Jump to content
Dogomania

Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!


auraa

Recommended Posts

Cioteczki. Pieniązki wpłacajcie na konto, które jest w podpisie Feli.
[B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Verdana][B][I]
[COLOR=#4c4343]„Pokochaj Psy Niczyje”
[/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Fundacja Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt - VIVA!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa
[/FONT][/COLOR][/I][/B][COLOR=#4c4343][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana]KRS: 0000135274
NIP: 525 21 91 290[/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana]
[COLOR=#4c4343]
[COLOR=#000000]uwaga, nowy numer konta! [/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#4c4343][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=#4c4343][COLOR=#E71818][FONT=Verdana]78 2030 0045 1110 0000 0255 8240 [COLOR=#4c4343][COLOR=#000000]Bank BGŻ
[HR][/HR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Edited by auraa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Też się dołożę niewielkim groszem na karmę, bo zależy mi na tym, by sunia jadła coś wartościowego. Ale dziwi mnie, że nie ma rozliczenia, bo Fela "nie może się zalogować na dogo". To chyba nie jest trudne z żadnej części świata.
Tym bardziej dziwi mnie, że, że auraa podała do wpłat numer konta z podpisu Feli, która winna jest rozliczenie.
Osobiście wolałabym wpłacić na konto innej osoby, która ma większą łatwość logowania się na dogo i rozliczania się.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z Felą.
Na konto Niuni wpłynęło 1404,49 zł
Faktura za pobyt w lecznicy wyniosła 1204zł. Tak więc na jej koncie zostało 200,49.
Na worek karmy wystarczy. Trzeba porozmawiać z p. Tadeuszem na temat sterylizacji, tylko to nie jest takie proste. On cały czas sie boi ze my ją chcemy zabrać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

[quote name='auraa']Rozmawiałam wczoraj z Felą.
Na konto Niuni wpłynęło 1404,49 zł
Faktura za pobyt w lecznicy wyniosła 1204zł. Tak więc na jej koncie zostało 200,49.
Na worek karmy wystarczy. Trzeba porozmawiać z p. Tadeuszem na temat sterylizacji, tylko to nie jest takie proste. On cały czas sie boi ze my ją chcemy zabrać.[/QUOTE]

Od wrzesnia, to Niunia pewnie zjadła już worek karmy............zbieracie na kolejny?

Poproszę o konto na pw i informacje na temat suni - tu na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio nie mam o niej wiadomości. Zimą raczej rzadko jeździ się na działki letniskowe a do Niuni trzeba przejść po dość chybotliwej kładce przez rzeczkę do drugiej wsi. Myślę jednak, ze jest ok. bo złe wieści bardzo szybko się rozchodzą. Spróbuję się czegoś dowiedzieć. Z ostatnich jesiennych wieści , to sunia nabrała życia i mimo już swojego podeszłego wieku mocno pilnuje gospodarstwa. .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Z tego co wiem, to dobrze. Jest coraz starsza ale trzyma sie całkiem dobrze i pilnuje gospodarstwa. Gorzej było z jej panem bo znalazł się w szpitalu i zwierzętami zajmowała się rodzina. Jesli pojade tam na dłużej to może uda mi się zrobić jej jakieś zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']nie i nie będzie. To już staruszka i operacja nie jest bezpieczna.[/QUOTE]


A czy ona moze jeszczezajść w ciążę? Pytam, bo ta chyba tez nei jest bezpieczna w jej wieku...........

Lepiej jej podać zastrzyk hormonalny, na pół roku spokój. Ale czy właściciela na to stać?

Co z samą sunia, co u niej, i co ze zbiórką na karmę, ktoś miał podać swoje konto.........

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...