Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

:smile:

U psiaków wszystko dobrze, dostałam sms od Iwony z Sosnowca, do której pisała p. Magda.

Oto fragment sms: Pani Magda pisze: "Staramy się dać wszystko, żeby ta psia starość była jak najfajniejsza. Jedzonko gotowane, buda ocieplona i otynkowana (chyba jedyna taka w powiecie). Najważniejsze, ze po pierwszych problemach nadszedł czas na radochę obu stron, że siebie mamy".

Link to comment
Share on other sites

Może to nie o Dropsiu info? Może Toli się wątki pomyliły...? :hmmmm:

Nie pomyliły mi się wątki, tylko może cytat wyrwany z większej całości ;-)

Pani Magda pisała  wcześniej o problemach psów  (Dropsa ze stawami, a Horynki z kaszlem), które  nie będą mijać, tylko z wiekiem postępować; pisała więc o tym co było, jest ale i będzie postępować i że starają się jak mogą, aby te problemy złagodzić, opóźnić, wynagrodzić psom wszystkie krzywdy.

Starość będzie na pewno łatwiejsza we własnym domu, z kochanym człowiekiem u boku.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

oj myślałam że nowe wieści o Dropsiu :(  może przed Świętami dostaniemy info ja czekam z nadzieją :)

 

p.s. co do emotikonek to owszem są na pasku tylko pasek jest albo nie ma :/    zależy od przeglądarki z jakiej się korzysta....  nie działa poprawnie nowe dogo niestety... 

Link to comment
Share on other sites

http://www.dogomania.com/forum/topic/144308-d%C4%85browa-g%C3%B3rnicza-pomocy-zagin%C4%99%C5%82a-bia%C5%82a-sunia-z-br%C4%85zow%C4%85-g%C5%82%C3%B3wk%C4%85-w-fartuszku-po-sterylce/

 

Kopiuję - bo tyle tu dobrych dusz pomagało szukać Dropsa...

 

 

 

Zaginęła suczka !!!!

01.12.2014 w Dąbrowie Górniczej na ulicy Wojska Polskiego zaginęła niewielka biała suczka z brązowym łebkiem i białą plamką na głowie.
Ma różową obrożę i czarną smycz flexi z którą się wyrwała .
Suczka ma kubraczek pozabiegowy ponieważ jest świeżo po sterylce.
Kilka dni temu została adoptowana ze schroniska, nie zna terenu może być przestraszona. Dla znalazcy nagroda !!!!!

Tel 697 509 994   Tel 500 083 388 Tel 501 461 355

2u76iix.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór :)

 

Moja mama rozmawiała z p. Magdą i mamy najnowsze wieści o Horynce i Dropsie. Psiaki mają się bardzo dobrze, żyją sobie w towarzystwie 4 kotów i 2 koni, tworząc jedną, zgodną rodzinę. Horynka nabrała ciała, to pewnie ochrona przed być może srogą zimą:). Psiaki najlepiej czują się w swoich super wypasionych budach, do domu zaglądają tylko od czasu do czasu. Horynka denerwuje psy z sąsiedztwa bo tamte to typowe psy łańcuchowe, a ona hasa sobie wolno.W parze Horynka i Drops to Horynka gra pierwsze skrzypce, ona stara się być blisko swoich ludzi a Dropsik zawsze jest gdzieś obok, spokojny, ale nie narzuca swojej obecności. Pani Magda obiecała przesłać zdjęcia, jak coś dostaniemy to wrzucę na dogomanię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...