Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='Bogusik']Gabrysiu,a może popytaj w śród swoich znajomych,sąsiadów...To nie jest aż tak daleko,bo tylko 50km...:hmmmm:[/QUOTE]

Bogusiu, też o tym pomyślałam, ale przed chwilą p. Ania mi napisała żebym nie szukała, że ona poszuka kogoś, kto przyjedzie po Cindunię na miejsce.

I znowu czekamy. Byłam właśnie z Królewną na dworze, a wcześniej z Kajtuniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Mam takie wiadomości od p.Ani,że wszystko chyba wreszcie dograne...:smile: Transporter już jest załatwiony i nowy pan przewoźnik też :smile:[/QUOTE]

Ja jeszcze nie mam żadnej wiadomości.

Bogusiu, czy P. Ania mówiła o terminie.

Bo muszę maksymalnie 12godzin przed przekroczeniem granicy załatwić ten wpis, stresuję się, jak cholera.

Dzisiaj idę do weta po ten żel na uspokojenie.

Pani doktor mi mówiła, że piesek sobie po nim śpi, po kilku godzinach może się obudzić, ale nadal jest spokojny.

Wczoraj na jakimś wątku przeczytałam, o bezdomnej suni, która uciekła przewoźnikowi i do tej pory się nie odnalazła.

Dlatego dobrze, że Cindunia pojedzie w klatce i lepiej, żeby nie wychodziła na sikanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']







Wczoraj na jakimś wątku przeczytałam, o bezdomnej suni, która uciekła przewoźnikowi i do tej pory się nie odnalazła.

Dlatego dobrze, że Cindunia pojedzie w klatce i lepiej, żeby nie wychodziła na sikanie.[/QUOTE]
Ja też czytałam ale wcześniej na wątku zaginione,że w czasie postoju uciekł psiak przewoźnikowi.Był przewożony z Ukrainy do Niemiec,zaginął na trasie między Warszawą a Poznaniem,do tej pory nie odnalazł się.Nie pisałam o tym wcześniej ale wciąż to zdarzenie chodzi mi po głowie,tym bardziej,że Cindusia ma jechać z przewoźnikiem.Nie chciałam Cię Gabi stresować bardziej bo i tak jesteś cała w nerwach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ja jeszcze nie mam żadnej wiadomości.

Bogusiu, czy P. Ania mówiła o terminie.

Bo muszę maksymalnie 12godzin przed przekroczeniem granicy załatwić ten wpis, stresuję się, jak cholera.

Dzisiaj idę do weta po ten żel na uspokojenie.

Pani doktor mi mówiła, że piesek sobie po nim śpi, po kilku godzinach może się obudzić, ale nadal jest spokojny.

Wczoraj na jakimś wątku przeczytałam, o bezdomnej suni, która uciekła przewoźnikowi i do tej pory się nie odnalazła.

Dlatego dobrze, że Cindunia pojedzie w klatce i lepiej, żeby nie wychodziła na sikanie.[/QUOTE]
Gabrysiu,Pan jedzie dzisiaj do Polski.Ok 23 ma odebrać box od p.Ani.Ma wracać w przyszły piątek i tyle wiem...Jeżeli coś się znowu nie poknoci... :cool3: Dostaniesz info od p.Ani zapewne jutro,jak porozmawia jeszcze dzisiaj o detalach z Panem...
Pani Ania box pożyczyła w sklepie zoo i tak mniej więcej ta "kareta" dla królewny ma wyglądać...
[IMG]http://i.ebayimg.com/t/Transportbox-fuer-Hunde-/00/s/MTYwMFgxNTk5/z/XKgAAOxy86RSVvsf/$T2eC16J,%21%29gFI,H585tQBSVvserIMQ%7E%7E60_12.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Gabrysiu,Pan jedzie dzisiaj do Polski.Ok 23 ma odebrać box od p.Ani.Ma wracać w przyszły piątek i tyle wiem...Jeżeli coś się znowu nie poknoci... :cool3: Dostaniesz info od p.Ani zapewne jutro,jak porozmawia jeszcze dzisiaj o detalach z Panem...
Pani Ania box pożyczyła w sklepie zoo i tak mniej więcej ta "kareta" dla królewny ma wyglądać...
[IMG]http://i.ebayimg.com/t/Transportbox-fuer-Hunde-/00/s/MTYwMFgxNTk5/z/XKgAAOxy86RSVvsf/$T2eC16J,!)gFI,H585tQBSVvserIMQ~~60_12.JPG[/IMG][/QUOTE]

Już mi słabo!!!!!!!



Byłam u weta po żel.
Pani doktor mi powiedziała, że w przypadku wyjazdu do Niemiec wpis o stanie zdrowia psa nie jest wymagany, mam nadzieję, że to sprawdziła.

Koszt żelu 13zł, myślałam, że będzie droższy.

Byłam w lecznicy z Cindunią, weszła niechętnie, a po wejściu podkuliła ogonek.

Nie chciała wejść na wagę, musiałam ją włożyć. Waży 9.600 kg

W gabinecie zaczęła wszystko obwąchiwać, dała się nawet pogłaskać pani doktor.

Do domu ciągnęła, jak torpeda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gabi najlepsze na odstresowanie porządne zakupy ;) główka do góry !!!! Jestem pewna że ta historia skończy się Happy Endem ;)[/QUOTE]

W tym wypadku to nawet zakupy nie pomogą.....

[quote name='Anula']Ja też czytałam ale wcześniej na wątku zaginione,że w czasie postoju uciekł psiak przewoźnikowi.Był przewożony z Ukrainy do Niemiec,zaginął na trasie między Warszawą a Poznaniem,do tej pory nie odnalazł się.Nie pisałam o tym wcześniej ale wciąż to zdarzenie chodzi mi po głowie,tym bardziej,że Cindusia ma jechać z przewoźnikiem.Nie chciałam Cię Gabi stresować bardziej bo i tak jesteś cała w nerwach.[/QUOTE]

Jasny gwint, ja czytałam o bezdomnej suni w typie foxika, jechała do DT, czyli to drugi przypadek zaginięcia:-(

Cindunia choćby się walilo i paliło nie może opuścić transporterka dopóki nie znajdzie się w domu Pani Ani.

[quote name='AgusiaP']Dobrze, że Cindunia pojedzie w klatce :) Trzymam cały czas kciuki Gabrysiu :)[/QUOTE]

Dzięki Aguś:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pani Ania miała jednak wątpliwości,odnośnie poprzedniego przewodnika,dlatego poszukała innego.Jak mówi przysłowie "co nagle,to po diable"
Wstępne informacje są takie,ze Pan bardzo miły i sympatyczny,a przede wszystkim zwierzolubny!Zobaczymy jak oceni go p.Ania na "żywo"...
Może najłatwiej było by wpakować Cindy w pierwszy lepszy transport i niech się dzieje co chce...Ale nie tędy droga,dlatego też trochę to musi potrwać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Pani Ania miała jednak wątpliwości,odnośnie poprzedniego przewodnika,dlatego poszukała innego.Jak mówi przysłowie "co nagle,to po diable"
Wstępne informacje są takie,ze Pan bardzo miły i sympatyczny,a przede wszystkim zwierzolubny!Zobaczymy jak oceni go p.Ania na "żywo"...
Może najłatwiej było by wpakować Cindy w pierwszy lepszy transport i niech się dzieje co chce...Ale nie tędy droga,dlatego też trochę to musi potrwać...[/QUOTE]

To dobrze, że Pani Ania mając wątpliwości postanowiła nie skorzystać z tamtego transportu.

Bogusiu, całkowicie się z Tobą zgadzam, warto poczekać, tym bardziej, że Cinduni się nigdzie nie spieszy, właśnie śpi przytulona do Michała i nawet nie przypuszcza, co ją czeka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']To dobrze, że Pani Ania mając wątpliwości postanowiła nie skorzystać z tamtego transportu.

Bogusiu, całkowicie się z Tobą zgadzam, warto poczekać, tym bardziej, że Cinduni się nigdzie nie spieszy, właśnie śpi przytulona do Michała i nawet nie przypuszcza, co ją czeka.[/QUOTE]

A no właśnie,biedna Cindunia...A ciotki knują i knują, po za jej pleckami i na dodatek ,końca nie widać puki co....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']A no właśnie,biedna Cindunia...A ciotki knują i knują, po za jej pleckami i na dodatek ,końca nie widać puki co....;)[/QUOTE]
To prawda końca nie widać, byłam przekonana, że dzisiaj p. Ania mi napisze, co ustaliła i nic, maila brak......

[quote name='Panna Marple']Jezusie, jakie nerwy! Oj, Cindy, gdybyś wiedziała...[/QUOTE]

[quote name='Poker']Ale emocje. Dobrze ,że sunia nie wie co się wokół niej dzieje.[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']To ja już zaciskam z całych sił :) Cindusia pewnie już spakowana i siedzi na walizeczkach ;) Gabi trzymaj się !!!!!!![/QUOTE]
Dzięki, staram się jakoś trzymać
[quote name='Martika@Aischa']po znajomości zaprosimy na nasz nowy bazarek ;-)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247841-Perłowo-i-koronkowo-)-Bazarek-różności-)-lampiony-ubrania-dodatki-)-19-10-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...29-19-10-22-00[/URL][/QUOTE]

Zaraz zajrzę na bazarek:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...