Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='Anula']Oby tylko Pani Ania nie zniechęciła się załatwianiem transportu dla Cindusi.Trzymam kciuki.
Wyszukałam takie transporty z Polski do UE:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244502-Profesjonalny-transport-na-terenie-Polski-i-UE[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244888-Profesjonalny-przewóz-zwierząt-pod-opieką-na-terenie-Polski-i-Europy[/URL]
[URL]https://www.facebook.com/LinoraTransport[/URL][/QUOTE]

Anula dzięki serdeczne!!!

Do tej osoby o nicku reksio24 pisałam z zapytaniem o koszty.
Pan mi odpowiedział pytaniem, jakiej wielkości jest piesek i coś tam jeszcze - nie pamiętam.

Chciałabym na 100% wiedzieć, czy p. Ania 6go weźmie Cindunię z Konina.
Wtedy mogłabym szukać transportu, a tak to umówię się z kimś i może się okazać, że na darmo.

[quote name='Bogusik']Anulka,bardzo dziękuję za pomoc.Jak zawsze pomocna! :)
Dzisiejsze wiadomości są takie,że na 90% będzie potrzebny transport na 9 października z Dąbrowy Górniczej do Konina dla Sindy.To jest ok300km w jedną stronę.[/QUOTE]

[COLOR=#000000]Pytałam wstępnie Dody z dogo o transport. Jej pasuje 5go[/COLOR]:-(


[COLOR=#000000]Ja się tylko boję, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, formalności załatwione, a p. Ani coś wypadnie lub się rozmyśli.......[/COLOR]

[COLOR=#000000]U weta muszę załatwić:[/COLOR]
[COLOR=#000000]- czip,[/COLOR]
[COLOR=#000000]- szczepienie[/COLOR]
[COLOR=#000000]- paszport[/COLOR]
[COLOR=#000000]-tabletki[/COLOR]

[COLOR=#000000]Kupić szelki, nową adresatkę, drugą smycz[/COLOR]

[COLOR=#000000]
[/COLOR]

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']Gabi, a wiesz już ile to wszystko będzie kosztować? może p. Ania dorzuci parę groszy?[/QUOTE]
Nie wiem, ostatnio nie zapytałam u weta:-(

P. Ania obiecała mi przesłać 30 euro, ale jakoś tak głupio mi pytać czy wysłała.
Na jutro potrzebuję na

[COLOR=#000000][COLOR=#000000]- czip,[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]- szczepienie[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]- paszport[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]-tabletki

Ostatecznie mogę jechać z Cindy pociągiem, sprawdzałam najszybciej ponad 5 godzi z przesiadką w Warszawie.

Ale najpierw muszę na 100% wiedzieć, czy Cindunia pojedzie z p. Anią 06.10.[/COLOR][/COLOR]

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Pani Ania napisała mi właśnie w mailu, że bardzo się tym wszystkim denerwuje i chciałaby, aby było już po wszystkim, tzn. by Cindunia była już u Niej.
To tak, jak ja.

Cytuję króciutki fragment maila:

[B][COLOR=#444444][FONT=Verdana]"Jak sie moj piesek czuje bo ja juz nie moge sie doczekac"

[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Verdana]Nie wiem czemu, ale tak mnie to zdanie wzruszyło, że mam mokre oczy................

Zapytałam czy data 06.10. jest na 100% pewna, bo chcę intensywnie szukać transportu.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']... [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Ostatecznie mogę jechać z Cindy pociągiem, sprawdzałam najszybciej ponad 5 godzi z przesiadką w Warszawie.

Ale najpierw muszę na 100% wiedzieć, czy Cindunia pojedzie z p. Anią 06.10.[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

Gabrysiu, jeżeli już myślisz wybierać się pociągiem, to nie lepiej byłoby dojechać Ci do Krakowa i jechać bezpośrednio do Konina?
Masz 2 takie połączenia: rano 5.54 na 11.57 w Koninie i drugi 15.50 na 21.27 na miejscu...

Link to comment
Share on other sites

Ja już jestem jednym wieklim kłębkiem nerwów.

Po noch nie mogę spać, a potem w dzień łażę, jak we śnie i nie wiem co robię.

Jeszcze nie mam od p. Ani potwierdzenia na 100%, czy zabierze Cindunię z Konina.

Zastanawiam się, czy nie lepiej poszukać jakiegoś profesjonalnego przewoźnika, aby Cindy jechała w jakiejś dużej klatce i dotarła do domu.

Ale to będzie zapewne kosztowało majątek.

Sama już nie wiem.......

Czekam na info od p. Ani

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam teraz z Panią Anią na temat tego transportu.Jest jeszcze druga możliwość,która według mnie jest dużo lepsza.Sindy moze jechać z jej koleżanki zaufanym znajomym,który jeździ na trasie G.Śląsk i tu na Westwalię.Zabiera z domu i odwozi pod dom.Pani Ania wykupiłaby miejscówkę dla Sindy i wtedy jechałaby na swoim siedzeniu w dużym Transporterku.Obecnie Pan jest do soboty lub niedzieli na urlopie.Pani Ania ma się z nim skontaktować w tej sprawie i wszystko omówić.Gdyby Sindy jechała do Konina,to musiałaby siedzieć na kolanach u p.Ani i przebyć trasę do Konina i jeszcze kupę kilometrów tutaj.Moim zdaniem ta opcja z przewoźnikiem będzie o wiele mniej kłopotliwa i lepsza dla Sindy.
W imieniu Pani Ani mam przelać w tej chwili 150zł na wydatki związane z wetem.Czekam tylko Gabi na nr.konta,bo robiąc porządek w skrzynce,musiałam je wykasować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Rozmawiałam teraz z Panią Anią na temat tego transportu.Jest jeszcze druga możliwość,która według mnie jest dużo lepsza.Sindy moze jechać z jej koleżanki zaufanym znajomym,który jeździ na trasie G.Śląsk i tu na Westwalię.Zabiera z domu i odwozi pod dom.Pani Ania wykupiłaby miejscówkę dla Sindy i wtedy jechałaby na swoim siedzeniu w dużym Transporterku.Obecnie Pan jest do soboty lub niedzieli na urlopie.Pani Ania ma się z nim skontaktować w tej sprawie i wszystko omówić.Gdyby Sindy jechała do Konina,to musiałaby siedzieć na kolanach u p.Ani i przebyć trasę do Konina i jeszcze kupę kilometrów tutaj.Moim zdaniem ta opcja z przewoźnikiem będzie o wiele mniej kłopotliwa i lepsza dla Sindy.
W imieniu Pani Ani mam przelać w tej chwili 150zł na wydatki związane z wetem.Czekam tylko Gabi na nr.konta,bo robiąc porządek w skrzynce,musiałam je wykasować...[/QUOTE]

Dziękuję Ci Bogusiu, że jesteś takim łącznikiem i telefonujesz do p. Ani.

Jednak rozmowa, choćby tel. to nie to samo co maile.

Widocznie p. Ania pomyślała o tym samym, o czym jak dzisiaj napisałam na wątku tzn. żeby Cindy pojechała z DT bezpośrednio do DS, w transporterku.

Jeszcze chyba nie ma żadnych ustaleń, znowu czekamy.....

Wizyta jutro o 19.40, bo dzisiaj nasz wet był tylko do 13

[quote name='mdk8']kochane cioteczki, zapraszam na " smaczny " bazarek dla 3 starszych schorowanych psiaków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247374-w-budowie?p=21344998#post21344998[/URL][/QUOTE]

Na bazarku byłam, zakupiłam fajne przepisy:lol:

[B]Na konto Cinduni wpłynęło 100 zł od Panny Marple [/B]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Dziękuję Ci Bogusiu, że jesteś takim łącznikiem i telefonujesz do p. Ani.

Jednak rozmowa, choćby tel. to nie to samo co maile.

Widocznie p. Ania pomyślała o tym samym, o czym jak dzisiaj napisałam na wątku tzn. żeby Cindy pojechała z DT bezpośrednio do DS, w transporterku.

Jeszcze chyba nie ma żadnych ustaleń, znowu czekamy.....

Wizyta jutro o 19.40, bo dzisiaj nasz wet był tylko do 13
Gabi cieszę się,ze mogę choć tak pomóc :smile: Dzisiaj tak to wszystko rozważałyśmy z p.Anią i opcja z przewoźnikiem jest jednak dużo lepsza i bezpieczniejsza.Na ustalenia trzeba trochę poczekać,bo tak jak pisałam,Pan jest jeszcze na urlopie.Jestem w stałym kontakcie z p.Anią,tak więc będę tu zdawać relacje w miarę na bieżąco...
Przelew poleciał w wysokości 150zł,tak więc jak pieniążki dotrą,to proszę napisz maila do p.Ani i potwierdź.Ja rozliczę się z nia tu na miejscu,tak ustaliłyśmy :smile:







[quote name='AgusiaP']Gabrsiu proszę Cię nie matrw się tak bardzo, bo nam się wykończysz, będzie dobrze ;) widzę, że Pani Ania kombinuje jak tylko może, żeby transport Cindusi był najlepszym rozwiązaniem dla niej ;)[/QUOTE]
Tak,to prawda.Szuka naprawdę najlepszego rozwiązania...:smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik'][quote name='Gabi79']Dziękuję Ci Bogusiu, że jesteś takim łącznikiem i telefonujesz do p. Ani.

Jednak rozmowa, choćby tel. to nie to samo co maile.

Widocznie p. Ania pomyślała o tym samym, o czym jak dzisiaj napisałam na wątku tzn. żeby Cindy pojechała z DT bezpośrednio do DS, w transporterku.

Jeszcze chyba nie ma żadnych ustaleń, znowu czekamy.....

Wizyta jutro o 19.40, bo dzisiaj nasz wet był tylko do 13
Gabi cieszę się,ze mogę choć tak pomóc :smile: Dzisiaj tak to wszystko rozważałyśmy z p.Anią i opcja z przewoźnikiem jest jednak dużo lepsza i bezpieczniejsza.Na ustalenia trzeba trochę poczekać,bo tak jak pisałam,Pan jest jeszcze na urlopie.Jestem w stałym kontakcie z p.Anią,tak więc będę tu zdawać relacje w miarę na bieżąco...
Przelew poleciał w wysokości 150zł,tak więc jak pieniążki dotrą,to proszę napisz maila do p.Ani i potwierdź.Ja rozliczę się z nia tu na miejscu,tak ustaliłyśmy :smile:








Tak,to prawda.Szuka naprawdę najlepszego rozwiązania...:smile:[/QUOTE]


Bogusiu, gdyby nie Ty to ja bym się nie zdecydowała oddać Cinduni p. Ani.

Prawda jest taka, że spadłaś Nam jak z nieba i po raz..... nie wiem który bardzo Ci za wszystko dziękuję.

Przypuszczam, że ktoś inny mógłby iść na wizytę i tyle, a Ty tak bardzo pomagasz!!!!!!!

Oczywiście jak tylko pieniążki dotrą poinformuję również p. Anię.

Właśnie wróciłam z psiakami ze spacerów ( o tej porze krótkich) i leżą sobie na czyściutkiej, pachnącej pościeli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79'][quote name='Bogusik']


Bogusiu, gdyby nie Ty to ja bym się nie zdecydowała oddać Cinduni p. Ani.

Prawda jest taka, że spadłaś Nam jak z nieba i po raz..... nie wiem który bardzo Ci za wszystko dziękuję.

Przypuszczam, że ktoś inny mógłby iść na wizytę i tyle, a Ty tak bardzo pomagasz!!!!!!!

Oczywiście jak tylko pieniążki dotrą poinformuję również p. Anię.

Właśnie wróciłam z psiakami ze spacerów ( o tej porze krótkich) i leżą sobie na czyściutkiej, pachnącej pościeli.[/QUOTE]
Tak,to nie jest wszystko takie proste i bardzo cieszę się,że mam ten kontakt telefoniczny z p.Anią.Dużo łatwiej i szybciej można przekazać informacje i przeanalizować różne warianty...Tak właściwie,to wczoraj już omawiałyśmy szczegóły spotkania w Koninie:godzinę i miejsce.Zapytałam o tego innego przewoźnika i p.Ania mi naświetliła sprawę.Więc powiedziałam,że to chyba było by lepsze rozwiązanie.Bardzo mi się spodobało,jak p.Ania powiedziała,że będzie osobiście z Panem rozmawiać i mu powie,że to sunia po przejściach,przestraszona i wylękniona...będzie zabrana z dt,gdzie obecnie przebywa...więc,trzeba się z nią bardzo spokojnie i delikatnie obchodzić,bo to nie taki sobie zwykły piesek...Wszystko mu dokładnie wytłumaczy i pouczy :smile: Wiem,że to czekanie wykańcza,ale co zrobić...?Musimy cierpliwie czekać,bo wszystko teraz na dniach się rozstrzygnie.
Gabi,wszystko To robię dla NASZEJ KRÓLEWNY SINDUSI!!!:loveu:

Edited by Bogusik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Przed Cindusią dłuuuuga droga do domku, wiele kilometrów do zrobienia, więc nic dziwnego, że ustalanie wszystkiego musi trochę potrwać, ale tak jak Gabrysia pisze, dobrze Bogusik, że masz z Panią Anią kontakt telefoniczny i powolutku jakoś się to wszystko dogada :)[/QUOTE]
Też mam taką nadzieję,ze wkrótce będzie wiadomo co i jak... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Tak, jak Myszka napisała formalności załatwione, teraz tylko czekamy na jakieś ustalenia dot. transportu.

Cindunia była bardzo grzeczna, w poczekalni było kilka piesków, więc wolała się schować za moje nogi, potem siedziała na moich kolanach, a następnie przeniosła się na kolana Eli, dała się bez problemu głaskać i przytulać.

Przed blokiem nie chciała wejść do auta i chciała jak najszybciej i jak najdalej uciec.

Dlatego właśnie przeraża mnie transport.

Chyba najlepiej jeśli Cindy pojedzie w transporterku i nie wiem co z sikaniem????

[B][COLOR=#800080]Na konto Cinduni wpłynęlo 150 zł od P. Ani - za pośrednictwem Bogusik[/COLOR][/B]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...