Jump to content
Dogomania

~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!


malagos

Recommended Posts

[quote name='inka33']
Jak bym miała śmiałość, to bym poprosiła też o tą smycz przepinaną 2 cm do kompletu, skoro ten karabińczyk od jednej z łączonych jest nie teges, ale nie śmiem... :oops:

[/QUOTE]
Podeślij link, która dokładnie ta smycz, bo nie wiem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ziutka']Podeślij link, która dokładnie ta smycz, bo nie wiem[/QUOTE]

Skoro już jesteś taka dobra, to może być czarna lub brązowa z tych:
[URL]http://allegro.pl/smycz-100-200cm-male-i-sredni******-gwarancja-i3087106410.html[/URL]

bo te w słoneczka są dwa razy droższe...
[URL]http://allegro.pl/smycz-100-200cm-dla-male-i-sredni******-gwarancja-i3087106826.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']bo te w słoneczka są dwa razy droższe...
[URL]http://allegro.pl/smycz-100-200cm-dla-male-i-sredni******-gwarancja-i3087106826.html[/URL][/QUOTE]
Zamówione :)

A ja Was prosze o głosowanie :

Tylko kliknąć, że głosujesz a potem na mailu potwierdzić głos, plosiiiem :oops:

[URL]https://www.warzywkowo.pl/galeria/marika2006[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Zamówione :)

A ja Was prosze o głosowanie :

Tylko kliknąć, że głosujesz a potem na mailu potwierdzić głos, plosiiiem :oops:

[URL]https://www.warzywkowo.pl/galeria/marika2006[/URL][/QUOTE]

Osz Ty! Słoneczka zamówiłaś?! :mad:

Moge głosować - jak obiecacie, że będą kolejne dni z Drużyna Florka, a nie tylko pierwszy! :eviltong:
A kto zacz dana Marika...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Osz Ty! Słoneczka zamówiłaś?! :mad:

Moge głosować - jak obiecacie, że będą kolejne dni z Drużyna Florka, a nie tylko pierwszy! :eviltong:
A kto zacz dana Marika...?[/QUOTE]

No słoneczka jak panienka chciała a dokładnie "żółte kwiaty" to sie u nich nazywa :eviltong:

No u Mariki beda napewno kolejne dni, codziennie trza głosować :mad:
A Mariczka to córka mojej przyjaciółki, wyprowadzili się w Bieszczady i wery za nimi tęsknie :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']No słoneczka jak panienka chciała a dokładnie "żółte kwiaty" to sie u nich nazywa :eviltong:[/QUOTE]
No tak... zapomniałam, że Tobie to nie można takich rzeczy mówić/pokazywać... :mad:

[quote name='Ziutka']No u Mariki beda napewno kolejne dni, codziennie trza głosować :mad:
A Mariczka to córka mojej przyjaciółki, wyprowadzili się w Bieszczady i wery za nimi tęsknie :placz:[/QUOTE]
:glaszcze: To jedź za nimi! Albo chociaż do nich na ferie i wakacje. :)


***
Każą mi iść spać, więc już Wam nie powiem, że Sepia nas poinformowała, że nie należy zostawiać talerzy ludzkich na wysokości psiego nosa, jak również tego, że Sepia wie do czego również u nas służy kanapa (pomimo, że TŻ jest odmiennego zdania...)

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że szelki juz zamówione, więc juz niewazne, ale ogolnie to bardzo polecam dla małych psów te szelki, mialam takie dla mojej byłej tymczaski Melki, świetnie sie sprawdzają, sa bardzo wygodne dla psa, także w samochodzie, moze w nich tez wygodnie spać, szybko schną, no i jak na ten typ szelek, to sa tanie, Puppia kosztuja cztery razy tyle...

[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/komfortowe_szelki/161266[/url]

Link to comment
Share on other sites

To gdzie Ty te talerze postawiłaś, skoro nos Sepii jest 20 cm od ziemi?? :diabloti:
A na kanapę u nas ani razu nie weszła, nawet do salonu nie weszła. Tylko holl, kuchnia, nasza sypialnia, ale tylko do progu. Jak były dziewczyny, wsadziłam Sepię na kanapę do zdjęć, ale wyszły tylko takie przerażone, z uciekającymi w bok oczkami :shake:
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/editpost.php?p=20622295&do=editpost"]
[/URL]Ziutancjo[/B], bardzo bardzo dziekuję za te zakupki, jesteś szybka i niezastąpiona!!!

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo, że tak sprawnie wszystko się odbyło.
Sepi przerażona, ale dzielna Dziewczynka jest:)

Cioteczki - nie miałam pojęcia, że smyczka jest uszkodzona, przepraszam, że nie sprawdziłam :oops: ale jeszcze nie tak dawno temu Ovka z niej korzystała, więc nie przyszło mi to głowy.
Chciałam dobrze ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']To gdzie Ty te talerze postawiłaś, skoro nos Sepii jest 20 cm od ziemi?? :diabloti:
A na kanapę u nas ani razu nie weszła, nawet do salonu nie weszła. Tylko holl, kuchnia, nasza sypialnia, ale tylko do progu. Jak były dziewczyny, wsadziłam Sepię na kanapę do zdjęć, ale wyszły tylko takie przerażone, z uciekającymi w bok oczkami :shake:![/QUOTE]

Malagos, my tak zastanawiałyśmy się z Adrianą, czy ona nie była przypadkiem "skrępowana" Twoim domowym stadkiem. Bo jak zatrzymałyśmy się pod moim domem po drodze, to Sepia hasała po całym samochodzie, wskakiwała mi na kolana a raz nawet szczeknęła na Beagla, który wystawił łeptuś z bagażnika.

PS. Info od Adriany nt Beagla - piesio ułożony, daje ze sobą zrobić wszystko (uszy, zęby, łapy), przy wyciąganiu kleszcza leżał grzecznie i czekał aż 1 cm (!!!!) ustrojstwo opuści jego grzbiet. Jedyne, co przekroczyło jego tolerancję to mierzenie temperatury, tak jak mówiłam wczoraj. Na spacerze bardzo się pilnuje. A w domu słodziak - przychodzi i się wtula.

Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie sobie myślałam, ze Sepia inaczej będzie się zachowywać jako jedynaczka, a inaczej mając przy i nad sobą stado 5 psów. Adriana dzwoniła teraz do mnie - chwali psa, aż milo.
Ciekawe, co tam u Inki?....... My wstajemy roano, idę do pracy na 7.00, po szóstej psy już wyprowadzam na pierwsze siusiu, to moze Sepia i Ince nie dała spać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']też fajne :)
Inka, które chcemy, wybierz :)[/QUOTE]

[quote name='Ziutka']Malagosie - ŚLEPA JESTEŚ - ja się pytam ? :diabloti:
Już zamówiłam ale czekam żeby podać kolor szelek !!!![/QUOTE]


A co Ty taka pośpieszna jesteś:diabloti:

[quote name='Ziutka']Zamówione :)
[/QUOTE]

Ja finansuję smycz, tylko nr konta poproszę.

Przeczytałam całą gadaninę:cool3:. Będzie super wszystko:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Inka mówi, ze zmieni psu imię z Sepii na Jęczącą , Skomlącą czy inną Piszczącą :) Zapomniałam na jakie, ale jakies takie zwiazane z dźwiękiem wydawanym [B]często[/B] przez sunię....[/QUOTE]

Jęczy dusza;)

Może Piszczka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niech jej tak nie nazywa - my nazwaliśmy Beksę Beksą, bo płaczliwa była. Sądziliśmy, że to z powodu utraty szczeniąt i że jej przejdzie. Od dwóch lat Beksioł jest w DS i p. Iza twierdzi, że bardziej pasującego imienia nie mogliśmy jej wybrać ;) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Terruniu, z nieba mi spadasz! :)
Tylko tekścik spłodzę i zdjęcia wybiorę. Mam pytanko, czy zdjecia mam umieścić na wątku, czy przesłać mejlem?

Bardzo, bardzo dziekuję, że nas wspierasz! :)[/QUOTE]

Adriana dosłała zdjęcia, czy mam się jej przypomnieć :-) ?

Link to comment
Share on other sites

Adriana pytała mnie sms-em o adres mejlowy, bo coś nie działał, moze przesłała - na domowy prosiłam. Sprawdzę po powrocie z pracy.
W poscie nr 3 napisałam tekścik, tylko tytuł jeszcze jakiś dam oraz po południu wybiorę z 5 lepszych zdjęć, moze od Adriany?.....

Link to comment
Share on other sites

Sama w to nie wierzę, ale trochę skróciłam :crazyeye: tekst :evil_lol: Bo mnie zawsze Ziutka upomina, że nie może być za długi :razz:

Czy Sepia znajdzie dom - ten jeden jedyny?

Sepia nie miała łatwego życia. Przybłąkała się zimą do gospodarstwa na wsi i zamieszkała cichcem w stodole. Spodziewała się potomstwa, uwiła gniazdko w słomie i urodziła. Przeżył tylko jeden szczeniaczek... Już była gotowa uwierzyć, że stodoła to ich bezpieczny dom, ale na wsi psy to kłopot - gospodyni kazała gminie zabierać psy, i to natychmiast! Trafiły do gminnego kojca, do budy. Mały podrósł, znalazł dom w Warszawie. Dzielna mama wciąż czekała. Pewien gospodarz chciał ją "zatrudnić" do pilnowania krów, ale szkoda było ją skazać na takie pieskie życie. Trafiła do domu tymczasowego. Okazało się, że potrafi się zachowywać jak domowy pies. Została zaszczepiona i wysterylizowana.

Sepia ma ok. 1,5 roku, waży 8 kg. Umie chodzić na smyczy, grzecznie zostaje sama w domu, zachowuje czystość. Lubi inne psy oraz koty. Jest bardzo łagodna, trochę nieśmiała. Czeka z pochylonym łepkiem na dotyk, na pieszczotę. Tak bardzo by chciała mieć wreszcie przy sobie kogoś, kto ją pokocha już na zawsze!

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...