Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Reforma jest stresująca, ale nie dajmy się. Jeszcze rano nie miałam ulubionych wątków, ale już są więc z radością odezwę się na podczytywanym od dawna wątku.

Gratuluję, psy mają to czego potrzebowały... czyli parę swoich ludzi. Sądzę, że brak apetytu jest takim sygnałem. Są najedzone, wybiegane i teraz nie musza jeść na zapas. Zdjęcia cudne widac na nich szczęśliwe pychole.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy spacer po włościach :smile:

10394787_10204641538343499_6507790593830

 

10653592_10204641538183495_5336365529216

 

10629779_10204641537903488_8880525125340

Chciałam zwrócić uwagę, że piesy-biesy są bez smyczy  :siara:

10629779_10204641543263622_3023499129398

Tak się kończy ukucnięcie obok Horynki. Natychmiast człowiek ma ją na sobie.

10599462_10204641537823486_6889725621877

Ktoś napisał, że jak zobaczy Dropsa kołami do góry to rzuca palenie. Niech się powoli przygotowuje  :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kto tu pisał o rzucaniu palenia, przyznać się  :evil_lol:

 

Dziękujemy za kolejne zdjęcia! Piękne urywki z Waszej codzienności :loveu: Co się dziwić, że psiaki i bez smyczy trzymają się blisko... kto by chciał zwiewać od takich ludzi :) Mam nadzieję, że i samotnych wycieczek już brak, a Drops przełazi przez ogrodzenie w dalszym ciągu tylko po to, żeby się przywitać?  :siara:

 

Uśmiechnięte pychole - to najważniejsze!  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Piesy uciekały wspólnie, więc Paweł wymyślił alternatywny sposób chodzenia na spacery, tak, żeby dać się im wybiegać. Albo Horynka, albo Drops idą na smyczy, a drugie spokojnie lata, a po chwili zmiana. Dzięki temu każde wybiegane, a same się pilnują. 

A jak chodzimy na spacer po naszych łąkach, to psy latają luzem. Szczególnie uwielbiają wysoką trawę i skoki w niej. Wracają tak zmęczone, że padają na godzinę, dwie i znowu spacer. Na czas drzemek przywiązujemy je na długich smyczach. Inaczej po obudzeniu same udałyby się na spacer. Ale kiedy kręcimy się po podwórku, czy idziemy do koni, to biegną za nami. Na noc też są przywiązywane. Po pierwsze ogrodzenie musiałoby być z krat i z dachem, a tego nie chcemy robić. Po drugie Horynka nabrała zwyczaju zasypywania jedzenia, którego nie jest w stanie wchłonąć i tak czy suche, czy mokre było przysypane warstwą mchu i igliwia i elegancko przyklepane. Drops lubi podjeść suche od czasu do czasu, więc każde ma swoją miskę po swojej stronie. Po trzecie w nocy podwórko należy do Koty, a Horynka cały czas chce sprawdzić, kto szybciej biega. No i ostatnio mamy wizytacje dwóch bied kocich: Suńki i Pimpusia Sadełko (znaczy koty nie mają pojęcia, że tak się nazywają) i musimy dać im czas na spokojne skonsumowanie misek. 

Link to comment
Share on other sites

zozola77 a ja z interesem do Ciebie... I innych ciotek też jeśli mają ochotę ;)

Otworzyłyśmy na nowo bazarek z psimi ciasteczkami - może skusisz się jak zawsze na porcyjkę? ;)

 

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/143012-psie-ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-najlepsze-na-dogo-dla-fifi-i-greys-do-2709-2200/

Link to comment
Share on other sites

Zabawowe ukłony Dropsa...?! :-o

Uśmiechnięty pychol Dropsa...?! :-o

O mało co koła Dropsa w górze...?! :-o

 

To mi się chyba śni! :shake:

To nowe dogo sobie ze mnie żartuje! :shake:

To o jakimś innym psie tu są opowieści omyłkowo! :shake:

 

:klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

zozola77 a ja z interesem do Ciebie... I innych ciotek też jeśli mają ochotę ;)

Otworzyłyśmy na nowo bazarek z psimi ciasteczkami - może skusisz się jak zawsze na porcyjkę? ;)

 

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/143012-psie-ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-najlepsze-na-dogo-dla-fifi-i-greys-do-2709-2200/

jasne jasne..już tam biegnę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...