Jump to content
Dogomania

~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!


malagos

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='malagos']Adriana pytała mnie sms-em o adres mejlowy, bo coś nie działał, moze przesłała - na domowy prosiłam. Sprawdzę po powrocie z pracy.
W poscie nr 3 napisałam tekścik, tylko tytuł jeszcze jakiś dam oraz po południu wybiorę z 5 lepszych zdjęć, moze od Adriany?.....[/QUOTE]
Terra, oceń proszę, czy ten mój tekst trzeba rzeczywiscie skrócić? Tak siew ysilałam, by było ładnie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Terra, oceń proszę, czy ten mój tekst trzeba rzeczywiscie skrócić? Tak siew ysilałam, by było ładnie.....[/QUOTE]

Osobiście jestem zwolenniczką krótkich, konkretnych tekstów.
W Twoim tekście widać wielkie uczucie i zaangażowanie w losy Sepii i dzieciaczka ;) Nie, żeby było coś w tym złego, ale ludzie rzadko czytają długie teksty. Czytają początek i cześć.
Albo patrzą na foto i też koniec.
Ja oczywiście ogłoszenia zrobię ze wskazanym tekstem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']To gdzie Ty te talerze postawiłaś, skoro nos Sepii jest 20 cm od ziemi?? :diabloti:
A na kanapę u nas ani razu nie weszła, nawet do salonu nie weszła. Tylko holl, kuchnia, nasza sypialnia, ale tylko do progu. Jak były dziewczyny, wsadziłam Sepię na kanapę do zdjęć, ale wyszły tylko takie przerażone, z uciekającymi w bok oczkami :shake:[/QUOTE]
Talerz se TŻ postawił obok się na kanapie (bo do blaciku mu za daleko było), więc Sepia tylko chciała sprawdzić, co on ma tam dobrego i przypomnieć, że się tu DeTuje, no i niuchnęła sobie ledwie, opierając łapiny na skraju kanapy. :) A ten już chciał bronić, jak przed lwem co najmniej "To moje!".

Fotek mamie Fotka ciut próbowałam robić, ale dałam spokój, widząc, że się boi. Przyjdzie na to jeszcze czas. ;) Chyba, że się wcześniej DS znajdzie. :)

[quote name='malagos']Tak właśnie sobie myślałam, ze Sepia inaczej będzie się zachowywać jako jedynaczka, a inaczej mając przy i nad sobą stado 5 psów. (...) Ciekawe, co tam u Inki?....... My wstajemy roano, idę do pracy na 7.00, po szóstej psy już wyprowadzam na pierwsze siusiu, to moze Sepia i Ince nie dała spać?[/QUOTE]
Spacer był ok. 7:30 bez specjalnego proszenia - ot, wyszłyśmy, między wyjściem TŻta a córki, żeby jej się (prawie) całe stado hurtem nie rozlazło od razu.
Wreszcie rano sioo było, bo dodatkowy wieczorny spacer, to było tylko "oszukaństwo", tzn. tylko łażenie i węszenie. Z dokładką był ten poranny, bo mnie znów "nabrała" - pod klatką mi mówi "Choć jeszcze pospacerować, co?", no to troszkę poszłyśmy. Wracamy pod klatkę, a tu ponownie "Wiesz, ja bym może jeszcze troche pochodziła?" A figa z makiem! Takie tere fere, to już nie ze mną i weszłyśmy do bloku na dwóch nogach. Winda - wiadomo, potwór jakowyś...

Łapy grzecznie wytarte i brzuszek pro forma, jedzonko skubnięte co nieco, wody nic... Potem na kanapę hyc! I głównie drzemie tak sobie...
Dała się wyszczotkować trochę - na kilka tur, co by nie zrażać i nie zamęczać. Bez protestu, ale i bez przekonania. Ni źle jej było, ni dobrze.
Nie lubi za bardzo dotykania grzbietu pyszczka i poduszeczek. Wiem, że psy tam mają "łaskotki", ale to jakby nie o to chodzi, bo łapki chowa spokojnie, ale tak zdecydowanie. (Oj, pazurki chciałam se obejrzeć, a co?)

Jak podchodzę do niej, jak leży, (spokojnie, bez pochylania nad nią itd.) to doopkę zakrywa ogonkiem, jeszcze się biedna boi troszkę...
Taka subtelna panienka. :loveu:
Chociaż już biurko mi zwiedziła pod moją 10 minutową nieobecność! :mad:
Wybaczam łaskawie, bo bezstratnie i na ciekawość zwykłą to zwalam, a nie szkodnikostwo. ;)

[quote name='M&S']Przeczytałam całą gadaninę:cool3:. Będzie super wszystko:multi:[/QUOTE]
Ja Ci zaraz dam "gadaninę"! :obrazic:

[quote name='malagos']Inka mówi, ze zmieni psu imię z Sepii na Jęczącą , Skomlącą czy inną Piszczącą :) Zapomniałam na jakie, ale jakies takie zwiazane z dźwiękiem wydawanym [B]często[/B] przez sunię....[/QUOTE]
Oj, bo to taka marudka jest - marudzi, że jej do łóżka nie chcą na noc wpuścić, marudzi, że ktoś sobie poszedł itp.
Ale jej przechodzi dość szybko. Niekłopotliwa psiczka. Aż jej wręcz za mało jest w domu! Trochę to dla mnie... nietypowe.
Po tych nastu godzinach to mi sie zdaje, że jej by było dobrze z jakimś pojedyńczym towarzystwem czterołapnym. Niby macha trochę ogonkiem, niby płacze trochę, jak ktoś wyjdzie, ale jakoś tak nie umiem z nią kontaktu jeszcze złapać - na żarcie nie leci, zabawek nie zna... Jakoś się nauczymy chyba.

[quote name='terra']Może Mękoła ? ;)[/QUOTE]
Nie, no... tak trochę ładniej... :p

[quote name='M&S']Jęczy dusza;)
Może Piszczka :evil_lol:[/QUOTE]
Trafione! W nagrodę otrzymuje Pani Sepię/Jęczyduszę/Duszkę na DS...! :klacz:

[quote name='Nutusia']Niech jej tak nie nazywa - my nazwaliśmy Beksę Beksą, bo płaczliwa była. Sądziliśmy, że to z powodu utraty szczeniąt i że jej przejdzie. Od dwóch lat Beksioł jest w DS i p. Iza twierdzi, że bardziej pasującego imienia nie mogliśmy jej wybrać ;) :)[/QUOTE]
A co Ci się nie podoba w imieniu Duszka, hę...? :p

No..., tylko że ona na "Sepia" troszkę już reaguje, ale chyba jeszcze nie za mocno, więc już sama :niewiem: Głosowanie...? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Jest pytanie z Dogomanii- czy zmieniać dane kontaktowe na inne niż teraz są tzn. mail i nr tel Małgosi? Pyta osoba, która robi ogłoszenia dla sunieczki...[/QUOTE]
Jeśli chodzi o to, czy na moje, to nie. Zostają Malagosi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']A co Ty taka pośpieszna jesteś:diabloti: [/QUOTE]
No jakoś tak mam :diabloti: Inka właśnie to miała na mysli, że nie można nic pisać bo zaraz Ziutka kupuje :eviltong:


Chyba zapomniałam swojego numeru konta :evil_lol:
Weź nie pitol bo mi goopio jest, no jak Ty finansujesz ?

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam trochę te teksty i są w poście nr 2na pierwszej stronie.



Edit: Zdjęcia dałam do postu nr 2 i 3.

Aha, i tytuł zmieniam wątku.

Terra, los Sepii - Duszki w Twoim ręku :)

Edited by malagos
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']No jakoś tak mam :diabloti: Inka właśnie to miała na mysli, że nie można nic pisać bo zaraz Ziutka kupuje :eviltong:


Chyba zapomniałam swojego numeru konta :evil_lol:
Weź nie pitol bo mi goopio jest, no jak Ty finansujesz ?[/QUOTE]

Dobrze przeczytałaś Ty-szelki, ja-smycz.
Pasuje?
A co Ci głupio?!

To sobie przypomnij nr konta:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']nie, pobyła trochę u mnie, od wczoraj jest w Warszawie u Inka33 :)
Teraz tylko dom stały potrzebny.......[/QUOTE]

Nie że się czepiam, ale czy w temacie nie powinno być, że szuka domu stałego? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Dobrze przeczytałaś Ty-szelki, ja-smycz.
Pasuje?
A co Ci głupio?!

To sobie przypomnij nr konta:eviltong:[/QUOTE]
No głupio, bo tak...a może nie głupio, tylko dziwnie - bo jeszcze nikt nigdy nie dzielił się ze mną "kosztami" że tak powiem ;)

Już wysyłam konto - przypomniałam sobie :)
[quote name='Elza22']sunia nadal szuka domu tymczasowego?[/QUOTE]
Martusia, masz wolne miejsce już ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...