Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nic tak nie cieszy jak szczęśliwy pies

Masz rację :) a do tego jeszcze,szczęśliwa Pańcia,że ma to swoje szczęście u siebie.... :)

Zawsze nacieszę oko fotkami na fb bo najpierw tam je pani Ania wstawia.I pisze do mnie: a widziała Pani nowe fotki Cindy i Pico? Jak bym ich mogła nie widzieć,czy pominąć... To kochane psiątka i przez te wizyty p/a i po/a zawsze będą w moim sercu.Pomagam na dogo bezdomniakom,ale ich nie znam ,a tylko z fotek.Tu było inaczej,wiec dlatego Cindunia i jej nowy braciszek są mi tak bliscy  :)

Link to comment
Share on other sites

Masz rację :) a do tego jeszcze,szczęśliwa Pańcia,że ma to swoje szczęście u siebie.... :)

Zawsze nacieszę oko fotkami na fb bo najpierw tam je pani Ania wstawia.I pisze do mnie: a widziała Pani nowe fotki Cindy i Pico? Jak bym ich mogła nie widzieć,czy pominąć... To kochane psiątka i przez te wizyty p/a i po/a zawsze będą w moim sercu.Pomagam na dogo bezdomniakom,ale ich nie znam ,a tylko z fotek.Tu było inaczej,wiec dlatego Cindunia i jej nowy braciszek są mi tak bliscy  :)

 

Bogusiu poznałaś tę cudną parkę na żywo, więc będą chyba na zawsze gościć w Twoim sercu.

 

Ja za każdym razem widząc fotki Cinduni płaczę ze szczęścia.

 

Pani Aniu dziękujemy za to, że u Pani Cindunia ma swój raj na ziemi!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

  Witajcie cioteczki kochane dawno nas tu nie bylo,ale nasza Pancia zgubila link na Dogomanii i nie mogla sie zalogowac,wczoraj dzieki pomocy cioci Bogusi nasza Pancia ma juz wszystko.A teraz co u nas Cidunia miala zapalenie spojowki od trawy ale bylismy u weta dal masc do oka i po 3-4 dniach juz slipko moje bylo zdrowe.Teraz Pico jak zwykle z nim problem znow ma lapkie chora i przez kilka dni Pancia musiala go ubierac w buta aby chronic naskorek,lapka wraca do zrowia i mozemy juz brykac po lakach.Mamy nowego sasiada ale on jeszcze malutki ale jak podrosnie bedzie sie z kim bawic  Pozdrawiamy wszystkich bardzo goraco  nasze foteczki jak odpoczywamy 

Link to comment
Share on other sites

Kochana Królewna i jej braciszek!!!

 

Pani Aniu dziękujemy za foteczki!!!

 

Ostatnio dostałam zdjęcia z DS Figuni i Perełki i myślałam o Cinduni.

 

Miałam do Pani napisać, ale jak widzę zadziałała telepatia.

 

Często z Michałem wspminamy cudną Cindunię, a nasza Kajunia przykóła moją uwagę dlatego, że jest podobna do Cinduni.

 

Pozdrawiamy serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...