już teraz zapraszam:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244205-SREBRNA-I-INNA-BIŻUTERIA-DLA-MESSIEGO-I-NIUFA-w-przygotowaniu-nie-pisać[/URL]

Rozsyłajcie, gdzie sie da!

Link to comment
Share on other sites

w kwestii tekstu do ogłoszeń to nie chciałam żeby była informacja o budzie i ewentualnym łańcuchu bo potem przy każdej rozmowie będzie informacja, że oczywiście nikt nie chce do budy i na łańcuch lub do kojca, a tak naprawdę ludzie czsto nie są świadomi, że w łańcuchu lub budzie jest coś nie tak, zwłaszcza dla dużego psa. Potem przychodzi do wizyty PA buda stoi i wciąż zapieranie sie, że to nie dla niego więc lepiej nic o tym nie pisać tylko wyciągnąć to w rozmowie telefonicznej, a później upewnić się na wizycie jak to wygląda w rzeczywistości. O kastracji też bym nie pisała, umowach adopcyjnych, wizytach PA i po adopcyjnych. Jeśli chodzi o kastrację to i tak ją robimy i bez niej nie ma sensu wydawać takiego psa. Miałam wiele rozmów, w których przewijał się temat kastracji, większość ze względu na swoją nieświadomość pożytku z kastracji jeży się i właśnie rozmowa w 80% zmienia nastawienie bo weterynarze często opowiadają głupoty na temat kastracji, jak i na internecie znajdują różne bzdury na ten temat. Ci co chcą rozmnażać lub są uparci nie odpuszczają i tacy odpadają dlatego wolę uzyskać to w trakcie rozmowy. Wizyty przed i po to też problemowy temat, większość ludzi nie chce być nachodzonych przez obcych ludzi, myślą, że im wszędzie zaglądniemy, ocenimy ich stan majątkowy itp. albo w ogóle nie wiedzą o co chodzi w tych wizytach i co to takiego dlatego też w tym wypadku wolę to wyjaśniać w trakcie rozmowy telefonicznej

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]Messi ma około 1,5 roku i jest wilekości dużego boksera o typowo boksiowym charakterze - radosny, enrgiczny,inteligentny, łagodny.Przyjazny do innych psów, lubi się z nimi bawic , toleruje koty.Garnie sie do człowieka, jest karny, szybko sie uczy, zna podstwowe komendy.Ładnie chodzi na smyczy, grzecznie jeździ samochodem, zachowuje czystosc w domu.Uwielbia pluskanie się w wodzie i noszenie kamieni.Zabrany z punktu przetrzymań w bardzo złym stanie ale dzięki jego ogromnej woli życia udało sie go uratować.Obecnie mieszka w hoteliku w okolicach Miechowa gdzie mozna się z nim zapoznać, wziąść na spacer.Szuka swojego miejsca na ziemi - prawdziwego domu.Moze to pies własnie dla Ciebie???
Istnieje możliwośc pomocy w transporcie do nowego domu.

Kontakt: na Till - telefon na priv

[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']w kwestii tekstu do ogłoszeń to nie chciałam żeby była informacja o budzie i ewentualnym łańcuchu bo potem przy każdej rozmowie będzie informacja, że oczywiście nikt nie chce do budy i na łańcuch lub do kojca, a tak naprawdę ludzie czsto nie są świadomi, że w łańcuchu lub budzie jest coś nie tak, zwłaszcza dla dużego psa. Potem przychodzi do wizyty PA buda stoi i wciąż zapieranie sie, że to nie dla niego więc lepiej nic o tym nie pisać tylko wyciągnąć to w rozmowie telefonicznej, a później upewnić się na wizycie jak to wygląda w rzeczywistości. O kastracji też bym nie pisała, umowach adopcyjnych, wizytach PA i po adopcyjnych. Jeśli chodzi o kastrację to i tak ją robimy i bez niej nie ma sensu wydawać takiego psa. Miałam wiele rozmów, w których przewijał się temat kastracji, większość ze względu na swoją nieświadomość pożytku z kastracji jeży się i właśnie rozmowa w 80% zmienia nastawienie bo weterynarze często opowiadają głupoty na temat kastracji, jak i na internecie znajdują różne bzdury na ten temat. Ci co chcą rozmnażać lub są uparci nie odpuszczają i tacy odpadają dlatego wolę uzyskać to w trakcie rozmowy. Wizyty przed i po to też problemowy temat, większość ludzi nie chce być nachodzonych przez obcych ludzi, myślą, że im wszędzie zaglądniemy, ocenimy ich stan majątkowy itp. albo w ogóle nie wiedzą o co chodzi w tych wizytach i co to takiego dlatego też w tym wypadku wolę to wyjaśniać w trakcie rozmowy telefonicznej[/QUOTE]
Smialo piszcie w ogloszeniach ze pies wykastrowany, jesli mozna go poddac kastracji juz, to koszty bierzemy na fundacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Smialo piszcie w ogloszeniach ze pies wykastrowany, jesli mozna go poddac kastracji juz, to koszty bierzemy na fundacje.[/QUOTE]

jeszcze trochę trzeba poczekać, ale myślę, że już niedługo. Dziękujemy za zaoferowaną pomoc

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z Angeliką, i poprosiłam, by ustaliła z weterynarzem kiedy może nastąpić kastracja Messiego.

Messi bierze jeszcze leki, i na pewno będzie trzeba powtórzyć badania na wątrobę i nerki. Ustalenia wpiszę tu na wątku.

Mam wpłatę 20 zł od basiek8. Pięknie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

a ja widziałam dziś Messiego na żywo...on jest superasny... skakal jak piłeczka za ogrodzeniem, widziałam tez jak przenosil jakąś cegłe, potem zaliczył spacer z Till i mnie obskakał i jest radosny, energiczny, wpychał mi sie na kolana jak kucnęłam....głowe ma duzą ale pewni z czasem przybierze tez na wadze bo na razie szczupły i do jakis 35 kg dojdzie i ta roznica moze sie zatrze...nam jest poza kolano wiec dosc duzy

Till pewnie napisze swoje wrazenia..ja tak teraz na goraco

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']a ja widziałam dziś Messiego na żywo...on jest superasny... skakal jak piłeczka za ogrodzeniem, widziałam tez jak przenosil jakąś cegłe, potem zaliczył spacer z Till i mnie obskakał i jest radosny, energiczny, wpychał mi sie na kolana jak kucnęłam....głowe ma duzą ale pewni z czasem przybierze tez na wadze bo na razie szczupły i do jakis 35 kg dojdzie i ta roznica moze sie zatrze...nam jest poza kolano wiec dosc duzy

Till pewnie napisze swoje wrazenia..ja tak teraz na goraco[/QUOTE]

Super, dziękuję za relację z wizyty !

Link to comment
Share on other sites

no Messi robi wrażenie i fakt to pit bull :), ale nie zabijaka tylko sportowiec :) choć widać, że jeśli jakiś pies chciałby się mu postawić to napewno nie będzie uciekał, można powiedzieć- silna osobowość :) w każdym razie do ludzi super i do wszystkich zwierząt od których nie czuje zagrożenia ani ataku. Dla niego potrzeba jest osoba doświadczona bo ma moc i trzeba umieć nad nią panować. Na spacerze cieszy się, ale nie skacze po człowieku jak szaleniec tylko idzie pewnie i co jakiś czas zerka czy jest się z nim. Jest słuchany, widać że to pies domowy i bardzo za człowiekiem. Nie ma z nim problemu, jest gotowy do adopcji. Jest jeszcze chudziutki, ale jak przybierze na wadze będzie wyglądał imponująco bo jest duży i ładnie zbudowany. Ma dużą głowę i szeroką szczękę, z której wystają bialutkie ząbki :), ma bardzo ładne oczy, takie lekko skośne. Nieprawdopodobne jak wysoko potrafi skakać za ogrodzeniem, skacze jak kangur tylko w miejscu, wysoko, prawie nad ogrodzenie, ale dzięki bogu nie myśli o przeskoczeniu bo napewno by mógł. Głaz wziął w pyszczek jakby to była piłeczka, ma siłę chłopaczek. Jeśli zagląda tu ktoś od pit bulli to proszę umieśćcie go też na swojej stronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']no Messi robi wrażenie i fakt to pit bull :), ale nie zabijaka tylko sportowiec :) choć widać, że jeśli jakiś pies chciałby się mu postawić to napewno nie będzie uciekał. Głaz wziął w pyszczek jakby to była piłeczka, ma siłę chłopaczek. Jeśli zagląda tu ktoś od pit bulli to proszę umieśćcie go też na swojej stronie[/QUOTE]
pewnie dlatego tak zapikało mi serducho do niego bo jak kocham bullowate.Jeśli będą nowe fotki to go umieszczę na ogólnym bullowatym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']pewnie dlatego tak zapikało mi serducho do niego bo jak kocham bullowate.Jeśli będą nowe fotki to go umieszczę na ogólnym bullowatym.[/QUOTE]

A moze chciałabyś tzreciego psiaka?

Jak widizsz nasz Messii kocha wszystkich i wszystko, z Twoimi psiakami też by sie zaprzyjaźnił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...