Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Dobry wieczór :)

 

Moja mama rozmawiała z p. Magdą i mamy najnowsze wieści o Horynce i Dropsie. Psiaki mają się bardzo dobrze, żyją sobie w towarzystwie 4 kotów i 2 koni, tworząc jedną, zgodną rodzinę. Horynka nabrała ciała, to pewnie ochrona przed być może srogą zimą :). Psiaki najlepiej czują się w swoich super wypasionych budach, do domu zaglądają tylko od czasu do czasu. Horynka denerwuje psy z sąsiedztwa bo tamte to typowe psy łańcuchowe, a ona hasa sobie wolno.W parze Horynka i Drops to Horynka gra pierwsze skrzypce, ona stara się być blisko swoich ludzi a Dropsik zawsze jest gdzieś obok, spokojny, ale nie narzuca swojej obecności. Pani Magda obiecała przesłać zdjęcia, jak coś dostaniemy to wrzucę na dogomanię.

 

 

Dziękuję za wspaniałe wiadomości o Dropsiku i Horynce. :)

Będę z niecierpliwością wyglądać zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa ale w słusznej sprawie  :)

 

Drogie Cioteczki mające facebooka czy zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie?

Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych  :) Z góry dziękuję  :)

 

Oto ono:

https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418798530./912607698764075/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Z najnowszych wieści: u Horynki i Dropsa wszystko w jak najlepszym porządku.Zdecydowanie zadomowiły się w Borach Tucholskich. Dalej wolą swoje budy niż mieszkanie w domu. Od miesiąca mają nowego kolege, który przyplątał się z sąsiedztwa. Horynka wiedzie prym w psim stadzie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za wieści :) Podejrzałam na facebooku, że Państwo mają jakiegoś nowego psiego towarzysza i zastanawiałam się kto dołączył do horynkowo-dropiatego stada - Horynka wie, jak ustawić sobie facetów, pewno chodzą jak w zegarku, i jeden i drugi ;)

 

Nasze Dropidło 2 lata temu (ale ten czas leci!) przemierzało przy -20st. piechotą 40km z Gliwic do katowickiego spodka (!!!) - więc co to dla niego takie kilkustopniowe mrozy... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Krótkie najnowsze wieści z życia Horynki i Dropsa: Psy mają się bardzo dobrze :) w pełni przyzwyczaiły się do życia w nowym domku, żadne ucieczki im już nie w głowie- trzymają się swojego terenu :)

Wieści krótkie, ale satysfakcjonują w pełni :)

Drops i Horynka wiedzą, ze z takiego domu się nie ucieka :)

Link to comment
Share on other sites

Krótkie najnowsze wieści z życia Horynki i Dropsa: Psy mają się bardzo dobrze :) w pełni przyzwyczaiły się do życia w nowym domku, żadne ucieczki im już nie w głowie- trzymają się swojego terenu :)

Miód na uszy..., oczy... no... MNIODZIO!!! :D :D :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...