Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='Mysza2']Bo to kochana psinka jest, tylko jak każdy potrzebuje czasu, żeby zaufać.[/QUOTE]

Święte słowa!!!!

[quote name='Marycha35']Będzie dobrze!!! A sunieczka jak się miewa?:)[/QUOTE]

Cindunia ma się świetnie kocha spacerki, jedzonko, przytulanie i zabawę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki poszukujemy najmniej dwóch osób, które wpłacą po 5 zł :cool3:na psiaka na tym wątku, a dokładnie na zmniejszenie długu, który został po Baltim, niestety psiak umarł...: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247106-ZAPAL-znicz-BALTISIOWI%28*%29_na-d%C5%82ug-za-operacj%C4%99-i-leczenie_Dzi%C4%99kujemy-%C5%BCe-BY%C5%81E%C5%9A%21_-10-10/page31"]http://www.dogomania.pl/forum/thread..._-10-10/page31[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dziewczynki poszukujemy najmniej dwóch osób, które wpłacą po 5 zł :cool3:na psiaka na tym wątku, a dokładnie na zmniejszenie długu, który został po Baltim, niestety psiak umarł...: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247106-ZAPAL-znicz-BALTISIOWI(*)_na-dług-za-operację-i-leczenie_Dziękujemy-że-BYŁEŚ!_-10-10/page31"]http://www.dogomania.pl/forum/thread..._-10-10/page31[/URL][/QUOTE]


Ja niestety jestem na minusie, bardzo mi przykro:-(


Znowu panikuję, że p. Ania nic nie pisze...............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ja niestety jestem na minusie, bardzo mi przykro:-(


Znowu panikuję, że p. Ania nic nie pisze...............[/QUOTE]


Poczekajmy na rozwój sytuacji do momentu kiedy pani Ania wróci do Niemiec ;)

Tak jak Ci mówiłam Gabysiu, według niej na chwilę kiedy jest w Polsce jest wszystko załatwione.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Poczekajmy na rozwój sytuacji do momentu kiedy pani Ania wróci do Niemiec ;)

Tak jak Ci mówiłam Gabysiu, według niej na chwilę kiedy jest w Polsce jest wszystko załatwione.[/QUOTE]

[quote name='Bogusik']Nic nam nie pozostaje,jak tylko czekać.Z tego co wiem,to jutro wieczorem p.Ania ma wracać do domu.[/QUOTE]


Dziewczynki Kochane PANI ANIA ZADZWONIŁA!!!!

Jutro wraca do Niemiec i będzie załatwiała transport!!!

Mam się niczym nie martwić, Państwo zrobią wszystko, by Cindunia była szczęśliwa.

A ja już panikowałam, bardzo Was przepraszam.

Jak skończyłam rozmawiać z p. Anią tak wrzasnęłam z radości, że chyba mnie w całym bloku słyszeli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Dziewczynki Kochane PANI ANIA ZADZWONIŁA!!!!

Jutro wraca do Niemiec i będzie załatwiała transport!!!

Mam się niczym nie martwić, Państwo zrobią wszystko, by Cindunia była szczęśliwa.

A ja już panikowałam, bardzo Was przepraszam.

Jak skończyłam rozmawiać z p. Anią tak wrzasnęłam z radości, że chyba mnie w całym bloku słyszeli.[/QUOTE]


Oj Gabryśka, Gabryśka zejdę kiedyś przez Ciebie na zawał :eviltong:ale jak tu Cię nie kochać:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Dziewczynki Kochane PANI ANIA ZADZWONIŁA!!!!

Jutro wraca do Niemiec i będzie załatwiała transport!!!

Mam się niczym nie martwić, Państwo zrobią wszystko, by Cindunia była szczęśliwa.

A ja już panikowałam, bardzo Was przepraszam.

Jak skończyłam rozmawiać z p. Anią tak wrzasnęłam z radości, że chyba mnie w całym bloku słyszeli.[/QUOTE]
Ufff!Ja też odetchnęłam po takich wiadomościach!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Dziewczynki Kochane PANI ANIA ZADZWONIŁA!!!!

Jutro wraca do Niemiec i będzie załatwiała transport!!!

Mam się niczym nie martwić, Państwo zrobią wszystko, by Cindunia była szczęśliwa.

A ja już panikowałam, bardzo Was przepraszam.

Jak skończyłam rozmawiać z p. Anią tak wrzasnęłam z radości, że chyba mnie w całym bloku słyszeli.[/QUOTE]

wspaniale :):):) Gabi to teraz już spokojnie bo się nam kobietko kochana wykończysz :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Super wiadomość! Bardzo się cieszę! :multi:[/QUOTE]

[quote name='Kamila Proc']Hip hip, hurra![/QUOTE]

[quote name='AgusiaP']Oj Gabryśka, Gabryśka zejdę kiedyś przez Ciebie na zawał :eviltong:ale jak tu Cię nie kochać:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

[quote name='Bogusik']Ufff!Ja też odetchnęłam po takich wiadomościach!!![/QUOTE]

[quote name='Anula']I ja też.Będzie dobrze,Cindusia pojedzie do swojego domku.Teraz czekamy kiedy to nastąpi.[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']Podpisuję się swoimi dwiema i szesnastoma zwierzęcymi łapami:lol:[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']wspaniale :):):) Gabi to teraz już spokojnie bo się nam kobietko kochana wykończysz :calus:[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Hahahha, z ust mi to wyjęłaś :D:loveu:[/QUOTE]

Już jestem spokojna..... no prawie.......

Ja Wam nie pozwolę zejść na zawał, będzie tak cierpliwie znosił moje panikowanie?????? I kto się będzie ze mną cieszył, jak już Cindunia będzie w nowym domu????? No kto???????????

[quote name='Marycha35']Teraz tylko spokój, spokój i spokój;):) Gabryś, to specjalnie dla Ciebie, lubisz go..:) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Wg4A_d9F7xk[/URL][/QUOTE]

Dzięki Kochana, ta piosenka bardzo mi się podoba, a poza tym Dawid jest z mojego miasta:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Gabunia, wróciłam i czytam takie dobre wiadomości :multi::multi::multi:
To czekamy aż wszystko uda się dograć:)[/QUOTE]


[quote name='AgusiaP']To teraz czekamy na dogranie szczegółów i Cindunia wyprowadza się za granicę ;)[/QUOTE]

Moja światowa Królewna, nawet nie przeczuwa, co się święci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...